5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA) Sentez Bilgisi & Sorular

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Reaction score
14
Bir başka sorum daha var: Bu reaksiyonu tamamlamak için 2-3 saat karıştırma ve ısıtma yeterli midir, yoksa diğer bazı yazılarda belirtildiği gibi 4-5 saat mi kullanmalıyım?

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Reaction score
14
TLC yaptım, 3 saat sonra dönüşüm neredeyse %100, 4 saat sonra hiçbir öncül sunulmadı (ideal olarak 3-4 saat yapın, ancak 2-3 saat de genellikle iyidir)

View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Deals
1
Bu aslında bu kullanıcının yeniden yayınladığı ve bazı sorular eklediği benim yazım, eskiden bu kişiyle çalışıyordum ancak son zamanlarda onlar hakkında bazı şikayetler duydum. Açıklamalarımla ilgili iltifatınız için teşekkür ederim. Çin pazarının mevcut durumuna ilişkin analizinize tamamen katılıyorum, çok anlayışlı. Çok fazla sayıda Çinli satıcı sadece açgözlülükten dolayı üretimde kestirme yollara başvuruyor, öncüllerini saflaştırmıyor veya herhangi bir analitik doğrulama yapmıyor. Bu da dünya çapında pek çok müşterinin çok saf olmayan öncüller satın almasına, bunları bilinmeyen ve muhtemelen toksik/tehlikeli yan ürünler içeren saf olmayan ürünler üretmek için kullanmasına neden oluyor. Çok üzücü bir durum ve bu nedenle imkanı olan tüm nihai ürün üreticilerini, ürünlerini GCMS/LCMS/HPLC/NMR vb. yoluyla saflık ve kimliğin analitik olarak doğrulanması için 3. taraf testlerine gönderme konusunda gerekli özeni göstermeye teşvik ediyorum. Bunu yapmadan son kullanıcılara ürün satıyorsanız, sorumsuz davranıyorsunuz ve insanların sağlığını ve hayatını riske atıyorsunuz demektir.

ABD'de bunu makul fiyatlarla yapabilecek 3. taraf test şirketlerine yönlendirmeye ihtiyacı olan varsa, bana bir PM gönderin. Müşterilerinizi tehlikeye atmayın. Açgözlülük ve cehalet bu kötülüklerin çoğunun kaynağıdır.

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Deals
1
Ayrıca tüm üreticileri bu daha gelişmiş 2. ekstraksiyon yöntemini öğrenmek için zaman ayırmaya ŞİDDETLE teşvik ediyorum. Analitik olarak doğrulanmış 5f & 5cl, ürünü sadece ilk yöntemle buzlu suda ezerek yapılan neredeyse ASLA %70-80'den daha yüksek saflıkta değildir ve nihai üründe ne tür başka çöpler bıraktığınızı kim bilebilir.

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
buz veya dcm ekstraksiyonu kullandınız mı, mdmb-5br-inaca için bu yazıyı denedim, 80C'de 4 saat karıştırdım, ancak buzlu suda toz yok, sadece biraz yağ var

View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Deals
1
Bir şey daha -- eğer bu reaksiyonu az ya da çok ısıtırsanız, elinizde yağ olarak çözünmüş bir nihai ürün kalacaktır. Elinizde bir yağ kalırsa, tozu yağdan ve bir çözücüden yeniden kristalleştirmek için yöntemler vardır, ancak bunlar yeni bir kimyager için biraz karmaşıktır. Doğru talimatlarla kolayca yapılabilir, rehberliğe ihtiyaç duyarsanız bana bildirin.

View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bitmiş ürünle ilgileniyorum beni doğru yöne yönlendirebilir misiniz

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
1 no'lu bileşen nedir ve nasıl elde edilir? ana bileşen

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
8
mdmb-inaca, sentez veya satın alabilirsiniz

View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Evet, sitenizden (MDMB - INACA) satın alırsam rehberliğe ihtiyacım olacak, hala mevcut mu?
Kalite ne durumda?