Question Ce este cristalul bu ku

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Se pare că Alexander Shulgun l-a proiectat singur. Viteza psihedelică este.....a little involved for my day to day activities 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Ați încercat?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Da, tocmai am primit niște. există vreun mod de a o folosi pentru a o transforma în ceva mai bun. tot ce am citit despre ea spune că omoară oameni, mai ales oameni cu meth și fent în sistemul thier. care este un lil prea aproape de casă pentru mine, dar urăsc să-l arunce. ca să synth în altceva, dar au doar configurație de distilare cu reflux și condensatoare suplimentare. nu au 5 sau 3 necks. orice idei?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Nu am văzut niciodată ceva asemănător valului de vânzători BU / KU anul trecut (și încă merge aparent). Ei au continuat să apară indiferent de recenzii și au refuzat să producă un nume chimic real, indiferent de cât de mult i-ai hărțuit. În cele din urmă am devenit curios și adevărat un eșantion și nu a fost doar mult la ea.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylone

Catinonă sintetică

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Este legal în prezent în China?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
În prezent, nu este ilegal să produci în China
Fabrica noastră produce, de asemenea
Prețul este foarte mic, iar calitatea este garantată
Pot să vi-l furnizez dacă doriți
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Dacă o fumezi într-un blunt și o murdărești, este destul de euforică, dar trebuie să fie fumată în acest fel. De fapt, am trecut de la Crack la asta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Unul dintre furnizorii noștri din SUA mi-a trimis 3,5 g de eutylone ca eșantion gratuit. Am un gram la un amic și am fumat cam un gram. Are un gust care amintește de lemnul dulce negru și are proprietăți stimulante, dar nu prea multe în departamentul euforiei. Mi-a mai rămas un gram sau puțin mai mult și, în comparație cu majoritatea lucrurilor pe care le văd, este destul de maro și moale. Aș dori să o recristalizez, dar nu sunt sigur care ar fi un solvent bun. Are cineva vreo idee? Nu am prea multe opțiuni la îndemână. Am; anhy. Iso anhy acetonă cloroform naftă acetat de etil și apă. Mineral spirits. dacă o curățare polară non-polară ar ajuta care ar trebui să fie cei 2 solvenți? Am căutat în jur de o oră și jumătate dar nu am învățat prea multe despre solubilitate
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Apă +acetonă (1 pulbere /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Solubilitatea sa în apă este practic de 0. Am ajuns să folosesc acetat de etil și apă, ceea ce a dus la eliminarea unor resturi (am amestecat cu căldură timp de aproximativ 5 minute de două ori și am separat apa), apoi am recristalizat adăugând ISO la acetatul de etil și încălzind, apoi punându-l în congelator, ceea ce a dus la obținerea unor bucăți albe care au reprezentat o îmbunătățire uriașă
 
Top