ASheSChem'in Amfetamin Denemeleri ve Deneyleri

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
sevgili dostum, çünkü konuşmak yazık olur: / sanki bir litre yağ varmış ve sonuçta yaklaşık 500 gr sülfat elde edilmiş gibi... işte diğer yarısı da burada... bana sanki bu yağ 1000 ml olduğu yanılsamasını vermek için seyreltilmiş gibi geliyor.

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
33
Yanılıyor olabilirim ama sokaktaki amfetaminlerin kokusu ve tadı artık freebazdan geliyor ve bunu dolgu maddelerini "tatlandırmak" için bilerek bıraktıklarından şüpheleniyorum.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Evet
Evet, önerilen saf a-yağından düşük verim alınmasının en olası nedeni budur. Asıl soru, başlangıç yağındaki seyrelticinin ne olduğudur. Genel bir suçlu metanoldür, bu nedenle gelecekte yağı 50-80 C'de birkaç saat buharlaştırmayı deneyebilir, ardından geri kalanını saflaştırmak için buharla damıtabilirsiniz.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
asit-baz ekstraksiyonundan sonra her şey ortaya çıktı ki bu yağı yapan kişi onu ispirto ile seyreltmiş... su ve yağın buharlaştırılması ve dcm'nin buharlaştırılması sırasında ispirto ile akmaya başladı. Buharlaştırdım, tekrar sülfürik asit ekledim ve 40 dakikada kuruyan güzel temiz bir ürün çıktı.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Evet, okuyabildiğim kadarıyla ruh genellikle metanol. El konulan amfetamin yağı örneklerinde %50'ye varan oranlarda ayrıştırılmıştır.
Dolayısıyla, herhangi bir satıcıdan daha küçük deneme alımları yapmak ve ardından yağda bulunan alkolü buharlaştırmak mantıklıdır. Muhtemelen mevcut olabilecek daha az uçucu yağlardan kurtulmak için de buharla damıtın. O zaman her sipariş için ne kadar ürün alınacağı netleşir ve finansman buna göre hesaplanabilir.

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Koku safsızlıklardan gelir, amfetamin sülfat hiçbir şey gibi kokmaz.
Freebase kararsızdır ve zamanla ayrışır, hız veya hız macununda asla freebase olmayacak, hepsi aptalca bir satıcı konuşması.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Malzemelerim yoktu ve biraz tembelim, mutfakta çok fazla durmak istemiyorum, ama böyle zamanlar için başka seçenek olmadığını görüyorum ve iyi yapılacaksa, kendiniz yapmanız gerektiği gerçeğiyle yüzleşmek zorundasınız ... ehhh
bu küçük yarısından, yaklaşık 200 gr, sadece bu kadar yağ tasarruf edildi ...XIRyEe25do
60ml yağ :/

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Her zaman hak ettiğinizi alırsınız. Çalışın, sonuç alın. Tembel olun, keyfinize bakın.

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
33
Freebase keskin ve "balık gibi" kokuyor, bir kısmının sülfatın etrafında hapsolduğunu varsaymak o kadar da zor değil, ama yanılıyor da olabilirim.

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
P2NP'yi hemen buzlu suyla kristalleştirebilirsiniz, bu size çok zaman kazandıracak ve ardından IPA veya Etanol ile yeniden kristalleştirecektir,
Mzv8yUPNMn

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
sonra bi̇r sonraki̇ne başladim ve son ürünü aldim, böyle kri̇stalleri̇m var.
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Benimkiler farklı.

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
marquis reaktifi ile test ettim ve pozitif, ne düşünüyorsunuz çocuklar.

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
33
Bence biraz karışık görünüyor, çökeltme, dondurma ve filtreleme mi yaptınız? Yoksa sadece çökeltme ve filtreleme mi?
Garip kristalleşme, hafif sarı renk nedeniyle içinde biraz propen kalmış gibi görünüyor Ürününüz suda tamamen çözünüyor mu? Bazifikasyondan sonra ekstraktınız belirgin şekilde sarı mıydı? Hammaddeniz gibi kokuyor mu?

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Nihai üründe bir miktar P2NP kalmış olabilir, su ile yeniden kristalleştirmeyi deneyin.