Question Kaj je kristal bu ku

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Vidim, da imate nekaj rožnatih bk. To je nekaj umazanih ritnih kemikalij lol. Niti ne želim raziskati, zakaj je to sranje izpadlo rožnato lol.
Vendar sem vesel, da je to storil.
Nekatere druge mačke so to sranje dobile, da je videti bližje tistemu rumeno bež MDMA. Profesionalci, kot sem jaz, lahko iz slike vidijo, da to ni MDMA.
Vendar pa kupci začetniki še naprej kupujejo in ne vedo.
Spominja me, ko je metilon uničil sceno MDMA.
Ne razumem, zakaj distributerji ne morejo povedati resnice.
 

Dr.Robert

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kot da jim poveste pravo kemikalijo, ki jo dobijo, in jim povejte, da jih bo opijala, in še vedno jo bodo kupili, vendar bodo potem vsaj vedeli, kaj iskati za zmanjšanje škode
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8

Obstaja slengovska angleška beseda: beaucoup. Izgovarja se bu ku

Mislim, da prodajalec to uporablja za poveličevanje svojega izdelka, kar lahko velja za eno določeno spojino ali skupino podobnih spojin.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Hvala, dobil sem paket, naročil 5 g, poslal mi je 5 g več
 

Van0909

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
FeVDAhv1mk
Xv9tcVSmOF
 

merd60

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Kakšen je njegov učinek?Ali ste naročili večjo količino?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Novo poživilo???Moja stranka mi je pred tem povedala, da je zelo močno.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
To je najnovejša zakonita alternativa, ki je bila uvedena po tem, ko je bil nep prepovedan, Ponujamo tudi nekatere izdelke z benzodiazepini in nekatere najnovejše laboratorijske izdelke, vas zanima?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nisem zavestno poskusil nobene od teh različic m-cat iz leta 2023, rad bi videl, kakšen je, če ni ponarejen, super me zanimajo vse analogije benzo ali kakorkoli jih imenujejo, lol "steriospecifični kemični derivati", Vem, da sem poskusil tisto, kar naj bi bil fuprazolam v času, ko mi je bilo razloženo kot benzo ekvivalent "bu" in "ku", omenjenih tukaj, seveda vem, kaj je mefedron in efedron, tako da z mojimi izkušnjami najnovejšega oblikovalca "benzo" ali Rc benzo veliko bolj prijetno kot prejšnji stisnjeni benzo, ki vsebuje tisto, kar mi je bilo povedano, je bilo v bistvu enako, vendar sem v zadnjem času poskušal biti čim bolj pošten, morda nisem veliko jedel tisti dan lol veliko, vendar je bilo prekleto blizu točno tisto, kar čutim iz mojih benzov iz lekarne, tako da ja roka dvignil zelo zanima
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Imamo Ku in Bu kristal , če vas zanimajo, me lahko kontaktirate.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je tako čuden, da nihče, ki ga prodaja, niti ne pove, kaj je to. Pri vsakem drugem RC vam natančno povedo, kaj je to. Kar zadeva dobro in slabo, je to v očeh opazovalca. Lahko si ogledate sert, Dat razmerja, inhibicijo transporterja, ki je obrnjen navznoter in navzven, lahko si ogledate milijon meritev, vendar okus ne obstaja. Ravno danes sem opazil, da ima BPZ razmerje sert/dat zelo blizu kokainu, in pomislil sem: "Hmmm, to bi mi lahko bilo všeč!" Potem pa sem prebral, da je halucinogen, in to mi zagotovo ne bi bilo všeč. Razmišljal sem o a-pvp, vendar je razmerje zunaj tabele! čisti dat, brez evforije, mislim. Torej, špekulirati o tem, kako vam je všeč droga z branjem o idt, je težko narediti. Všeč mi je kajenje cracka. Tudi metamfetaminu ne nasprotujem, vendar nima takšne evforije kot krek. Sem skoraj edina oseba, ki jo poznam, ki je nekaj časa zdržala, ne da bi kradla, lagala in postala totalno sranje. Moja čelna skorja je resno poškodovana. Morda je to razlog.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
re: Sem skoraj edina oseba, ki jo poznam, ki je zdržala nekaj časa, ne da bi kradla, lagala in postala sa total piece of shit.

frajer, ne čutim te pri tem! enako!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Videti je, kot da ga je Alexander Shulgun oblikoval sam. Psihedelična hitrost je.....malo vključena za moje vsakodnevne dejavnosti 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Ste poskusili?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah just recieved some.is therew anyw to use it to turn it into something better.everything Ive read about it says its killing people, mostly people with meth and fent in thier system.thats a lil too close to home for me but hate to throws it.like to synth into something else but only have destillation setup with reflux and extra condensers.dont have 5 or 3 neck.any ideas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Neh, nikoli nisem poskusil nobenega RC, ki se ga spomnim. Odraščal sem, še preden je bil internet sploh nekaj. Nobeden od Kitajcev, ki ga prodajajo, mi ni hotel povedati, kaj je to, zato sem pred nekaj tedni objavil
 
Top