Najenostavnejša sinteza metamfetamina iz amfetamina

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Ne vem, kaj je šlo narobe, vendar sem izgubil skoraj 20 g čistega amfetamina, poskušal sem ga nevtralizirati z NaOH in ekstrahirati s petroletrom, pri izparevanju ni ostalo nič, ponovno sem poskusil z DCM, pri izparevanju spet ni ostalo nič, fantje, je kdo poskusil to metodo, če bo kdo poskusil, naj uporabi majhno količino.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
ali imate v mislih prvi korak sinteze?

če ste neuspešni pri pretvorbi amfetaminske soli v freibazo, se morate naučiti osnovnih kemijskih veščin. poskusite z učbenikom organske kemije ter praktičnim/eksperimentalnim priročnikom za organsko kemijo.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
20 gramov je veliko, mislim, da potrebujete več prakse, vendar ne izgubite še 20 gramov, lahko začnete z 1gramsko lestvico
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Poskušal sem z njim 4-5-krat, tako da sem izgubil skupaj 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Oprostite, vendar mi je še vedno popolnoma nejasno...

Imamo nekaj sive smetane z malo trdne snovi aluminijevega hidroksida. Menim, da imamo v tej masi mešanico surove proste baze meth, ki je organska plast, in malo vodne plasti (morda ju ne bo enostavno ločiti). Nato dodamo veliko vode (morda zaradi zmanjšanja gostote naše mase).
A vseeno - kot razumem, imamo organsko plast zgoraj in vodno plast na dnu.
Ko filtriramo snov iz trdnih snovi, imamo še vedno dve plasti - organsko gor in vodo na dnu. Organska plast naj bi vsebovala naš proizvod.
Nato to maso zakisamo s hcl do ph3, ki spremeni surovi meth, vsebovan v organski plasti, v meth hcl, ki bi moral iti v vodno plast.
Toda še vedno imamo dve plasti. kaj točno smo že ekstrahirali z dcm.
Dcm bo šel na dno pod vodno plastjo, toda ko je ph 3, vodna plast še vedno ne bo vrnila meth hcl.
Tako imamo zdaj tri plasti. Zgornja organska plast s čert ve kaj, druga vodna plast z meth hcl in spodnja plast dcm s čim?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Imam nekaj vprašanj, na katera je treba odgovoriti, v zameno pa bom brezplačno objavil nekaj pomembnih podatkov o amfetaminih in njihovih predhodnikih, ki na tem spletišču manjkajo po zaključku naslednjega testa.
1. Ali se kristali D-amfetaminovega hidroklorida lahko prodajajo in kadijo kot led? (Led se nanaša na kristale D-amfetaminovega hidroklorida. če med njimi ni velike razlike v delovanju, nameravam neposredno razglasiti, da so kristali D-amfetaminovega hidroklorida kristali D-amfetaminovega hidroklorida).
2. Ali so koncentracije/občutki dima pri *****nju in razprševanju kristalov D-amfetamin hidroklorida in kristalov D-metamfetamin hidroklorida enaki?
3. Iz nekega razloga ne morem sam kaditi metamfetamina, toda ali mi lahko kdo pove, kako točno naj bi metamfetamin dišal? Vonjal sem čisti amfetamin hidroklorid v prahu in diši kot vonj po lovorikah ali brusnicah v kombinaciji z vonjem po travnatih rastlinskih sokovih. Ko se segreje in razprši, ima nekoliko čuden vonj, vendar se po njegovem vonju počutim, kot da razumem, zakaj se ICE imenuje "svinjarija". Ali je ta vonj pravilen?
4. Vem, da je D-amfetamin pri enakem odmerku manj učinkovit kot D-amfetamin, vendar koliko je šibkejši od D-amfetamina? Je na primer enakovreden 75 % ali 70 % D-metamfetamina v enakem odmerku? 5. Ali bo v primeru inhalacije z ogrevanim razpršilom prišlo do bistvene razlike v osebni subjektivni izkušnji?
5. Glede na to, da ICE, ki se prodaja na trgu, dejansko ni čisti D-metamfetamin, trgovci mešajo nekatere "pomožne snovi", da bi povečali težo in povečali dobiček. Posledica tega je, da je učinek komercialno dostopnega ICE slabši od čistega D-amfetamina pri enakem odmerku. zato menim, da bi to moralo zadostovati za izravnavo razlike v učinkovitosti med D-amfetaminom in D-amfetaminom. Tudi če trdim, da je D-amfetamin ICE, to ne bo povzročilo težav po prodaji. Ali je ta zamisel izvedljiva?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Tbh D-amfetamin HCl ni vreden boja in tudi kajenje amfetamina ni vredno. Mit, da lahko kadite amfetamin HCl, je po mojem mnenju le mit, nikoli nisem videl zanesljivih dokazov, da lahko dejansko kadite amfetamin HCl. Tudi če bi vam ga uspelo nekako pokaditi, zaradi manjše lipidne topnosti amfetamina (večja lipidna topnost pomeni hitrejši začetek delovanja zaradi hitrejšega prehajanja krvno-možganske pregrade) ne boste imeli takšnega navala, kot ga imate pri metamfetaminu. Poleg tega je sol HCl zelo higroskopična in verjetno ni videti kot ICE, tudi če bi ločili enantiomere. Ko gre za učinkovitost, to ni tako preprosto, D-amfetamin ni samo močnejši D-amfetamin, glede na nekatere diagrame odmerjanja je D-amfetamin celo močnejši od D-amfetamina v primerjavi mg na mg. Problem je, da D-amfetamin nima serotonergičnih učinkov in se bo zato pri običajnem uporabniku ICE počutil drugače kot pri običajnem D-amfetaminu, zato boste, če ga boste odrezali, dobili sranje težav s prodajo in bi bilo bolje nastavljeno, če bi naredili metamfetamin ali speed in ga prodajali kot to, kar je.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"kot babica izpihuje oblak Amp Hcl"

Kaj ste rekli? Spet ponavljaš nesmisle?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Poskusil sem sintezo z 10 g in vse je bilo videti zelo dobro, mislim celo, da sem med filtriranjem RM zavohal metamfetamin.

Po neumnosti sem v zadnjem koraku pozabil koncentrirati in posušiti ekstrakcije in sem vanje naravnost vbrizgal HCl.
Petroleter je najprej postal moten, ko sem nadaljeval, pa se je na dnu nabrala rumena tekočina, vendar le majhna količina (1-2 ml).

Zdaj imam koncentrat petroletra, metamfetamina in plina HCl. Ali ima kdo kakšno idejo, kako ga rešiti na tej točki?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Ali imate v etru prosto bazo?
Ali sol?
Prosimo, pomnožite plinasti vodikov klorid in hkrati zmanjšajte prostornino etra
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
V etru sem imel raztopljeno prosto bazo in vanjo sem vbrizgal HCl plin, ne da bi zmanjšal prostornino. Torej mislim, da je zdaj sol HCl nekako raztopljena v etru, vendar v resnici ne vem.

Zdaj poskušam zmanjšati prostornino, vendar počasi in ob hlajenju, ker se bojim, da bo HCl, ki nastane v etru, hidroliziral metamfetamin.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Ne HCl sem ustvaril iz NaCl in H2SO4, vendar ga nisem posušil in sem ga vbrizgal naravnost v etrski ekstrakt. Malo HCl se je zagotovo raztopilo v etru, ker se pri tem sproščajo hlapi HCl.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Zmanjšati ali odstraniti morate količino etra, bazi dodati etanol in pihati paro.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Ali ste prepričani, da ste izločili metamorfološko osnovo?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Mislim, da sem ga izvlekel, vsaj vse sem naredil prav.

Po filtriranju amalgama in hidroksida sem v rm dodal nekaj HCl kisline, dokler ni bil pH 3, in ga trikrat ekstrahiral z etrom.
Nato sem jo alkaliziral z NaOH do pH 12 in ponovno trikrat ekstrahiral.

Kako mislite? Po zmanjšanju volumna "bazi dodajte etanol in pihajte paro".
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Dodal sem klorovodikovo kislino in ekstrahiral z etrom
nato. Dodal sem alkalijo in ponovno ekstrahiral
Nato zberem ekstrakte in izparim eter ter obdržim prosto bazo. Dodajte ji nekaj etanola in ustvarite hlape vodikovega klorida za prosto bazo v etanolu.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Mislim, da sem ga izvlekel, vsaj vse sem naredil prav.

Po filtriranju amalgama in hidroksida sem v rm dodal nekaj HCl kisline, dokler ni bil pH 3, in ga trikrat ekstrahiral z etrom.
Nato sem jo alkaliziral z NaOH do pH 12 in ponovno trikrat ekstrahiral.

Kako mislite? Po zmanjšanju volumna "bazi dodajte etanol in pihajte paro".
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Rezultat z 1 g / 1 mol soli amfetamina ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali je kdo uspel v tem postopku? Moj izdelek se je končal tako, da nisem videl ničesar, ali obstaja kdo dobrega srca, ki mi lahko pove, kaj se je zgodilo? Končno sem dobil plast olja, vendar nisem mogel izločiti metamfetamina
 
Top