Question İnsanlar bir gram psödoefedrin için ne kadar öder?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
İnsanlar haplardan elde edilen bir gram psödoefedrin için ne kadar ödemek ister? Gelecekte kimya hakkında bir şeyler öğrendiğimde burada satış yapmayı planlıyorum.

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Bir gram mı? 0.30-1.00CAD, belki. Eğer elinizde bin tane varsa. Ve güvenilir bir satıcı olsaydınız. Ve beni bu yolun Borohyride yolundan daha üstün olduğuna ikna edebilirseniz.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Çinlilerin çok ucuz Efedrin sattığını biliyorum. Orada elektriğin dünya çapında en ucuz olması ve kölelik gibi faktörler nedeniyle en düşük üretim maliyetine sahipler.

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Çin, ülkemi gizlice ele geçirdi ve gizli sentezler için bir üs haline getirdi. Gerçekten de yeni bir altın çağa girdik. Merak ediyorum, herhangi bir yerde yerel deponuz var mı yoksa sadece Avrupa'dan mı gönderiyorsunuz?

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Satın almam gerekiyor. Kimin sattığını biliyor musunuz?

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Ne demek istiyorsun çünkü anlamıyorum

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Özür dilerim, ben sadece birçok Çinli şirketin yasadışı maddeler için yerel reaktif mağazaları kurduğunu kastetmiştim. Acaba yurtiçi sevkiyatlar için farklı ülkelerde depolarınız var mı yoksa sadece uluslararası sevkiyatlar mı yapılıyor? Eğer bu bir şeyi açıklığa kavuşturacaksa ben Kanada'danım.

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Kanada'da depomuz var, şu anda hazır stok PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2 geldi, şu anda hangi ürünleri istiyorsunuz?

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Satın almam gerekiyor. Kimin sattığını biliyor musunuz?

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Sadece Polonya'dan gönderiyoruz - büyük depolara sahip olmak iyi değil çünkü kolayca izlenebilir ve paketler takip edilebilir -> aptal tedarikçilerin depolanan büyük boktan kargoları var ve onları bulmak kolay

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Belki de. Polonya'dan gelen paketler henüz şüpheli değil mi? Birkaç yıl önce Hollanda'dan RC sipariş etmeye benzer şekilde mi? Belki de yanılıyorum ve risk fırsatlarını yanlış yorumluyorum.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
"Akin" mi? Anlamadığım için üzgünüm - belki de Polonyalı olduğum ve kelimelerin kısaltmalarını vs. bilmediğim içindir.

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Özür dilerim, "tıpkı" veya "benzer" veya "aynı şekilde" anlamına gelir.

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
114
Deals
62
Paketlerimiz şüpheli değil çünkü neyi ve nasıl kontrol ettiklerini biliyoruz. Yıllar önce NL şirketiydik ancak NL postası buradan 5 kat daha fazla kontrol edildiği için orada çalışmayı bıraktık. Polonya çok iyi - bunu deneyimlerimizden biliyoruz.

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Tüm yanıtlarınız için teşekkür ederim. Yakında bir sipariş vermeyi dört gözle bekleyeceğim. Mükemmel bir ürününüz var.

biotechwix

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
alinma dostum ama ki̇myayi öğrendi̇ği̇mde sudo'yu satacağim ne demek, vay canina yeralti kovani'nda veya wetdreams/zonez yillarinda koltuk aşçiliği yaparkenki̇ hali̇me benzi̇yorsun.
Öncelikle öncülleri nasıl toplayacaksınız? Eğer AB'deyseniz, benim gibi biliyorsunuz ki, Çek Cumhuriyeti ve sadece Taylandlılara shaboo ve pembe yaba tabletleri kullanan ve satan bazı Taylandlı topluluklar dışında büyük bir d-meth ticareti yoktur.
Ayrıca AB'deki rc sahnesi çok büyüktü ve bugünlerde değil, İngiltere sahnesinin başlangıcından, İngiltere yasağından bahsediyorum ve o zamanlar sahne daha belirsizdi, demek istediğim, o zamanlar yenilikler için kullandığım bromodragonfly'dan neredeyse öldürüldüm. dükkan çünkü burada AB'de Çin yasağından önce Polonya'dan internet mağazaları ve haplardan çıkarılan pse satan till.i.come gibi e-posta satıcıları vardı, ama demek istediğim, pse üretimi üzerinden para kazanamazsınız.
Ayrıca bulduğunuz çoğu yöntemin artık özellikle ABD'de kullanılamadığını unutmayın.
en i̇yi̇si̇ beyaz 60 veya 120 mg, şahsen ben sadece 60 mg pse 2,5 cetirizine kullaniyorum, i̇yi̇ sonuçlar alabi̇li̇rsi̇ni̇z veya 120'yi̇ povidone i̇le kullaniyorum.
ayrica unutmayin ki̇ burada bu i̇şi̇ paylaşan efsane adamlarin yazilari her zaman başarisiz deneyler ve denemelerle dolu uzun bi̇r yolun son süreci̇di̇r.
ve ayrıca iyi bir acemi aşçıya sahip olmak için minimum pse benim deneyimime göre 8/10 gram pse fb'dir,

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Bu kardeşim için yeniyim. setirizin tabletinden öğrenebilir miyim, çıkarabilir miyiz?

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Wite 120'lerin (içinde Povidon vb. bir sürü bok olan) nasıl çıkarılacağını sorabilir miyim. burada bunlara clarinase deniyor...?