1-Fenil-2-propanon (P2P) Leuckart aminasyonu ile amfetamin ve metamfetamin. Küçük ölçekli.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
134g/m p2p 45g/m forma yani hesapladım :100
1,34g 0,5g X22
30 g p2p'im var, yani X 22 ve
30g p2p forma 11gx 5 Reaksiyon oranının en iyi 1:5 ve katalizör olarak formik asit olduğunu okudum

ve sonra hidrolize etmek için hcl kullandım ama sadece %50 verim elde ettim ama ürettiğim amonyum format / formamidde çok fazla su vardı.
Şimdi çözelti formatını/formamidi 175'e kadar ısıttım, umarım bu yardımcı olur...

Peki bu yöntemin verimi nedir?

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
verim daha yüksektir p2p'nin saflaştırıldığından ve kurutulduğundan emin olun, eğer formamid ve p2p'yi karıştırırsanız, hiçbir katman karışmamalıdır. ve formamid / format hazırlarken 180 Short'a kadar ısıtın ve sonra su / asit damlamayana kadar 170'e kadar düşürün ve biraz daha bekleyin. ısıtmayı durdurduğunuzda cam kaplara bir kapak koyun, böylece hava geçirmez.
bu şekilde p2p yağından a'ya - 100ml'den yaklaşık 70ml'ye sahip oldum, ancak vakumla damıttıktan sonra pompada biraz a harcadım ve başlangıçta ve sonunda 60ml mükemmel temiz a yağım vardı.
keşke 10ml a'dan afosfata ve sülfata ne kadar toz elde edebildiğimi yazabilseydim.

Mükemmel saflıkta 10ml 9.4g d/l Amfetamin baz asitle (sülfürik98) karıştırılırsa, tozun ağırlığı ne olmalıdır ve ph'a ulaşmak için asitte tam ağırlık ne olmalıdır?
şimdi kendinden yapılmamış yağ ile 10 gram A yağı 10 gram toz üzerinde 1 ml asittir. karıştırmak için alkol kullanılmadığında reaksiyon daha fazla sigara içiyor.
eter-asi̇t bazli yikama olmadan daha temi̇z olmali ve paslanmaz bi̇r çalişma kabindan buharla damitma yapilmali mi? (yağ p2p içermiyorsa) onunla birlikte hangi kirlilik gelir.

sponsor

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8

Hala burada aktif misiniz efendim?

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
evet özür di̇leri̇m tüm bunlari yanliş yaptim bazi sikintilarim vardi,
Burada tartıştığım şey benim ülkemde geçerli değil.
ve cıva seviyeleri bana 16.000'e mal oldu, bu yüzden büyük ölçekli üretim yapıyordum (şaka)

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
166
Ayrıca sizi memnun etmek istiyorum, bir lökart birkaç dakika içinde yapılabilir, özel bir kimyasal mikrodalga satın almak ve formamid keton ve katalizör karışımını aşamalı olarak ışınlamak yeterlidir.
Formil türevinin verimi %95'ten fazladır.
Bu çok iyi ve defalarca çalışılmış bir teknolojidir.

Doğru ellerde, bu bilgi size harika bir çıkış yolu sağlayacaktır.
Hidrolizi doğru yaparsanız, %90'ın üzerinde bir verim elde edersiniz!!!
Ne yaptığını bilen bir kişinin elinde 1 kg ikame edilmemiş ketondan, vakumlu fraksiyonel damıtma ile saflaştırılmış 810-830 ML aminin serbest bazı elde edilir. Nötralizasyondan (6,5-7 pH) ve santrifüjde filtrelemeden sonra, susuz aseton ile doldurulan ve homojen bir kütle halinde karıştırılan ve tekrar santrifüjde filtrelenen bir ürün elde ederiz. Tek bir amin kokusu olmadan 1020 - 1045 g kar beyazı amfetamin sülfat elde edilir.
AEnjrhBxKk

Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
166
Tabloyu sizlerle paylaşacağım.
Khi3lZJupI

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
274
Belki de 200 ve 210 °C gibi 180 °C'nin üzerindeki sıcaklıkların P2P'yi ve hatta Formamidi tamamen yok ettiğini, ortaya çıkan buhar ve gazların oldukça zehirli olduğunu eklemek doğru olacaktır. Kondansatörün üstünden gelen her şeyi dışarıya havalandırın! Ciddiyim!
180°C'nin altında, daha iyisi 175°C'nin altında tutun ve Kızılötesi termometreyi kullandığınız şişeye/ayara göre kalibre edin, aksi takdirde ne kadar sıcak olduğunu asla tam olarak bilemezsiniz.

İyi şanslar

View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
37
Bu ölçümlerde formil amidin hidrolizi ile.
NMF - 130ml
P2P - 100ml
Formik - 84ml
Ne kadar naoh çözeltisine ve ne kadar HCI'ye ihtiyacınız var? 35 laboratuvar derecesi yeterli mi?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
81
İzomerik ayırma için ilgili makale

Attachments

• JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 36

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
274
Ve bendenizin ücretsiz bir hizmeti olarak, P2P için oranlar:

Formamid 50 ml 1,5 mol
formik asit 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol

View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
82
Evet, birçok kez birçok çözücü satın aldığımı ve bunları hiçbir şey elde etmek için kullanmadığımı fark ettim. Ve tekrar, ve tekrar. Ama bu o kadar ilginç ki asla vazgeçmiyorum!

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
82
Ne dediğimi anlamadınız ve biliyorum, çünkü şimdi yazdıklarımı ben de anlamadım... :) Tembel olan ve kaşıkla doğru molar oranları ve diğer şeyleri öğretmek isteyenlere atıfta bulunuyordum... ... ve bileşik yapmakla ilgili herhangi bir kitap veya metin okuma zahmetine girmeyenlere. Bu benim için sinir bozucu.

jokerr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
15
Teşekkür ederim.
P2p amfetamin eğitim videosunu dört gözle bekliyorum.
iyi çalışmalar.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
166
Ürünün saflığına bayılıyoruz.
Dekstrometamfetamin sentezlemek için birçok yol denedim.
Leuckart, amalgam, elektroliz yöntemi, reaktör, bor hidrür.
Sentezlenmiş efedrinden metamfetamin elde etmek için bir yöntem de test edildi.
Efedrin çeşitli yollarla elde edilmiştir.
Tüketicilerim için yüksek aktiviteye ve kristal saflığına sahip en iyi ürünü buldum.
1kg dekstrometamfetamin elde etmenin maliyeti sadece ~220-250 Euro'dur

Attachments

• UacHJ0KtAB.jpg
    6.8 MB · Views: 1,179
  • r5F9paNthy.jpg
    6.7 MB · Views: 1,021
  • geyYESWZL8.jpg
    6.6 MB · Views: 979
  • PWu7vlHX2N.jpg
    6.5 MB · Views: 918
  • wDvh5KHcB1.jpg
    7.1 MB · Views: 917
  • nmfH5sBWSe.jpg
    6.9 MB · Views: 912
  • zGmyXEgN4D.jpg
    7.3 MB · Views: 980
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
274
Şaka yapıyorum. En iyi yöntemin ne olduğunu gerçekten merak ediyorum, kiral bir sentez mi yoksa razematı bölmek mi? Belki bir ipucu?

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Efedrin sentezi belki de α-metilamino-propiofenon hidroklorür ve nabh4 içeriyor mu?

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
274
Rasemik Meth'in bu güzel kristalleri oluşturması için ne kadar N-Iso gerekiyordu?

surreyreal

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Resimler mükemmel görünüyor. Birkaç soru sorabilir miyim?

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
evet 1 litre fiyatı nedir (ülkenizdeki orta kalite)
ve satış konusunda benim paranoyam mı yoksa yeterince tasarruf mu ...
yani haftada 10L satıyorsunuz. sizi politikada bir bilgisayar / ağ her neyse meraklısı buluyorlar.
Evinizde hiçbir şey bulunmuyor ve paket gönderdiğinize dair hiçbir iz yok.
Benim bilgisayarım benim ip'm daha derin bir araştırma yapılana kadar beni içeride tutuyorlar ve bu birkaç ay sürebilir ...?
Sanırım sadece paranoya.
ampgetamin yapmayı bıraktım, sonucu başka bir konuda yayınlayacağım ama şimdi 100 ml 220 euro yağ alıyorum, saflaştırılması gerekiyor asit / baz, ilk 20 kez kullandığımdan beri sahip olmadığım ağız kuruluğunu önlemek için yeterli değil. yüksek dozaj tolance yüksek değil şu anda 160 mg suda çözüldü ph 7

tamame konu dışı için özür dilerim

oneimone

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
herkese merhaba. met sentezinde katalizör olarak formik asit de kullanıyor muyuz? ve birisi metanol ve KOH ile hidroliz hakkında daha fazla yazabilir mi? bu yolu hiç bilmiyorum.
thx

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Gerekli değildir ancak tavsiye edilir.

Chery

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Leuckart reaksiyonunda belirtilen sıcaklık PM'nin sıcaklığı mı yoksa sıcak plakanın sıcaklığı mı? Bir Rus sitesinde, fotoğrafta reaksiyonun sıcak plaka üzerinde 140 C'de ilerlediğini gördüm, reaksiyonu formamid ve formik asit üzerinde gerçekleştirdim
PM 140 C sıcaklıkta (sıcak plaka 200 C) ve kondansatörün içinde oluşmaya başladı. Bu nedir?

Attachments

• DeujQMY6cb.jpg
    DeujQMY6cb.jpg
    257.5 KB · Views: 234
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Formaldehit kalıntısı, kondansatörde daha soğuk suya ihtiyacınız var ve doğrudan ocak gözünde ısıtmamalısınız, kum banyosu veya başka bir şey kullanın

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
178
Mikrodalgada 180 derecede hızlı sentez, doğru formamid/formik asit/keton karışımı önemlidir. Ayrıca, uygun hidroliz, safsızlıkların istenen amine dönüştürülmesi nedeniyle formil türevinden daha yüksek bir verim sağlayabilir.
Leuckart-Wallach tipine göre bir sentez seçeneği vardır, ancak bakır katalizör kullanılır.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
274
Bu aslında amonyum format süblimasyonudur ve kondansatörünüz muhtemelen çok soğuktur ve bu yüzden bu gerçekleşir. Önceden formamid hazırlayıp formik asit eklemenizin daha iyi olacağını söyleyebilirim, bu da yeterince yüksek sıcaklıklara ulaşabilmek için reaksiyondan su çıkarma sorununu ortadan kaldırır.

Chery

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Cevap için teşekkürler, harici ısıtma kaynağı veya PM hangi sıcaklığa sahip olmalıdır?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
PM ne anlama geliyor? Sıcaklık her zaman bir reaksiyon karışımının (RM) sıcaklığı anlamına gelir.

Chery

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Evet teşekkürler, benim hatam