ASheSChem amfetamin kísérletek és kísérletek

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
ez L vagy D... vagy keverék ...?
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Megpróbálhatja az A-olaj desztillálását, ennek meg kell szabadulnia a szennyeződésektől.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
ez nem árt az amfetaminnak?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A szulfát só stabil, minek kellene történnie? Én is szívesen használok hőlámpát, ami szintén kb. 60 °C-ot produkál.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Ideális esetben sav-bázis extrakciót kell végeznem a tisztításhoz.

okok; gyakran tanácsolják, hogy szobahőmérsékleten vagy hűvös helyen tartsák/tárolják; féltem a hőforrásoktól. :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Igen, ez is igaz, de nem 60°C-on kell hetekig tárolni, hanem egy órán keresztül szárítani. Az is csak egy javaslat, hogy hogyan megy gyorsabban, vákuum alatt szárítás is jó és gyors.
BTW ha lámpával szárítod a szulfátot akkor látszanak a szennyeződések, enyhén sárgás vöröses színűek lesznek, de fogalmam sincs miért, csak látszik, a tiszta szulfát tiszta fehér.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Ezt találtam... szerinted rendben van?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Ezt találtam... szerinted rendben van?
Ez az anyag, igen. Nagyon jó oldószer.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Nagyszerű! tényleg biztos?
Biztos voltam benne, hogy megveszem a semmiért ;)

valaki más, aki megerősíti? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Számos keveréke van a petróleuméter, az öngyújtó folyadék Benzinum medicinale, a ligroin, a fehér szesz, a naftalin vagy a speciális benzin. Fontos, hogy a forráspont 40 és 60°C között legyen, ezt tudni kell. A többivel is lehetséges az elválasztás, de a bepárlás nehézkes. A legjobb, ha a kereskedőtől kérsz biztonsági adatlapot (neki kell, hogy legyen) vagy előre megnézed a honlapon, az adatlapon minden esetben szerepel a forráspont.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Nem találom a forráspontot...
neked nem tudom használni ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ahogyan az igenis kinéz. Szerintem petróleumot vettél lámpákhoz, mint ----> wiki1, de petróleuméterre van szükséged, mint ---->wiki2, amelynek forráspontja 40-60°C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nem is olyan rossz, nézd, egy szép petróleumlámpa az esti órákban, amikor a nap elsüllyed, szintén szép élményt nyújt :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Egyébként ma megtapasztalhattam, hogy a hűtőszekrényben, borostyánszínű üvegben tartott 4/5 napos nitrátos higanyfolyadék nagyon jól működik;)

is, az első alkalomhoz képest kicsit nagyobb alumíniumgolyókat készítettem, és 3x500ml H20-mal mostam, hogy eltávolítsam a nitrátokat.
Tetszik, hogy a termikus reakció sokkal kevésbé volt heves, mint az első alkalommal, amikor hozzáadtam a P2NP-t.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
a mai eredményt leszűrtem (max i can, aludnom kell :p); és a krémet az inkubátoromba tettem.
de ezúttal... nem szagolja speed !, csak izopropanol valójában nem száraz^^

soo a speed szag akkor jön, ha nem mosunk nitrátot? ... ez ijesztő, ha arra gondolsz, hogy ez a klasszikus "utcai speed" szag.

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nekem is ugyanez a problémám . miután sav hozzáadása után IPA-ban, átpréseltem az anyagot és betettem a fagyasztóba, a termék nem akart megszáradni ... inkább úgy nézett ki, mintha izzadna ... És nagyrészt ez a szulfát elszökött valahol, kis hozamot hagyva, enyhén alkoholszagúan. Hozzáteszem, hogy nem volt időm mindent magam csinálni, és meg kellett vennem a freebase amfetaminolajat. összességében nagyon jól nézett ki. átlátszó, az amfetaminoknál ismert finom illattal. A pH értéket 5-re kaptam 250 ml kénsav oldat hozzáadása után 1:4 arányban. 180ml: 720ml. Az olajhoz 1/2 térfogat IPA-t is adtam ... van valakinek ötlete, hogy miért volt ilyen kicsi a hozam?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

a termék végig nedves volt, töltőanyagokat adtam hozzá, és popcornt csinált ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nem várhatja el, hogy a termék a fagyasztóban megszáradjon. melegítse lámpa alatt az oldószerek elpárologtatásához. Azt is biztosíthatom, hogy nem a szulfát szökött ki, hanem az oldószerek szöktek ki. Ha nem szárítottad meg eléggé az amfetamin-szulfátot, akkor az koszos. Aztán töltőanyagokat adtál hozzá, hogy a szennyeződések ott rekedjenek, és még koszosabb legyen a terméked. Továbbá, nagyon nehéz bármit is válaszolni a hozamodról, ha nem mondod el, hogy mennyi volt a hozamod...
 
Top