Moja sinteza 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Po pranju umazanega prahu 3cmc z acetonom in rekristalizaciji z mešanico vode in acetona v razmerju 1:2 imam samo belo snov, podobno sluzi, kristali pa se ne oblikujejo, kakšne ideje?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
To se zgodi, ko ste premaknili posodo in je raztopina prišla v gibanje, Samo pustite jo tam stati nekaj dni in počakajte.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
imam vprašanje o etilacetatu. ko sem opravil reakcijo z DCM, so bili kristali precej čisti in tudi dobljena masa je bila precej dobra, vendar se mi je zdelo, da z etilacetatom še vedno ni prišlo do reakcije 2b3c. nisem prepričan, ali moram dodati več topila ali metilamin, vendar so bili kristali z etilacetatom zelo umazani in mastni. imate kakšno mnenje?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Temperatura vrelišča etil acetata je 77° Celzija. kakšno temperaturo ste nastavili?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Temperatura vrelišča etil acetata je 77° Celzija. kakšno temperaturo ste nastavili?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ najlepša hvala, ker ste prispevali vse informacije. Zelo so mi koristile pri mojem prvem poskusu s programom 4mmc. Uporabil sem 2b4m (50 g), etil acetat in metilaminHCL. To je bila majhna serija, saj nisem želel zapravljati. Dobil sem približno 45 %.
Na splošno sem zelo zadovoljen in se veselim, da bom vse skupaj še izpopolnil. Še enkrat hvala!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Katere druge metode obstajajo za izdelavo molu, predlagate kakšne alternativne načine? Katera metoda je bolj možna in dostopna za geografijo usa. Težko je naročiti na spletnih straneh, ki nenehno zahtevajo poslovne informacije.. Slišal sem za 2b3chl ali obstaja način za pridobitev tega izdelka za izdelavo mollyja
 
Top