Sinteza dekstroamfetamina v enem koraku

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Gospod, ali je mogoče vodik nadomestiti na kakršen koli način?Ali lahko uporabimo NaBH4?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
Mislim, da bi lahko namesto Pd/C in H2 uporabili Hg/Al.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Nekoliko neprijetno je, če so reagenti dražji od končnega izdelka.
Izdelek: (4S,5R)-(-)-4-METHYL-5-PHENYL-2-OXAZOLIDINONE
Količina: Količina: 5 kg
Cena: USD.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
Kitajci ga ponujajo za 500 USD za 1 kg. Vendar je čistost lahko vprašljiva.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Spoštovani, tukaj je naša najboljša ponudba za vas:

1.Product:(4S,5R)-4-Methyl-5-Phenyloxazolidin-2-One, CAS:16251-45-9.

2.Cena:1739,6 USD / kg, vključno s pristojbino za pošiljanje, od vrat do vrat na podlagi 5 kg. (Skupna cena je 8695 USD)

3.Package: 5 kg / vrečka * 1 vrečka, 1 škatla

(2 plasti *0,24 mm/sloj živilske/farmacevtske kakovosti PET notranje vrečke+1 plast*0,24 mm/sloj

vrečke iz aluminijaste folije PET za živila/farmacevtske izdelke+5-slojni karton iz valovitega kartona)

4: Po prejemu plačila: takoj iz našega skladišča.

5: Plačilo: T/T vnaprej.

6.Veljavnost: 10 delovnih dni.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Zahvaljujem se vam za zanimivo pot, dragi. Videti je, da lahko deluje s Kippovim plinskim generatorjem za zagon sintetizatorja.
To pomeni, da se v erlenmajerico natoči 100 g (4S,5R)-(-)-4-metil-5-fenil-2-oksazolidinona in 5,66 g Pd/C.
Kipp se napolni s 36,37 g Zn. Doda se kislina in sinteza poteka naravno pod standardnim tlakom in RT, dokler ne reagira ves Zn.

Vprašanje je, kako hitro bo katalizator postal inerten in kako na to vpliva čistost glavnega predznaka?
 

JassyPinkMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni. Ali je v reakciji mogoče uporabiti Raneyjev nikelj?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
Opravil sem še en poskus razumevanja te pretvorbe, vendar sem kot rezultat hidratacije v prisotnosti Pd/C dobil le pretvorbo oksazolidinona v aminoketon, tj:

(4S,5R)-(-)-4-methyl-5-phenyl-2-oxazolidinone+H2 = (1R,2S)-2-amino-1-phenylpropan-1-one

Vendar ne razumem, KAKO se pretvori v amfetamin? Ali lahko kdo razloži to temo, prosim?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Ali ste izvedli to sintezo?

Ne morem vam odgovoriti z gotovostjo. Predvidevam, da se kot eden od reakcijskih produktov sprostita hidratizirani kisikovi atomi H2 in plin CO2.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
Občasno bom poskusil. Vendar želim najprej razumeti načelo.

Če deluje točno tako, kot je navedeno v dokumentu, potem predvidevam, da je treba reakcijo občasno ustaviti, da se odstrani CO2. To ni problem.

Težava je: hidratacija oksazolidinona nas bo verjetno pripeljala do aminoketona, ko se bo sprostila molekula O, potem se bo tvoril H2O in naš katalizator bo končan((((
Ali pa je nekaj povsem drugega?
 

madmax777

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali bo za ta postopek na voljo videoposnetek
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
99
Reaction score
41
Points
18
Deals
12
Ali je kdo uspel s tem sintagmo? Ne spim, ne jem, vedno znova razmišljam in razmišljam.

Prvo vprašanje se nanaša na Pd/C 10 % (50 % mokre vode). Kot vem, se to nanaša na vodno suspenzijo. Izgleda preprosto, vendar ni: česar ne morem potrditi, je teža. Kot rečeno, je bil za poskus uporabljen Pd/C, kot je navedeno spodaj: "0,34 g 10 % paladija na ogljiku (50 % mokre vode)".
Ali to pomeni 0,34 g 10 % Pd/C + 0,34 g vode v suspenzijo? Ali je to 0,34 g pripravljene suspenzije, tj. 0,17 g Pd/C + 0,17 g vode?

Drugo težko vprašanje o razplinjanju. CO2 se pojavi kot stranski produkt te reakcije. Nekaj relativno majhnega dela se ga bo raztopilo v etanolu, po moji oceni okoli 15 %. Drugih 10 % bo napolnilo reaktor. Za preostali CO2 je potrebno odplinjevanje. Tudi če se H2 uporabi pod 2 atm, to ne bo rešilo problema (ali pa moramo H2 uporabiti pod 10 atm, to je nora zgodba ahahah).
Vprašanje je, KAKO, za vraga, določiti točko, na kateri je treba blokirati H2 in odpliniti reaktor od CO2?
 
Last edited:

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Pozdravljeni, rad bi poskusil s sintezo za metamfetamine (po patentu), vendar žal ne najdem trgovca za paladij na ogljiku (50-odstotno moker v vodi), ali mi lahko kdo priporoča trgovca, po možnosti v Evropi.
 
Top