Question Ce este cristalul bu ku

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Văd că ai niște bk roz. Astea sunt niște chimicale murdare lol. Nici nu vreau să mă gândesc de ce a ieșit chestia aia roz lol.
Mă bucur că a ieșit, totuși.
Alți tipi au făcut-o să arate mai aproape de MDMA-ul ăla galben bej. Profesioniștii ca mine pot vedea din imagine că nu este MDMA.
Cu toate acestea, cumpărătorii începători continuă să cumpere și să nu știe.
Îmi amintește de momentul în care metilona a distrus scena MDMA.
Nu înțeleg de ce redistribuitorii nu pot spune adevărul.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
De exemplu, spuneți-le adevărata chimie pe care o primesc și spuneți-le că îi droghează și tot o vor cumpăra, dar măcar atunci vor ști ce să caute pentru a reduce daunele
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Există un cuvânt englezesc argotic: beaucoup. Se pronunță bu ku

Cred că vânzătorul folosește acest lucru pentru a-și glorifica produsul, care se poate aplica unui compus specific sau unui grup de compuși asemănători.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Vă mulțumesc, am primit pachetul meu, am comandat 5g, mi-a trimis 5g mai mult
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
care este efectul său?ați comandat cantități mari?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Un nou stimulent??? Clientul meu mi-a spus înainte că este foarte puternic.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Este cea mai recentă alternativă legală introdusă după ce nep a fost interzisă,Oferim, de asemenea, unele produse benzodiazepine și unele produse de laborator de ultimă oră, sunteți interesat?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nu am încercat în cunoștință de cauză niciuna dintre aceste versiuni 2023 ale m-cat, aș vrea să văd cum este nealterat, sunt super interesat de orice analogii benzo sau cum le numesc ei, lol "steriospecific derivative chems", Știu că am încercat ceea ce trebuia să fie doar fuprazolam la momentul în care mi-a fost explicat ca fiind echivalentul benzo al "bu" și "ku" menționat aici, desigur, știu ce mefedronă și efedronă, astfel încât, cu experiența mea de cel mai recent designer "benzo" sau Rc benzo mult mai plăcută decât benzourile presate anterioare care conțineau ceea ce mi s-a spus a fost în esență același lucru, dar de data cea mai recentă am încercat să fiu cât mai corect posibil, poate că nu am mâncat prea mult în acea zi lol o mulțime, dar a fost al naibii de aproape exact ceea ce simt de la benzourile mele de la farmacie, așa că da, mâna ridicată foarte interesat
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Avem Ku și Bu cristal , dacă sunteți interesat de ele mă puteți contacta .
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Este atât de ciudat, încât nimeni dintre cei care îl vând nici măcar nu spune ce este. Orice alt RC îți spune exact ce este. În ceea ce privește binele și răul, asta ține de ochiul privitorului. Poți să te uiți la servitute, la raportul Dat, la inhibiția transportorului orientat spre interior și spre exterior, poți să te uiți la un milion de măsurători, dar nu există niciun răspuns pentru gust. Chiar astăzi am observat că BPZ are un raport sert/dat foarte apropiat de cel al cocainei și m-am gândit: "Hmmm, s-ar putea să-mi placă asta!", dar apoi am citit că este un halucinogen și cu siguranță nu mi-ar plăcea asta. M-am gândit la a-pvp, dar raportul este în afara graficului! dat pur, fără euforie cred. Deci, este greu să speculezi cum îți place un drog citind despre idt. Îmi place să fumez crack. Nu sunt nici împotriva metamfetaminei, dar nu are euforia ca crack-ul. Sunt aproape singura persoană pe care o cunosc care a ținut-o o vreme fără să fure, să mintă și să devină un rahat total. Cortexul meu frontal are o leziune gravă. Poate de aceea.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Sunt aproape singura persoană pe care o cunosc care a rezistat o vreme fără să fure, să mintă și să devină un rahat total.

Tipule, nu te înțeleg! Și eu la fel!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Se pare că Alexander Shulgun l-a proiectat singur. Viteza psihedelică este.....a little involved for my day to day activities 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Ați încercat?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Da, tocmai am primit niște. există vreun mod de a o folosi pentru a o transforma în ceva mai bun. tot ce am citit despre ea spune că omoară oameni, mai ales oameni cu meth și fent în sistemul thier. care este un lil prea aproape de casă pentru mine, dar urăsc să-l arunce. ca să synth în altceva, dar au doar configurație de distilare cu reflux și condensatoare suplimentare. nu au 5 sau 3 necks. orice idei?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nu, din câte îmi amintesc, nu am încercat niciodată RC-uri. Am crescut înainte ca internetul să existe. Niciunul dintre chinezii care îl vând nu mi-a spus ce este, așa că am făcut o postare acum câteva săptămâni
 
Top