• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin a pseudoefedrin

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hi,can U help me with Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Konecne prvý čo sa zaujíma o to prave varenie máš gule chlape a potešil si ma zároveň . V našej sk/cz scéne na BB fore sú samé blbe deti ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je zajimavy, typek se zde registruje předevčírem a hned ho máš za boha, protože ho zajímá birch. Když jsem ti já napsal ve zprávě, tak jsi mě akorát poslal do prdele, že můj účet je nový a myslel sis, že jsem cop :D Promin, ale někdo jako ty by nepoznal poldu vůbec.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Hádam môžem mať svoj názor a slobodnú vôľu komu pomáhať . Sám vidíš prečo som ťa poslal do prdele. Nevidel som zmysel v Tom o čo si žiadal. A nemám ho za boha ale má gule pustiť sa do niečoho čo považujem za vrchol reakcie pse . Tak máj gule aj ty a nie na kritizovať za môj názor . Myslím že som ti pomohol dosť na to aby si napísal aspoň ďakujem ty magor
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ma niekto pocit že som ho poslal do prdele a nechcel pomôcť? Ak áno odkaz poprosím.chlap mi napíše že chce syntetizovat speed mysli ale na meth nemá žiadne skúsenosti zo syntezou a ani s užívaním a hneď chce syntetizovat tu najtahsiu syntézu ako čo mu iné napísať
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 134

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
cop:mad::mad:.... to stejne si muzu ja myslet o tobe...navic mam v pici ja tohle objevil teprve nedavno...tam kde jsem byl ted hodne let internet neni:ROFLMAO:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Čoskoro bude spustený predaj d-meth efedrin destilka . Cez BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Zdravim, muzes sem pak dat update ci link az to bude k mani, prosim te?
 
Top