Question Kokain nasıl kesilir?

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Merhaba BB beyler, tanıştığımıza memnun oldum

Kolayı kesmek için iyi bir yol ve bu süreçte hangi malzemelere ihtiyacım olacağını size sormak istedim
Reddit'te laktoz veya Inositol kullanabileceğimi okudum. ama tam ve net bir rehber değildi.

Ayrıca, kesme işleminden sonra nasıl tekrar kayalayacağımı bilmem gerekiyor? Birisi bana bu işlem için bir bağlantı veya bir makale göndererek bu süreçte bana yardımcı olursa çok minnettar olurum.
Kimya konusunda acemiyim, bu yüzden umarım bu işlem karmaşık değildir.

Benzokain kullanabileceğimi okudum ama bu kimyasalı bulmak zor. Laktoz veya inositol iyi seçenekler mi?

Teşekkür ederim çocuklar.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Doğru, tek bir kesinti bile iyi değildir ama gerçek şu ki, alt düzey distribütörlere kâr marjı sağlayan şey kesintilerdir.

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Merhaba, 2 seçeneğiniz var levamisole
ZiBVmn0k9y
sadece havayı buharlaştırmanız ve bir macun yapmanız VE beyaz aseton püresini yıkamanız gerekir, çünkü laboratuvarlar kötü kokulu bir şey ekler, Bir kez yıkadığınızda kurumaya bırakın ve ince toz haline getirin, levamizol çatlak testini geçer, ancak fazla eklemeyin, bu gerçekten iyi bir ürün içindir,10 ekleyin ve bu parlaklığı artırır, püre aseton ile ürünü kalıpta az ağırlıkla bastırın, hidráulico pres kullanmayın çünkü daha fazla parlak olmaz ve akkor ampuller kullanın, ikinci seçenek fenasetindir, ancak iş için bencene ihtiyacınız vardır, elde edilmesi daha zordur