Question Mis on bu ku kristall

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Paistab, et Alexander Shulgun kujundas selle ise. Psühhedeelne kiirus on.....a natuke seotud minu igapäevaste tegevuste jaoks 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Proovisite seda?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah just recieved some.is seal anyw kasutada seda muuta see midagi better.everything ive lugeda seda ütleb selle tapab inimesi, enamasti inimesed met ja fent in thier system.thats lil liiga lähedal kodus minu jaoks, kuid vihkan toss it.like et sünteesida arvesse midagi muud, kuid ainult on destillatsiooni setup koos reflux ja ekstra condensers.dont on 5 või 3 neck.any ideas?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Pole kunagi näinud midagi sellist, nagu BU/KU müüjate laine eelmisel aastal (ja läheb ilmselt ikka veel). Nad lihtsalt paiskusid pidevalt üles, olenemata ülevaatustest, ja keeldusid tegelikku keemilist nimetust esitamast, ükskõik kui kõvasti te neid ka ei kiusanud. Lõpuks sain uudishimulikuks ja tõelise proovi ja seal polnud lihtsalt palju.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutüloon

Sünteetiline katinoon

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Kas see on praegu Hiinas seaduslik?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Praegu ei ole Hiinas ebaseaduslik toota
Meie tehas toodab ka
Hind on väga odav ja kvaliteet on tagatud
Ma võin seda pakkuda, kui soovite
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Kui u suitsetada seda blunt n make.it dirty selle tegelikult üsna eufooriline, kuid peab olema suitsutatud sel viisil ma tegelikult üsna Crack n lülitatakse see
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Üks meie USA müüja saatis mulle tasuta proovina 3,5 g eutülooni. Mul on gramm sõber ja olen suitsetanud grammi või nii. See maitse meenutab musta lagritsat ja sellel on stimuleerivad omadused, kuid eufooria osakonnas mitte palju. Mul on gramm või natuke rohkem alles ja võrreldes enamusega, mida ma näen, on see üsna pruun ja pehme. Tahaksin seda ümberkristalliseerida, kuid ma ei ole kindel, mis oleks hea lahusti. Kas kellelgi on mingi ülevaade? Mul ei ole palju valikuid käepärast. Mul on; anhy. Iso anhy atsetoon kloroform naftat etüülatsetaat ja vesi. Mineral spirits.kui polaarne mitte polaarne puhastusvahend aitaks siis millised peaksid olema need 2 lahustit? Vaatasin umbes 1/2 tundi ringi aga lahustuvuse kohta ei saanud ma eriti midagi teada
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Vesi + atsetoon (1 pulber /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Selle lahustuvus vees on põhimõtteliselt 0. Ma lõpuks tegin etüülatsetaat ja vesi, mis tegi sellest mingi jama välja ( ma segasin seda kuumusega umbes 5 minutit 2 korda ja eraldasin vee), siis ma rekristallisatsioon, lisades ISO etüülatsetaadile ja kuumutades, seejärel kleepisin selle sügavkülma, mis andis tagasi teravvalged tükid, mis olid tohutu paranemine
 
Top