Question Čo je to kryštál bu ku

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Dobrý deň všetkým
Vie niekto, čo je to bu alebo ku kryštál
Chápem, že je nový rc nejaký stim.
Ale aj tak chcem vedieť či ho niekto vie chemicky pomenovať alebo cas číslo ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Vyzerá to, akoby ju Alexander Šulgun navrhol sám. Psychedelická rýchlosť je.....pre moje každodenné činnosti málo zapojená 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Vyskúšali ste to?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Áno, práve som nejaký dostal. je tam nejaký spôsob, ako ho použiť, aby som ho premenil na niečo lepšie. všetko, čo som o ňom čítal, hovorí, že zabíja ľudí, väčšinou ľudí s pervitínom a fentom v systéme. to je pre mňa príliš blízko, ale nerád ho vyhadzujem. rád by som ho syntetizoval na niečo iné, ale mám len destilačné zariadenie s refluxom a ďalšími kondenzátormi. nemám 5 alebo 3 hrdlá. nejaké nápady?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Nikdy som nevidel nič podobné vlne dodávateľov BU/KU v minulom roku (a zrejme stále pokračuje). Jednoducho sa stále objavovali bez ohľadu na recenzie a odmietali predložiť skutočný chemický názov bez ohľadu na to, ako veľmi ste ich naháňali. Nakoniec som bol zvedavý a skutočnú vzorku a jednoducho tam nebolo veľa.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylón

Syntetický katinón

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Je to v súčasnosti v Číne legálne?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
V súčasnosti nie je výroba v Číne nezákonná
Naša továreň tiež vyrába
Cena je veľmi nízka a kvalita je zaručená
Ak chcete, môžem vám ju poskytnúť
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ak u fajčiť v blunt n make.it špinavé jeho vlastne celkom euforické, ale musí byť fajčené týmto spôsobom som vlastne celkom Crack n prešiel na to
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeden z našich amerických dodávateľov mi poslal 3,5 g eutylonu ako bezplatnú vzorku. Gram som dal kamarátovi a asi gram som vyfajčil. Chuťou pripomína čierne sladké drievko a má stimulačné vlastnosti, ale nie veľmi v oddelení eufórie. Zostal mi gram alebo o niečo viac a v porovnaní s väčšinou toho, čo vidím, je to dosť hnedé a mäkké. Chcel by som ju rekryštalizovať, ale neviem, aké by bolo dobré rozpúšťadlo. Má niekto nejaký postreh? Nemám po ruke veľa možností. Mám; anhy. Iso anhy acetón chloroform naptha etylacetát a vodu. Minerálny lieh. ak by pomohlo polárne nepolárne čistenie, aké by mali byť 2 rozpúšťadlá? Hľadal som asi 1/2 hodiny, ale o rozpustnosti som sa veľa nedozvedel.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Voda + acetón (1 prášok /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeho rozpustnosť vo vode je v podstate 0. Nakoniec som urobil etylacetát a vodu, čo z neho urobilo nejakú haraburdu ( miešal som ho asi 5 minút teplom 2 krát a oddelil vodu), potom som rekryštalizoval pridaním ISO do etylacetátu a zahrievaním, potom som ho strčil do mrazničky, čo vrátilo ostré biele kúsky, ktoré boli obrovským zlepšením
 
Top