ASheSChem amfetamin kísérletek és kísérletek

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Kedves barátom, mert kár beszélni: / mintha lett volna egy liter olaj és a végeredmény kb. 500g szulfát ... itt a másik fele ... számomra úgy néz ki, mintha ezt az olajat hígították volna, hogy azt az illúziót keltsék, hogy 1000ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Lehet, hogy tévedek, de az utcai amfetaminokhoz társított szag és íz a maradék szabadbázisból származik. gyanítom, hogy szándékosan hagyják meg, hogy "ízesítsék" a töltőanyagokat.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ye
Igen, ez a legvalószínűbb oka a javasolt tiszta a-olajból származó alacsony hozamnak. Kérdés, hogy mi volt a hígítószer a kiindulási olajban. A szokásos bűnös a metanol, ezért a jövőben megpróbálhatná az olajat 50-80 C-on néhány órán keresztül elpárologtatni, majd a maradékot gőzdesztillációval tisztítani.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
és minden világos volt, miután a sav-bázis extrakció kiderült, hogy aki ezt az olajat készítette, az szeszes itallal hígította ... a víz és az olaj elpárolgása és a dcm elpárolgása során elkezdett lefolyni a szeszes itallal. Elpárologtattam, újra kénsavat adtam hozzá és szép tiszta termék jött ki, ami 40 perc alatt megszáradt.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Igen, és a szesz, amennyire én olvasom, általában metanol. Az amfetaminolaj elkobzott mintáiban akár 50%-ot is elkülönítettek.
Így van értelme kisebb próbavásárlásokat végezni bármelyik árustól, majd elpárologtatni az olajban lévő alkoholt. Valószínűleg vízgőzzel is desztillálni kell, hogy megszabaduljunk a kevésbé illékony olajoktól, amelyek jelen lehetnek. Ezután világossá válik, hogy minden egyes rendelésnél mennyi terméket kapunk, és a pénzügyeket ennek megfelelően lehet kiszámítani.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A szag a szennyeződésekből származik, az amfetamin-szulfátnak nincs szaga.
A freebase instabil és idővel lebomlik, soha nem lesz freebase a sebességben vagy a sebességpasztában minden csak hülye kereskedői beszéd.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nem voltak hozzávalóim és kicsit lusta vagyok, nem akarok annyit állni a konyhában, de látom, hogy ilyenkor nincs más lehetőség, és meg kell barátkozni az igazsággal, hogy ha jól akarjuk csinálni, akkor magunknak kell megcsinálni .. ehhhh
ebből a kisebbik feléből, kb. 200g, csak ennyi olajat sikerült megspórolni ...... XIRyEe25do
60ml olaj . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nos, mindig azt kapja, amit megérdemel. Tegyen bele munkát, és kapjon eredményeket. Legyél lusta, feleljen meg magának.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
A freebase-nek fanyar és "halszagú" szaga van, nem olyan nagy merészség feltételezni, hogy egy része a szulfát körül reked, de idk lehet, hogy tévedek.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
a P2NP-t jeges vízzel azonnal kristályosíthatja, ez sok időt takarít meg, majd IPA-val vagy etanollal átkristályosítja,
.
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Aztán elkezdtem a következő és kaptam a végtermék , kaptam kristályok, mint ez .
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Az aknák különböznek.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
tesztelem a marquis reagenssel és a pozitív,mit gondoltok srácok .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Szerintem egy kicsit szutykosnak tűnik, kicsapta, lefagyasztotta és megszűrte? Vagy csak kicsapást és szűrést?
Kicsit úgy néz ki, mintha maradék propén lenne benne a furcsa kristályosodás miatt, enyhén sárga színű. a terméked teljesen feloldódik vízben? A kivonatod bazifikálás után feltűnően sárga volt? Van olyan szaga, mint az alapanyagodnak?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
lehet, hogy a végtermékben maradt némi P2NP , próbálja meg vízzel átkristályosítani.
 
Top