Question Čo je to kryštál bu ku

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Dobrý deň všetkým
Vie niekto, čo je to bu alebo ku kryštál
Chápem, že je nový rc nejaký stim.
Ale aj tak chcem vedieť či ho niekto vie chemicky pomenovať alebo cas číslo ?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Vidím, že máte nejaké ružové bk. To je nejaká špinavá chemická prdel lol. Ani sa mi nechce rozoberať, prečo to svinstvo vyšlo ružové lol.
Som však rád, že sa to stalo.
Niektoré iné mačky dostali to hovno, aby vyzeralo bližšie k tej žltej béžovej MDMA. Profíci ako ja vidia z obrázku, že to nie je MDMA.
Začínajúci kupujúci však naďalej kupujú a nevedia to.
Pripomína mi to, keď metylón zničil MDMA scénu.
Prečo redistribútori jednoducho nedokážu povedať pravdu, je nad moje chápanie.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ako im povedať skutočnú chémiu, ktorú dostanú, a povedať im, že ich to nadopuje, a oni si to aj tak kúpia, ale potom aspoň môžu vedieť, čo majú hľadať za redukciu škôd
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Existuje slangové anglické slovo: beaucoup. Vyslovuje sa bu ku

Myslím, že predajca to používa na oslavu svojho výrobku, čo sa môže týkať jednej konkrétnej zlúčeniny alebo skupiny podobných zlúčenín.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Kryštál KU mám na sklade, v prípade záujmu ma kontaktujte.

 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Ďakujem, dostal som balík, objednal som si 5 g, poslal mi 5 g viac
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Aký je jeho účinok? objednali ste si veľké množstvo?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Nový stimulant?" "Môj zákazník mi predtým povedal, že je veľmi silný.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Je to najnovšia legálna alternatíva, ktorá sa zaviedla po tom, ako bol zakázaný nep, Ponúkame aj niektoré benzodiazepínové výrobky a niektoré najnovšie laboratórne výrobky, máte záujem?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Vedome som neskúsil žiadnu z týchto verzií m-cat z roku 2023, rád by som videl, aké je to nefalšované, super ma zaujímajú všetky analógie benzo alebo ako ich nazývajú, lol "steriospecifické deriváty chémie", Viem, že som skúsil to, čo mal byť práve fuprazolam v čase, keď mi to bolo vysvetlené ako benzo ekvivalent tu spomínaných "bu "a "ku" samozrejme viem, čo je mefedron a efedron, takže s mojimi skúsenosťami s najnovším dizajnérskym "benzo" alebo Rc benzo veľa príjemnejšie ako predchádzajúce lisované benzo obsahujúce to, čo mi bolo povedané, bolo v podstate to isté, ale najnovšie som sa snažil byť čo najspravodlivejší, možno som v ten deň veľa nejedol lol veľa, ale bolo to sakra presne to, čo cítim z môjho benza z lekárne, takže áno ruka zdvihnutá veľmi záujem
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Máme Ku a Bu kryštál , ak máte o ne záujem, môžete ma kontaktovať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je to také zvláštne, že nikto, kto to predáva, ani nepovie, čo to je. Každý druhý RC vám presne povie, čo to je. Pokiaľ ide o dobré a zlé, to je v oku pozorovateľa. Môžete sa pozrieť na sert, Dat ratios, inward facing outward facing transporter inhibihitionm môžete sa pozrieť na milión meraní, ale neexistuje žiadna akustika pre chuť. Práve dnes som si všimol, že BPZ má pomer sert/dat veľmi blízky kokaínu, a pomyslel som si: "Hmmm, to by mi mohlo chutiť!" Ale potom som si prečítal, že je to halucinogén, a to by mi určite nechutilo. Rozmýšľal som o a-pvp, ale pomer je mimo tabuľky! čistý dat, žiadna eufória, myslím. Takže,špekulovať o tom, ako sa vám páči droga, čítaním o idt je ťažké. Mne sa páči fajčenie cracku. Nie som ani proti pervitínu, ale nemá eufóriu ako crack. Som takmer jediný človek, ktorého poznám, ktorý to vydržal nejaký čas bez toho, aby kradol, klamal a stal sa sa totálnym hajzlom. Moja čelná kôra mozgová má vážne isnjury. Možno práve preto.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Som takmer jediný človek, ktorého poznám, ktorý to vydržal nejaký čas bez toho, aby kradol, klamal a bol sa totálne posratý.

Kámo, necítim s tebou v tejto veci! to isté tu!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Vyzerá to, akoby ju Alexander Šulgun navrhol sám. Psychedelická rýchlosť je.....pre moje každodenné činnosti málo zapojená 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Vyskúšali ste to?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Áno, práve som nejaký dostal. je tam nejaký spôsob, ako ho použiť, aby som ho premenil na niečo lepšie. všetko, čo som o ňom čítal, hovorí, že zabíja ľudí, väčšinou ľudí s pervitínom a fentom v systéme. to je pre mňa príliš blízko, ale nerád ho vyhadzujem. rád by som ho syntetizoval na niečo iné, ale mám len destilačné zariadenie s refluxom a ďalšími kondenzátormi. nemám 5 alebo 3 hrdlá. nejaké nápady?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nie, nikdy som neskúšal žiadne RC, na ktoré si spomínam. Vyrastal som ešte pred tým, ako sa objavil internet. Nikto z Číňanov, ktorí to predávajú, mi nechcel povedať, čo to je, tak som pred niekoľkými týždňami napísal príspevok
 
Top