Question İnsanlar bir gram psödoefedrin için ne kadar öder?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
İnsanlar haplardan elde edilen bir gram psödoefedrin için ne kadar ödemek ister? Gelecekte kimya hakkında bir şeyler öğrendiğimde burada satış yapmayı planlıyorum.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Çinlilerin çok ucuz Efedrin sattığını biliyorum. Orada elektriğin dünya çapında en ucuz olması ve kölelik gibi faktörler nedeniyle en düşük üretim maliyetine sahipler.

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Satın almam gerekiyor. Kimin sattığını biliyor musunuz?

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Ne demek istiyorsun çünkü anlamıyorum

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Özür dilerim, ben sadece birçok Çinli şirketin yasadışı maddeler için yerel reaktif mağazaları kurduğunu kastetmiştim. Acaba yurtiçi sevkiyatlar için farklı ülkelerde depolarınız var mı yoksa sadece uluslararası sevkiyatlar mı yapılıyor? Eğer bu bir şeyi açıklığa kavuşturacaksa ben Kanada'danım.

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Satın almam gerekiyor. Kimin sattığını biliyor musunuz?

biotechwix

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
alinma dostum ama ki̇myayi öğrendi̇ği̇mde sudo'yu satacağim ne demek, vay canina yeralti kovani'nda veya wetdreams/zonez yillarinda koltuk aşçiliği yaparkenki̇ hali̇me benzi̇yorsun.
Öncelikle öncülleri nasıl toplayacaksınız? Eğer AB'deyseniz, benim gibi biliyorsunuz ki, Çek Cumhuriyeti ve sadece Taylandlılara shaboo ve pembe yaba tabletleri kullanan ve satan bazı Taylandlı topluluklar dışında büyük bir d-meth ticareti yoktur.
Ayrıca AB'deki rc sahnesi çok büyüktü ve bugünlerde değil, İngiltere sahnesinin başlangıcından, İngiltere yasağından bahsediyorum ve o zamanlar sahne daha belirsizdi, demek istediğim, o zamanlar yenilikler için kullandığım bromodragonfly'dan neredeyse öldürüldüm. dükkan çünkü burada AB'de Çin yasağından önce Polonya'dan internet mağazaları ve haplardan çıkarılan pse satan till.i.come gibi e-posta satıcıları vardı, ama demek istediğim, pse üretimi üzerinden para kazanamazsınız.
Ayrıca bulduğunuz çoğu yöntemin artık özellikle ABD'de kullanılamadığını unutmayın.
en i̇yi̇si̇ beyaz 60 veya 120 mg, şahsen ben sadece 60 mg pse 2,5 cetirizine kullaniyorum, i̇yi̇ sonuçlar alabi̇li̇rsi̇ni̇z veya 120'yi̇ povidone i̇le kullaniyorum.
ayrica unutmayin ki̇ burada bu i̇şi̇ paylaşan efsane adamlarin yazilari her zaman başarisiz deneyler ve denemelerle dolu uzun bi̇r yolun son süreci̇di̇r.
ve ayrıca iyi bir acemi aşçıya sahip olmak için minimum pse benim deneyimime göre 8/10 gram pse fb'dir,

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Bu kardeşim için yeniyim. setirizin tabletinden öğrenebilir miyim, çıkarabilir miyiz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Adamıma sabah 5:20'de söyledim. Masamda oturmuş meth içiyordu ve parasını eczaneye götürüp bir paket Ramen karşılığında bir kutu Sudafed alacak bir grup evsiz bulduğunu söyledi. Ona kutusuna 25 dolar ödeyeceğimi söyledim. 120mg×20 hap. 2400 mg, 25 dolar. Özü çıkarılmamış. 13 dolar.