Najenostavnejši način proizvodnje amfetamina

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
V termometru je verjetno 200 (morda 500) miligramov živega srebra ali približno toliko. Na Kitajskem stane 1 dolar. Samo 1 dolar.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Resnično mi je vseeno. Za povezave do termometrov vprašajte Google.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
No, pravzaprav je na spletu precej težko najti termometre z živim srebrom v prodaji, razen res dragih, ki se prodajajo z oznako "vintage". A tudi če jih najdete, je količina živega srebra na termometer zelo majhna.
Z ekstrakcijo iz cinabarja dobite dovolj živega srebra za vse želene sinteze naenkrat.
In ker nihče ne more predložiti primerne povezave z dejanskimi termometri ...

Toda, kot ste poudarili, je lahko situacija za vsakega posameznika drugačna, odvisno od tega, kje se nahaja. Nikoli ne bi nikogar na tem forumu vprašal, od kod je, zato je bolje, da samo podam različne informacije z različnih vidikov. Ena različica morda najbolje deluje v ZDA, druga v Rusiji, tretja v nekaterih delih EU itd. In morda kakšna na Marsu :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Hej, po zaslugi Kitajske bomo lahko na Marsu uživali v normalni hitrosti interneta: Pred skoraj 10 leti sta kitajska in avstrijska univerza vzpostavili "kvantno tunelsko komunikacijo". Nimam pojma, kakšno je njeno pravo ime, ampak v bistvu lahko "razdeliš-kopiraš" "elektron" v tridimenzionalnem prostoru, tako da jih imaš dva. Če enega zavrtite v smeri urinega kazalca, se drugi zavrti v nasprotni smeri urinega kazalca. To se zgodi takoj, skoraj tako, kot da bi bila isti predmet.

Ta pojav se zlorablja za binarno komunikacijo. Kitajci so v svoji drugi vesoljski postaji (da, imajo dve) izstrelili kvantni tunel. Na svojih vesoljskih postajah (ena ima mikrovalovno povezavo z drugo, nekakšen repetitor) lahko uživajo normalno hitrost interneta. PREDSTAVLJAJTE SI TO! CELOTNO VESOLJE BREZ ZAKASNITVE KOMUNIKACIJE.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Hvala, fantje
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko kdo pove, najenostavnejši način za shyntesys amfetamin v velikem obsegu, če lahko dobim vse kemikalije? Opravičujem se za slabo angleščino :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali iz vaših besed razumem, da lahko amfetamine izdelujem samo iz živosrebrovega nitrata in aluminijevega amalgama?
Prosim, sporočite mi, kako si lahko lastim te materiale
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Tega dobavitelja lahko povabite k nam, da objavi svoje oglase tukaj
 
Top