Poljska 360 kg 4cmc 2 laboratorija priprta

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Poljska je raj za kemike in njim podobne.
Nekateri najboljši in najbolj priljubljeni kemiki na svetu pripravljajo najboljše materiale na Poljskem. Zaradi številnih razlogov, kot je tisti, ki ga je izpostavilo delovno delo, in še več.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Morda je res, vendar bi bilo tako enostavno spremljati omarico za shranjevanje v obliki drop boxa, in to na več načinov. Svetovi se spreminjajo in zanke se zategujejo
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Želel sem samo povedati, da je knjiga Pushing Taboo nezaslišano draga, razen če česa ne spregledam. 50 g mdma za 1000 ameriških dolarjev? Razen če je bilo to v drugi valuti, vendar so uporabili znak dolarja
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Podjetje GG se ponaša z najvišjo kakovostjo izdelkov kjer koli na spletu. Zaradi te kakovosti jih prodajajo po višji ceni
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Veste, napačno sem prebral in mislil, da je to še 0. 1000 za 50 g je 20 za gram, kar je dobro za kjer koli v ZDA. Tako da ja, moja napaka, morda bom izbrisal ta komentar ali pa ga pustil gor, da pokažem ljudem, da je biti v zmoti v redu.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
ko sem videl 3-cmc lab bust tukaj, sem samo mislil, da je bilo zakonito vse dolgo, vendar sem popolnoma narobe. sem v Aziji in večina rc je še vedno zakonito tukaj.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Ni povsem presenetljivo, čeprav je zanimivo. Poljska je res država, v kateri kemikalije tečejo kot reka. Ljudje te kemikalije izvažajo tudi v druge evropske države. Kolikor sem slišal, od tam prihaja večina evropskega psevdoznanstva...
 
Top