Question Co je to bu ku krystal

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Zdravím všechny
Nevíte někdo, co je to bu nebo ku krystal.
Chápu, že je nový rc nějaký stim.
Ale přesto chci vědět jestli někdo znáte jeho chemický název nebo cas číslo ?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Vidím, že máte nějaké růžové bk. To je nějaká špinavá chemie lol. Ani se mi nechce rozebírat, proč to svinstvo vyšlo růžové lol.
Ale jsem rád, že se to stalo.
Někteří jiní kocouři to svinstvo dostali, aby vypadalo blíž k té žlutobéžové MDMA. Profíci jako já z obrázku vidí, že to není MDMA.
Začínající kupci to však dál kupují a nevědí to.
Připomíná mi to, když Methylone zničil MDMA scénu.
Nechápu, proč redistributoři prostě nedokážou říct pravdu.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Třeba jim řekněte, jakou skutečnou chemii dostanou, a řekněte jim, že je to zfetuje, a oni si to stejně koupí, ale pak alespoň mohou vědět, co mají hledat za redukci škodlivin
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Existuje slangové anglické slovo: beaucoup. Vyslovuje se bu ku

Domnívám se, že prodejce používá tento výraz ke glorifikaci svého výrobku, což se může týkat jedné konkrétní sloučeniny nebo skupiny podobných sloučenin.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Děkuji, dostala jsem balíček, objednala jsem si 5 g, poslali mi 5 g viac.
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Jaký je jeho účinek? objednali jste si velké množství?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Nový stimulant?" "Můj zákazník mi předtím řekl, že je velmi silný.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Je to nejnovější legální alternativa, která byla zavedena poté, co byl zakázán nep, Nabízíme také některé benzodiazepinové produkty a některé nejnovější laboratorní produkty, máte zájem?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nezkoušel jsem vědomě žádnou z těchto verzí m-cat z roku 2023, rád bych viděl, jaká je nefalšovaná, super mě zajímají všechny analogie benzo nebo jak tomu říkají, lol "steriospecifické deriváty chemie", Vím, že jsem zkoušel to, co měl být právě fuprazolam v době, kdy mi to bylo vysvětleno jako benzo ekvivalent zde zmíněných "bu "a "ku" samozřejmě vím, co je to mefedron a efedron, takže s mými zkušenostmi s nejnovějším designer "benzo" nebo Rc benzo hodně příjemnější než předchozí lisované benzo obsahující to, co mi bylo řečeno, bylo v podstatě totéž, ale v poslední době jsem se snažil být co nejspravedlivější, možná jsem ten den moc nejedl lol hodně, ale bylo to zatraceně blízko přesně to, co cítím z mého benza z lékárny, takže ano, ruka zvednutá velmi zájem
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Máme ku a bu krystalu , pokud o ně máte zájem, můžete mě kontaktovat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je to tak zvláštní, že nikdo, kdo to prodává, ani neřekne, co to je. Každý druhý RC vám přesně řekne, co to je. Co se týče dobrého a špatného, to je v oku pozorovatele. Můžete se podívat na sert, Dat ratios, inward facing outward facing transportér inhibihitionm můžete se podívat na milion měření, ale neexistuje žádný akuální pro chuť. Zrovna dnes jsem si všiml, že BPZ má poměr sert/dat velmi blízký kokainu, a říkal jsem si: "Hmmm, to by mi mohlo chutnat!" Ale pak jsem si přečetl, že je to halucinogen, a to by mi rozhodně nechutnalo. Přemýšlel jsem o a-pvp, ale ten poměr je mimo tabulku! čistý dat, žádná euforie, myslím. Takže spekulovat o tom, jak se vám droga líbí, tím, že si přečtete o idt, je těžké. Já mám rád kouření cracku. Taky nejsem proti pervitinu, ale ten nemá euforii jako crack. Jsem skoro jediný člověk, kterého znám, který to vydržel nějakou dobu, aniž by kradl, lhal a stal se z něj totální sráč. Moje čelní kůra mozková má vážné zranění. Možná proto.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Jsem téměř jediný člověk, kterého znám, který to nějakou dobu vydržel, aniž by kradl, lhal a byl sa totální sračka.

Kámo, necítím s tebou v tomhle ohledu to samé!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Vypadá to, jako by ji Alexander Shulgun navrhl sám. Psychedelická rychlost je.....pro mou každodenní činnost trochu zapojená. 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Vyzkoušeli jste to?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Jo, zrovna jsem nějaké dostal. dá se to nějak použít, aby se z toho stalo něco lepšího. všechno, co jsem o tom četl, říká, že to zabíjí lidi, většinou lidi s pervitinem a fentem v systému. to je pro mě příliš blízko, ale nerad bych to vyhodil. rád bych to syntetizoval do něčeho jiného, ale mám jen destilační zařízení s refluxem a dalšími kondenzátory. nemám 5 nebo 3 hrdla. nějaké nápady?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ne, nikdy jsem nezkoušel žádné RC, pokud si vzpomínám. Vyrostl jsem ještě předtím, než se objevil internet. Nikdo z Číňanů, kteří to prodávají, mi nechtěl říct, co to je, tak jsem před pár týdny napsal příspěvek.
 
Top