Нуждаете се от помощ за преобразуване на bmk 5449-12-7 в свободна база А-масло

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Вече не мога да чета това.
Това, което искате, е амфетаминът Freebase това е A-OIL, а не N-амфетамин, който искате нормален амфетамин.
Изглежда, че BMK Powder (Cas:544.....) -> BMK(P2P)(B-OIL) -> N-Amphetamin -> Amphetamin(Amphetamin freebase)(A-OIL) -> Amphetamin Sulphate, направен от A-Oil, разтворител и сярна киселина.
Сега имате N-амфетамин, направен от мравчена киселина, сега трябва да направите хидролиза, например с HCL, за да получите амфетамин фрибаза. Накрая трябва да пречистите амфетаминовата свободна база, за да получите прозрачно масло. Може би ще получите 2 или 3 различни масла, зависи от начина на работа - едно жълто и едно прозрачно. И двете масла са с различно качество.

@serialz И не, N-амфетаминът не е масло. A-OIL е амфетамин (амфетамин свободна база).
@Saul направете стъпката с HCL, ако имате нужда от повече помощ, попитайте ме. Вече имаш N-амфетамин, така че още една стъпка и ще имаш A-OIL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Как точно искате да кажете, че от един процес могат да се извлекат две различни качества на маслото?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Здравейте, благодаря за отговора ви.
Сериалц наистина е сгрешил, като е казал, че N-формиламфетаминът е А-масло.
Той поправи това впоследствие с помощта на G.Patton .
Току-що приключих с добавянето на солна киселина
Всичко, което трябва да направя, е да повиша PH до 11 и да промия с толуол .
и исках да завърша с дестилация .
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Имам въпрос относно дестилацията. мога ли просто да дестилирам маслото, без да добавям нищо?
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Тази тема се задържа в продължение на седмици
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Това е пълен провал. имах натриев хидроксид cas 1310-73-2
150 грама, смесени с 300 мл вода.
оставих да се охлади до стайна температура.
след това добавих към моята смес, вж. предишната снимка
и сега тя се прецака имам 3 слоя моята
долна бяла сол средна полупрозрачна и горна черна реколта вече почти няма
рН не се е променило. но също така е много трудно да се измери черна гъста течност с тези ленти.
Ебати гадостите

пълен провал заради натриев хидроксид

Възможно ли е тази шибана смес да се нагрява и да се рефлуксира в продължение на един час?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Бих предположил, че да, тя ще премахне нежеланите течни странични продукти от маслото, а също така можете да използвате екстракция с DCM, за да се отървете от нежеланите твърди вещества
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Фребазата е чувствителна към въздуха и температурата, ако искате да дестилирате, трябва да го направите под вакуум или с пара.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Що се отнася до дестилацията, да.

Но може да се направи и екстракция с DCM, нали така, за да се отстранят твърдите частици?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Това е или, или, тъй като и двете са начин да изолирате продукта си, или и двете, предполагам, ако искате да е супер чист. екстракция с разтворител ще има повече примеси, но върши работа и можете да пречистите след утаяване или обединяване на екстрактите и ротационно изпаряване на разтворителя под налягане.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Всъщност бих направил всички следващи стъпки, за да пречистя маслото колкото е възможно повече.

1. Изпарявайте IPA с ротавап
2. Добавете вода (1:1) за парна дестилация
3. Екстрахирайте дестилираната смес два пъти с DCM (250ml:2L)
4. Изпарявайте DCM във вакуум с ротавап
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Звучи добре, уведомете ни как върви
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Да, човече,

Ще бъда готов, щом пристигне цялото лабораторно оборудване - което може да стане след около 3 седмици.

Ще публикувам кратък публичен пост във форума и по-подробен, включително снимки, в моята група
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Току-що съм готов с последните стъпки.
но това е пълен провал.
Добавих сярна киселина към моята смес или метанол + масло А и нямаше никаква реакция. моето масло А имаше ph13
всичко изглеждаше наред, но след добавянето на сярна киселина нямаше никаква реакция. ph падна до 1 и това е всичко
след като добавих солна киселина към моя N-формиламфетамин, той вря в продължение на два часа.
След това разделих слоевете. Направих смес от 300gr NaOH + 500ml вода.
добавих при стайна температура. Варя при рефлукс в продължение на 30 мин. слоевете се отделиха ph беше 12 или 13
След това промих 3 пъти с толуол. Сложих горния слой в стъклена бутилка с толуол и разклатих добре. това повторих 3 пъти. след това направих дестилацията и всичко изглеждаше наред

нулева реакция тежко разочарование

Сигурна съм, че нещо се е объркало след приготвянето на N-формиламфетамина .
частта за добавяне на солна киселина никой тук не знаеше какво да прави . и тогава просто действаш на сляпо. те публикуват обяснението добавете 5ml солна киселина и 5ml метанол . след това се задава въпросът 5ml към 100ml? 1000мл?? отговор не знам.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ако направите парна дестилация, можете да получите много различни масла, защото не е толкова лесно да се задържи температурата. Това е А-масло, но едното е с по-добро качество от другото.
Или защо мислите, че в Европа се продават 2 различни масла, едното жълто, другото прозрачно. В Холандия дори има различни наименования на маслата.
Можете ли да напишете всички стъпки, които сте направили, в един пост, за да мога да го прегледам и да намеря някои грешки?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Интересно.

Какви мерки могат да се предприемат за подобряване на осигуряването на постоянна температура?

Също така, какви са уличните наименования на тези две различни масла?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
По-малки количества и вакуумна дестилация.
Не мисля, че някой тук извършва вакуумна дестилация на 200 л.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Какво би било по-малкото количество за вас (максимум в L)?

Също така, можете ли да си спомните най-често срещаните улични наименования за двете различни качества?
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
За имена на улици ме ударете в лично съобщение. Те също са известни само в Холандия.
Това не зависи от Л, а от оборудването, с което разполагате.
Ако имате дестилационно устройство за 200 L, което позволява вакуумна дестилация, би трябвало да е възможно за 200 L, но не мисля, че се прави толкова лесно.
Отговорът е, че повечето големи лаборатории използват парна дестилация, защото е по-лесно да се извърши за големи количества.
Но все още има проблем с температурата при големи количества.
 
Top