Question Co je to bu ku krystal

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Zdravím všechny
Nevíte někdo, co je to bu nebo ku krystal.
Chápu, že je nový rc nějaký stim.
Ale přesto chci vědět jestli někdo znáte jeho chemický název nebo cas číslo ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Vypadá to, jako by ji Alexander Shulgun navrhl sám. Psychedelická rychlost je.....pro mou každodenní činnost trochu zapojená. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Vyzkoušeli jste to?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Jo, zrovna jsem nějaké dostal. dá se to nějak použít, aby se z toho stalo něco lepšího. všechno, co jsem o tom četl, říká, že to zabíjí lidi, většinou lidi s pervitinem a fentem v systému. to je pro mě příliš blízko, ale nerad bych to vyhodil. rád bych to syntetizoval do něčeho jiného, ale mám jen destilační zařízení s refluxem a dalšími kondenzátory. nemám 5 nebo 3 hrdla. nějaké nápady?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Nikdy jsem neviděl nic podobného vlně prodejců BU/KU v loňském roce (a zřejmě stále pokračuje). Prostě se objevovali bez ohledu na recenze a odmítali předložit skutečný chemický název bez ohledu na to, jak moc jste je uháněli. Nakonec jsem byl zvědavý a pravdivý vzorek a prostě tam nebylo nic moc.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylon

Syntetický katinon

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Je v současné době v Číně legální?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
V současné době není výroba v Číně nelegální
Naše továrna také vyrábí
Cena je velmi nízká a kvalita je zaručena
Mohu ji poskytnout, pokud chcete
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Pokud u kouřit v tupé n aby.to špinavé jeho vlastně docela euforické, ale musí být kouřena tímto způsobem jsem vlastně docela Crack n přešel na to
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeden z našich amerických dodavatelů mi poslal 3,5 g eutylonu jako vzorek zdarma. Jeden gram jsem dal kamarádovi a asi gram jsem vykouřil. Chutí připomíná černou lékořici a má stimulační vlastnosti, ale v oddělení euforie nic moc. Zbývá mi gram nebo o něco víc a ve srovnání s většinou toho, co vidím, je to poměrně hnědé a měkké. Chtěl bych ji rekrystalizovat, ale nejsem si jistý, jaké by bylo dobré rozpouštědlo. Má někdo nějaký postřeh? Nemám po ruce moc možností. Mám; anhy. Iso anhy aceton chloroform naptha ethylacetát a vodu. Minerální lihoviny. pokud by pomohlo polární nepolární čištění, jaká by měla být 2 rozpouštědla? Hledal jsem asi 1/2 hodiny, ale o rozpustnosti jsem se toho moc nedozvěděl.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Voda + aceton (1 prášek /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Jeho rozpustnost ve vodě je v podstatě 0. Nakonec jsem udělal ethylacetát a vodu, což z toho udělalo nějaký sajrajt ( 2x jsem to míchal teplem asi 5 minut a oddělil vodu), pak jsem rekrystalizoval přidáním ISO do ethylacetátu a zahřátím, pak jsem to strčil do mrazáku, což vrátilo ostré bílé kousky, které byly obrovským zlepšením
 
Top