Question Mis on bu ku kristall

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Ma näen, et teil on roosa bk. See on mingi räpane perse keemia lol. Ma isegi ei taha minna sinna, miks see jama tuli roosa välja lol.
Tore, et see siiski nii oli.
Mõned teised kassid said selle jama lähemale sellele kollase beežile MDMA-le. Profid nagu mina näevad pildilt, et see ei ole MDMA.
Kuid algajad ostjad ostavad jätkuvalt ja ei tea.
Meenutab mulle, kui Methylone rikkus MDMA stseeni.
Miks edasimüüjad lihtsalt ei saa tõtt öelda, on mulle arusaamatu.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nagu ütle neile, et nad saavad tõelist keemiat ja ütle neile, et sellest saavad nad kõrini ja nad ostavad seda ikkagi, kuid vähemalt siis saavad nad teada, mida otsida kahju vähendamiseks vähendada
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

On olemas ingliskeelne slängisõna: beaucoup. Seda hääldatakse bu ku

Ma arvan, et müüja kasutab seda oma toote ülistamiseks, mis võib kehtida ühe konkreetse ühendi või sarnaste ühendite rühma kohta.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Mul on KU kristall laos, palun võtke minuga ühendust, kui olete sellest huvitatud.

 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Tänan teid, sain oma paketi, tellitud 5g, saatis mulle 5g rohkem
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Uus stimulant???Minu klient ütles mulle enne, et see on väga tugev.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
See on viimane seaduslik alternatiiv, mis võeti kasutusele pärast nep-i keelustamist, pakume ka mõningaid bensodiasepiini tooteid ja mõningaid uusimaid laboratoorsed tooteid, kas olete huvitatud?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Ma ei ole teadlikult proovinud ühtegi neist 2023i versioonidest m-cat, ma tahaksin näha, kuidas see on võltsimata, ma olen ülihuvitatud kõigist bensoanaloogidest või mis iganes nad neid nimetavad, lol "steriospetsiifiliste derivaatide keemiad", Ma tean, et ma proovisin seda, mis pidi lihtsalt olema fuprasolaam, kui mulle seletati seda nagu benso ekvivalent "bu" ja "ku" siin mainitud muidugi ma tean, mida mefedroon ja efedroon nii minu kogemus kõige uuemate disainer "benso" või Rc benso palju meeldivam kui eelmised pressitud bensod, mis sisaldasid seda, mida mulle öeldi, oli sisuliselt sama asi, kuid viimasel ajal olen püüdnud olla võimalikult õiglane, võib-olla ma ei söönud palju sel päeval lol palju, kuid see oli kuradi täpselt see, mida ma tunnen oma bensodest apteegist, nii et jah käsi tõstetud väga huvitatud
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Meil on Ku ja Bu kristall , kui olete huvitatud, võite minuga ühendust võtta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
See on nii kummaline, et keegi, kes seda müüb, isegi ei ütle, mis see on. Iga teine RC ütleb teile täpselt, mis see on. Mis puutub heasse ja halba, siis see on vaatleja silmis. Sa võid vaadata sert, Dat suhtarvud, sissepoole väljapoole suunatud transporter inhibihitionm võite vaadata miljonit mõõtmist, kuid ei ole akoulting maitse. Just täna märkasin, et BPZ on sert/dat suhe väga lähedal kokaiinile, ja ma mõtlesin, et "hmmm, see võiks mulle meeldida!", kuid siis lugesin, et see on hallutsinogeen, ja see mulle kindlasti ei meeldiks. Ma olen mõelnud a-pvp peale, aga see suhe on täiesti üle võlli! puhas dat, ei mingit eufooriat vist. Nii,spekuleerida kuidas sulle meeldib narkootikum lugedes idt on raske. Mulle meeldib cracki suitsetada. Ma ei ole ka meta vastu aga sellel ei ole eufooriat nagu crackil. Ma olen peaaegu ainuke inimene keda ma tean kes on seda mõnda aega pidanud ilma varastamata, valetamata ja sa totaalseks paskaks muutumata. Minu eesmine ajukoor on tõsine isnjury. Võib-olla see ongi põhjus.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Ma olen peaaegu ainus inimene, keda ma tean, kes on seda mõnda aega pidanud ilma varastamata, valetamata ja olemata sa totaalne tükk paska.

dude dont I feel you on this one! sama siin!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!!! Paistab, et Alexander Shulgun kujundas selle ise. Psühhedeelne kiirus on.....a natuke seotud minu igapäevaste tegevuste jaoks 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Proovisite seda?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah just recieved some.is seal anyw kasutada seda muuta see midagi better.everything ive lugeda seda ütleb selle tapab inimesi, enamasti inimesed met ja fent in thier system.thats lil liiga lähedal kodus minu jaoks, kuid vihkan toss it.like et sünteesida arvesse midagi muud, kuid ainult on destillatsiooni setup koos reflux ja ekstra condensers.dont on 5 või 3 neck.any ideas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nah, ei ole kunagi proovinud ühtegi RC-d, mida ma mäletan. Ma kasvasin üles enne seda, kui internet oli veel olemas. Ükski hiinlane, kes seda müüb, ei ütleks mulle, mis see on, nii et ma tegin paar nädalat tagasi postituse
 
Top