Amfetaminden en basit Metamfetamin sentezi

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Neyin yanlış gittiğini bilmiyorum ama neredeyse 20 gm saf amfetamin kaybettim, NaOH ile nötralize etmeye çalıştım ve petrol eteri ile ekstrakte etmeye çalıştım, buharlaşmada hiçbir şey kalmadı, DCM ile tekrar denedim, buharlaşmada yine hiçbir şey kalmadı, çocuklar bu yöntemi deneyen var mı, deneyecek olan varsa az miktarda kullanın ...

redsm

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
sentezin ilk adımından mı bahsediyorsunuz?

amfetamin tuzunun freebase'e dönüştürülmesinde başarısız oluyorsanız temel kimya becerilerini öğrenmeniz gerekir. bir organik kimya ders kitabının yanı sıra pratik/deneysel bir organik kimya rehber kitabı deneyin.

metux

Don't buy from me
Resident
Reaction score
43
20 gram çok fazla, bence daha fazla pratiğe ihtiyacın var, ama 20 gram daha kaybetme dostum, 1 gram ölçekle başlayabilirsin

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
4-5 kez denedim, böylece toplam 20 gram kaybettim.

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Üzgünüm ama benim için hala kesinlikle net değil...

Elimizde biraz alüminyum hidroksit katıları içeren gri bir krem var. Sanırım bu kütle karışımında organik katman olan ham serbest baz meth ve biraz su katmanı var (belki bunları ayırmak kolay olmayacaktır). Daha sonra çok fazla su ekliyoruz (belki de kütlemizin yoğunluğunu azaltmak için).
Ama yine de - anladığım kadarıyla yukarıda organik katman ve altta su katmanı var.
Bazı katı maddelerden süzdüğümüzde, hala iki katmanımız var - üstte organik ve altta su. Organik tabaka ürünümüzü içermelidir.
Daha sonra bu kütleyi hcl ile ph3'e kadar asitlendiririz, bu da organik katmanda bulunan ham meth'i su katmanına gitmesi gereken meth hcl'ye dönüştürür.
Ama hala iki katmanımız var. dcm ile zaten tam olarak neyi ekstrakte ediyoruz.
Dcm su katmanının altına inecektir ancak ph 3 olduğunda su katmanı hala meth hcl'yi geri vermeyecektir.
Yani şimdi 3 katmanımız var. Üstte içinde ne olduğunu bilmediğimiz organik, ikinci su katmanında meth hcl ve altta dcm katmanında ne var?

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39
Cevaplanması gereken birkaç sorum var ve karşılığında, bir sonraki test tamamlandıktan sonra bu web sitesinde eksik olan amfetaminler ve öncülleri hakkında bazı önemli verileri ücretsiz olarak yayınlayacağım.
1.D-amfetamin hidroklorür kristalleri Ice olarak satılabilir ve içilebilir mi? (Ice, D-metamfetamin hidroklorür kristallerini ifade eder, aralarında çok fazla işlev farkı yoksa, D-amfetamin hidroklorür kristallerinin doğrudan D-metamfetamin hidroklorür kristalleri olduğunu beyan etmeyi planlıyorum).
2.D-amfetamin hidroklorür kristalleri ve D-metamfetamin hidroklorür kristallerinin yanma ve atomize olma duman konsantrasyonları / kokuları tutarlı mı?
3.Bazı nedenlerden dolayı kendi başıma meth içemiyorum, ancak meth'in tam olarak nasıl kokması gerektiğini söyleyebilecek biri var mı? Saf amfetamin hidroklorür tozunu kokladım ve çimenli bir bitki özü kokusuyla birleştirilmiş bir defne veya kızılcık kokusu gibi kokuyor. Isıtıldığında ve atomize edildiğinde biraz garip kokuyor, ancak sonraki notu bana ICE'nin neden "domuz eti" olarak adlandırıldığını anladığımı hissettiriyor. Bu koku doğru mu?
4.D-amfetaminin aynı dozda D-metamfetaminden daha az etkili olduğunu biliyorum, ancak D-metamfetaminden ne kadar daha zayıftır? Örneğin, aynı dozda D-metamfetaminin %75'ine mi yoksa %70'ine mi eşdeğerdir? Isıtılmış atomizasyon inhalasyonu durumunda kişisel öznel deneyimde önemli bir fark olacak mıdır?
5.Piyasada satılan ICE'nin aslında saf D-metamfetamin olmadığı düşünüldüğünde, satıcılar ağırlığı artırmak ve karlarını artırmak için bazı "yardımcı maddeler" karıştırmaktadır. Bu da piyasada satılan ICE'nin etkisinin aynı dozdaki saf D-metamfetaminden daha düşük olmasına yol açmaktadır. Bu nedenle, bunun D-metamfetamin ile D-amfetamin arasındaki etki farkını dengelemek için yeterli olması gerektiğini düşünüyorum. D-amfetaminin ICE olduğunu iddia etsem bile, satış sonrası sorunlara neden olmayacaktır. Bu fikir uygulanabilir mi?

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Tbh D-amfetamin HCl uğraşmaya değmez ve amfetamin içmek de buna değmez. Amfetamin HCl içebileceğiniz efsanesi bence sadece bir efsane, amfetamin HCl içebileceğinize dair hiçbir güvenilir kanıt görmedim. Bir şekilde içmeyi başarsanız bile, amfetaminin lipid çözünürlüğünün azalması nedeniyle (daha yüksek lipid çözünürlüğü, kan-beyin bariyerini daha hızlı geçmesi nedeniyle daha hızlı etki başlangıcına eşittir) amfetamin içmekten metamfetaminden aldığınız gibi bir heyecan almayacaksınız. Bunun yanı sıra HCl tuzu oldukça higroskopiktir ve enantiyomerlerini ayırsanız bile muhtemelen ICE gibi görünmez. Potens söz konusu olduğunda bu o kadar basit değildir, D-metamfetamin sadece daha güçlü D-amfetamin değildir, bazı dozaj çizelgelerine göre D-amfetamin mg'dan mg'a karşılaştırıldığında D-metamfetaminden bile daha güçlüdür. Sorun şu ki, D-amfetamin serotonerjik etkilerden yoksundur ve bu nedenle normal bir ICE kullanıcısı için normal D-metamfetaminden farklı hissedecektir, bu yüzden onu kesmek için bir ton satış sorunu yaşayacaksınız ve Meth veya Speed yapıp olduğu gibi satarsanız daha iyi bir kurulum olacaktır.

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
"Büyükanne bir Amp Hcl bulutu üflerken"

Ne dedin? Yine saçmalıkları mı kusuyorsun?

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Deals
8
Sentezi 10g ile denedim ve her şey çok iyi görünüyordu, hatta RM'yi süzerken metamfetamin kokusu aldığımı düşünüyorum.

Aptalca bir şekilde, son adımda ekstraksiyonları konsantre etmeyi ve kurutmayı unuttum ve doğrudan HCl'yi köpürttüm.
Petrol eteri ilk başta bulanıklaştı ve devam ettiğimde dipte sarı bir sıvı toplandı, ancak sadece küçük bir miktar (1-2ml)

Şimdi elimde petrol eteri, metamfetamin ve HCl Gazı konsantresi var. Bu noktada onu nasıl kurtaracağıma dair bir fikri olan var mı?

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Eterde serbest bir bazınız var mı?
Ya da tuz?
Lütfen eter hacmini azaltırken hidrojen klorür gazını çoğaltın

View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Deals
8
Freebazı eterde çözdürdüm ve hacmini azaltmadan içine HCl Gazı köpürttüm. Sanırım şimdi HCl tuzu bir şekilde eterde çözündü ama gerçekten bilmiyorum.

Şimdi hacmi azaltmaya çalışıyorum ama soğutma altında yavaşça çünkü eterde üretilen HCl'nin metamfetamini hidrolize etmesinden korkuyorum.

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Deals
8
Hayır, NaCl ve H2SO4'ten HCl ürettim ama kurutmadım ve doğrudan eter ekstraktına köpürttüm. Bir miktar HCl kesinlikle eter içinde çözünmüştür çünkü HCl Buharı açığa çıkarır.

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Eter hacmini azaltmalı veya ortadan kaldırmalı, tabana etanol eklemeli ve buharı üflemelisiniz

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Metamfetamin bazını çıkardığınızdan emin misiniz?

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Deals
8
Sanırım ayıkladım, en azından her şeyi doğru yaptım.

Amalgam ve hidroksiti süzdükten sonra, pH 3 olana kadar rm'ye birkaç HCl asit ekledim ve 3 kez eter ile ekstrakte ettim.
Sonra NaOH ile PH 12'ye kadar alkalize ettim ve tekrar 3 kez ekstrakte ettim.

Ne demek istiyorsunuz? Hacmi azalttıktan sonra "baza etanol ekleyin ve buharı üfleyin"

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Hidroklorik asit ekledim ve eter ile ekstrakte ettim
sonra. Alkali ekleyin ve tekrar ekstrakte edin
Daha sonra ekstraktları toplayın ve eteri buharlaştırın ve serbest bazı saklayın. Üzerine biraz etanol ekleyin ve etanoldeki serbest baz için hidrojen klorür buharı oluşturun.

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Deals
8
Sanırım ayıkladım, en azından her şeyi doğru yaptım.

Amalgam ve hidroksiti süzdükten sonra pH 3 olana kadar rm'ye birkaç HCl asit ekledim ve 3 kez eterle ekstrakte ettim.
Sonra NaOH ile PH 12'ye kadar alkalize ettim ve tekrar 3 kez ekstrakte ettim.

Ne demek istiyorsunuz? Hacmi azalttıktan sonra "baza etanol ekleyin ve buharı üfleyin"

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
1 g / 1 mol Amfetamin tuzu ile sonuç ?

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu süreçte başarılı olan var mı? Ürünüm hiçbir şey görmedi, bana ne olduğunu söyleyebilecek iyi kalpli biri var mı? Sonunda yağ tabakasını elde ettim ama metamfetamini çıkaramadım