Potrebujete pomoč pri pretvorbi bmk 5449-12-7 v prosto bazno olje A

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Oprostite, vendar v tej sintezi nikjer ne najdem razmerja k lorovodikove kisline
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
1. Raztopina 1-fenil-2-propanona(0,827 g, 6,2 mmol)


4. Olje smo raztopili v raztopini metanola (5 ml) in 15% HCl (5 ml) ter pri povratnem toku mešali 2 uri.

Upoštevajmo napako in dobili smo razmerje
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Kolikšna je bila skupna količina N-formylamfetamina ?
To moram vedeti za svoj izračun iz HCI in metanola
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Če je količina iz N-formilamfetamina 500 ML, ali je pravilno, da dodamo 75 ML HCI in 75 ML izopropanolnega alkohola ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
To ni moj postopek, iz teme, ki jo je napisal sir william. natančna številka bi bila idealna, vendar gre za to, da se HCl uporablja v prevelikih količinah, na primer v spodnjem članku je za 1 gram proizvoda, ki ga je treba hidrolizirati, uporabljenih 10 ml HCl nedoločene koncentracije (ali pa sem slep ali neumen).
https://patentimages.storage.googleapis.com/83/bb/4d/9cd8b0724ca65a/US20130046111A1.pdf
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Objavljenih je bilo toliko različic tega zadnjega koraka, da je iskanje prave metode tukaj na breaking bad kot igranje na loteriji.

Stric Fester je objavil jasen odgovor, ki pa ni za amfetamine, temveč za metamfetamin
dodaja samo HCI in ne HCI + alkohol, kot sem prebral tukaj na tej strani.
Pravi, da če je N-formylamphetamine 500 ML, potem dodajte 1 liter HCI in refluks 1 uro
vendar je ta informacija spet za metamfetamin, tako da še vedno nimam odgovora.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Hvala, ker me ohranjate v stiku.
cenim
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

ta tema je popolnoma zataknjena.
ni več uporabnih odgovorov.
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Ali je kdo vprašal sira Williama o odgovoru ? In hvala za odgovor
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
.
Včeraj sem celo odprl vozovnico s tem vprašanjem, nato pa v odgovoru dobim obstoječo povezavo, kjer odgovor res ni napisan. so strokovnjaki in so super koristni za nekatere .
moj odgovor je dovolj z 6 carackters skupno besedilo
ampak na žalost nihče ne pozna odgovora ali pa ga noče dati
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ni pomembno, če imate dovolj za hidrolizo vseh nfa, se zdi, da velik presežek ne škodi. če literatura navaja dobre rezultate z razmerji 5 proti 1 dvakrat, 10 proti 1 enkrat in ta postopek navaja približno 1 proti 2,5. Torej lahko sklepamo, da kar koli med 2,5/100 in 10/100 deluje dobro po mojem razmišljanju.
Mislim, da sem razložil precej jasno in natančno, če me želi kakšen strokovnjak strokovno pregledati, seveda vabim vse popravke.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Če bi eksperimentiral na slepo, ne bi potreboval foruma. količina je izjemno pomembna. tudi zato, ker uporabljamo HCI 30 %. v njem je že precej vode.
Mimogrede, to je zadnji korak, tako da če ga uporabiš preveč, to a-olje ni vredno nič.
ali sta v tem koraku dodani dve plasti?
Če je tako, potem ne more škoditi, če ga uporabite preveč.

Ali sta po reakciji HCI + refluks 2 uri tudi dve plasti?
 

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni fantje Poskušal bom spremeniti p2p v pn2p z uporabo opisanih metod, ki so na voljo tukaj, če ima kdo kaj dodati informacijsko pametno, je cenjen Vem, da je na tem forumu veliko kompetentnih ljudi in fantje, vaše znanje in modrost sta cenjena, zato vas prosim, da vsak od vas ponudi svojo usmeritev Najlepša hvala
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Pozdravljen, moj prijatelj,

blizu mi je končni ne hitim s stvarmi ne maram, da si vzamem čas
in preidem na naslednjo stopnjo le, če sem 100-odstotno prepričan, da je to prav.
Toda obljubim, da ko bom tam, podrobno zapišem vsak korak, ki sem ga naredil do konca.
v moji skupini breaking bad europe. ( za člane al sponzorja ) za podporo foruma
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni Saul hvala za odgovor ja, s tem sem se stalno ukvarjal, da mi je pravkar uspelo dobiti izboljšan donos iz glicidiata in pretvorbo v temno bogato olje bmk moj končni izdelek bo, upam, proizvedel anfetamin sulfat in super Veselim se, da bom slišal, kako boste dobili na prste 🤞 gre dobro
 

Kslzlxczkaoxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Objavljam z gorilnika, ker se zdaj ne morem prijaviti v svoj glavni.
Mislim, da imaš ogromen razpon 2,5/100-10/100, tako da dvomim, da se lahko preveč hudo pokvariš. to dosen't matter within the reason ofcourse, but start conservatively and see what works and what dosen't, it's not blind if you have a generous interval.
In da, po ekstrakciji n-formila z destilacijo ali topilom boste imeli v erlenmajerici eno plast, po hcl pa seveda dve plasti, saj je v kisli raztopini voda. po hidrolizi nato ponovno ločite dve plasti in nekajkrat ekstrahirate prosto bazo z nepolarnim topilom ali destilacijo.

Dobro za vas, gospod. praksa, akcija je edini način za obvladovanje reakcije, ne glede na teorijo ali razpravo o majhnih podrobnostih.
 
Last edited:

Castlebar

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Hvala za vaš odgovor vztrajno delam na tem, da poskušam doseči končni rezultat in bom svoje ugotovitve delil tudi na koncu fantje vse informacije znanje in povratne informacije od vas vseh so dobrodošle ta forum je fantastičen na ta način imejte dober dan vsi
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
tako da samo posodobitev stanja.
imel sem torej 400 ml N-formilamfetamina, dodal sem mu 800 ml klorovodikove kisline in 2 uri kuhal z povratnim tokom.
barva je grozno zelo temno rjava. zdaj me zanima, ali bom videl dve plasti, ker je barva tako zajebana. res upam, da je. potem moram samo še dvigniti ph in za to uporabljam mešanico naoh z vodo. zdaj bom pustil, da se vse ohladi
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
https://bbgate.com/attachments/snbp7j6cis-jpg.6792/?hash=3ae4cd3bf8d82f5114d358d291f71215

tako je videti po sobni temperaturi HCI
 

Attachments

  • Snbp7j6CIs.jpg
    Snbp7j6CIs.jpg
    636.1 KB · Views: 332
Top