Question 3D baskı hap pres zımba kalıpları

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Çok uzun zamandır hap zımba kalıpları için iyi bir kaynak arıyorum.
Alibaba'da vs. olduğunu biliyorum ama Avrupa'ya ithalat ve gümrük benim sorunum.

Planım, zımba kalıplarının bir veya belki iki tarafına logolu sadece ucu basmaktı.

Zaten logosuz kalıplarım var, bu yüzden 3d yazdırılabilir ve birkaç doküman baskı için yeterince sağlam bir malzeme varsa, yeterli olacaktır.
Baskının boyutu / fiyatı nedeniyle, birkaç baskıdan sonra bir logo ucunu değiştirmek sorun olmayacaktır.

3d yazıcılarla deneyimi olan ve bu fikrin işe yarayıp yaramayacağını söyleyebilecek biri var mı?

Yasal / mevcut parçalar ve bir 3d yazıcı ile bir hap presi üretebilmek, bu forumun ruhuna uygun harika bir fikir olurdu!

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Reaction score
3
Merhaba, hangi makineye sahipsiniz? Size satabileceğim bazı matrislerim var veya mdma sentezleme yaklaşımımda bana yardımcı olabilirseniz size bazılarını sunabilirim.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
243
Deals
1
Henüz küçük detaylı hap pulları yapmak için hangi 3 boyutlu cnc / freze makinesinin daha ucuz olacağını bulamadık

Sentezde hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?!

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,005
Deals
1
Bir kurt-kitchner (yazım kötü) o beta-ketonu hemen oradan indirecek ve bk-mdma'yı mdma'ya dönüştürecektir

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
1,005
Deals
1
Cnc freze operatörü olarak okula gittim ve çalıştım ve Noel için 500 $ 'dan Proxxon mf-70'e bakıyorum, bunun için ayarlanmış step motor 54 $. gördüğüm bir sonraki şey 1000 $ +

Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
692
Bir tablet presi metalden yapılmalıdır çünkü baskı için güçlü parçalara ve bir tablet oluşturmak için çok fazla kuvvete ihtiyaç duyar. En küçük presler 100 kg ağırlığındadır. Böyle bir cihazı ev tipi bir 3D yazıcıda plastikten yapabileceğinizi sanmıyorum. Gerçekten az sayıda tablet yazdırmanız gerekiyorsa, en iyi çözüm bir kapsülleyicidir. Ya da Çin'den bir tablet presi satın alabilirsiniz. Ya da çizimlere göre, CNC freze makinesinde bir pres yapın.

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Ben olsam sadece üzerinde tasarım olan parçaları basardım. Yani sadece kalıpları ve onları mümkün olduğunca düz tutardım. Geri kalanı metal olacak.

Bunun uygulanabilir olup olmadığıyla ilgilendim ve bazı kalıpları test ettim. Mükemmel çalışıyorlar. Onları bir fdm-yazıcıda 0,2 mm'lik bir nozul kullanarak bastım. Bence, tasarımları test etmek veya düşük miktar için bunlar mükemmel.

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Kulağa harika geliyor!
Planım tamamen aynıydı, baskı makinesine sıkıştırılan tüm damgayı mı bastınız?

Lütfen bize birkaç resim gösterebilir misiniz?

Bu çok ilginç olurdu, çünkü pulsuz bir hap presim var, bu yüzden sonunda tekrar çalışmasını sağlamak benim için tam bir oyun değiştirici olurdu!!!