Katere izmenjave uporabljate?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin lahko kupite z gotovino po pošti na agoradesku. Čebula in pgp sta na voljo na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
In ali imate podatke o klepetu shranjene za 180 dni? Ne, hvala.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Čebule ne morem najti na portalu darknetlive.

Kako je tam s tečaji za pretvorbo gotovine v kriptovalute?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


Tečaji za btc niso dobri, vendar vseeno priporočam popoln prehod na monero

za monero:

EUR / XMR.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Prekleto, to je res neverjetna cena!
Hvala za poslano povezavo, jo bom preveril
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Western Union naj bi omogočil možnost nakupa in prodaje ali pošiljanja kriptovalut ali kaj podobnega? Prav zdaj to preverjam. Zdi se, da je to najboljša možnost za čiščenje kovancev v fiat in obratno.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Povratne informacije in pregled celotnega postopka na forumu bi bili zelo hvaležni
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
I use uphold to buy then i use a nano as soon as funds are released, and I definitely don't like that part.
Precej očitno je, da vlade izvajajo svoje običajne sumljive operacije, da bi vse uredile! škoda, da se ljudje ne zavedajo, da je veliko teh izmenjav nastavljenih tako, da propadejo
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

V naslednjih 30 dneh bom poskusil, da vidim, kako se obnese in ali se splača.
Če so pristojbine primerne, je to lahko novejši način pranja denarja, ki ga pošlje samemu sebi na drugo lokacijo WU, za prevzem denarja pa potrebuje le kodo, brez osebne izkaznice.
Morda bom kmalu temeljito posodobil.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
In? Ali ste poskusili?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najboljša denarnica je wasabi in za izmenjave so potrebni veliki možgani moramo veliko premikati kriptovalute, mešanje je samo 20 %, ostalo so samo možgani
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, uporabljamo storitev NOW Payments (nowpayments.io), saj pri njej ni KYC in sprejema tako $XMR kot tudi vse druge.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Če želite izplačati denar na račun FIAT, je treba opraviti veliko postopkov KYC, kako to storite?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Katere borze imajo najnižje provizije za izplačilo?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Verjetno Binance, morda pa boste našli prodajalca P2P, ki vam bo vaše BTC v gotovini unovčil brez provizije.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Hej, @sadow, kaj se ti zdi visok honorar?

Precej sem se odpovedal vplačilu in izplačilu FIAT, ne da bi poslal sliko moje mame, ki me je rodila, ali predal velik odstotek pristojbin ... to je tako jebeno smešno. Ampak! Vi, lopovi, nelojalni in nesodelujoči državljani, morate biti hvaležni, ker vas lahko tako zaščitimo, ne pa sledimo 🤗

Ne vem, kakšen je vaš cilj, ampak v mojem primeru želim samo skriti transakcije, ne pa jih oprati. Za pranje si oglejte metodo @KokosDreams / @BevItUp, ki se nahaja tukaj https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/.

Po preučitvi več metod sem se odločil za to:

Cash App uporabljam kot vstopno in izstopno rampo. Izvedel sem popoln KYC, vendar je to edino mesto, kjer sem to storil. @Gordon Ramsay ali kdo drug vam bo morda celo lahko pomagal pri tem.
  • Za vplačilo denarja uporabite katero koli kreditno ali debetno kartico. Ponujajo tudi bančne nakazila in (res kul) gotovinske pologe na prodajnih mestih.
  • Jaz depozit uporabim za nakup bitcoinov v omrežju Lightning (pristojbina ~1,50 USD).
  • Pošljem v denarnico Guarda defi (pristojbina je nekaj centov v omrežju Lightning)
  • Zamenjam za Monero. (pristojbina se spreminja in ne razumem, kako jo izračunavajo, vendar sem nazadnje plačal 2,64 USD)
    • Guarda samodejno upravlja izmenjavo P2P v ozadju, vendar to včasih traja dolgo
  • Pošlji v ločeno denarnico Monero (pristojbina je nekaj centov, moja zadnja pristojbina je bila manj kot en cent)
  • Zdaj lahko počnem, kar hočem
V bistvu lahko za manj kot 5,00 USD priročno kupujem Monero z uporabo plačilne kartice. Teoretično je na voljo le podatek, da sem kupil BTC na aplikaciji Cash App, ga poslal na drug naslov in nato še na drugega. Tu se sled ustavi.

Prav tako sem lahko zasnoval svojo zlobno zajebano debetno kartico Cash App, ki je narejena iz kovine.

Poleg tega sem namesto, da bi denar puščal v gotovini, tu in tam pobral nekaj dolarjev s trgovanjem z BTC z mojimi depoziti v Cash Appu.

Če ima kdo boljši način, naj mi sporoči.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Uporaba lokalnega moneja. Podpora mojemu lokalnemu trgovcu z monero. Rast vzporednega gospodarstva.
 
Top