Najenostavnejši način proizvodnje amfetamina

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Kakšen je pravzaprav začetnikom najbolj prijazen način za proizvodnjo amfetamina? Iz virov, ki jih dobim na tem forumu, bi sklepal, da je to sinteza s P2NP, kajne?

In kakšen je najbolj enostaven način za proizvodnjo P2NP (v majhnem obsegu)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Najlažji način je prek amalgama iz živega srebra in aluminija. Zelo preprosta metoda in visoka ponovljivost. na spletu je na voljo videoposnetek. Lahko vas naučim )

Za p2np je najlažji način Henryjeva kondenzacija. Tudi jaz lahko poučim ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Vsekakor ne na tak način. Če aluminiju, postavljenemu v vodo, preprosto dodate živo srebro, se bo aluminij spremenil v mulj. Treba je zmešati sol živega srebra z vodo in vanjo dodati aluminijasto folijo. Brez segrevanja. Pri sobni temperaturi (20-25 stopinj Celzija, ne 42 kot v Bangkoku). Glavna zamisel je, da natančno zdržite trenutek, ko je aluminij amalgamiran, ga sperete s čisto vodo in dodate mešanico propena za regeneracijo. Potem nam ostane le še čas, da bučko prenesemo v posodo z vodo in molimo, da se celoten sistem ne pokvari.

Če res potrebujete svetovalca, predlagam, da se pogovarjamo in razpravljamo.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Jasno, najprej želim izdelati UR-144, nato pa še amfetamin.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Ni težav. Vprašajte me, če je to potrebno )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Nekaj težav pri iskanju živosrebrovega nitrata... ima kdo idejo, kje ga najti? Hvala!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Enostavno. Kupite termometer iz živega srebra (na primer na Kitajskem po 1 dolar za 10 tuk in 5 dolarjev za dostavo). Iz njega vzemite živo srebro. Dodajte dušikovo kislino živemu srebru.
Za živo srebro iz enega termometra 2 ml kisline. Za pridobitev amalgama za 1 sintezo 10 gramov propena zadostuje 1 ml raztopine.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Pri tem je za živo srebro potrebna licenca, za cinabar pa ne. Obstaja več virov, kjer lahko kupite cinabaritne bisere, kristale itd. Nisem prepričan, kako težko je pridobiti živo srebro iz cinobra.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Kaj resno ne morete kupiti medicinskega termometra na Kitajskem ???

Lahko ga dobite iz cinobra, če ga imate dovolj.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Vprašanje ni smiselno. Ni nobene posebne razlike od tega, iz česa izdelati živosrebrov nitrat. V nekem smislu je metanje celo bolj priročno. Uporabiti morate tisto, kar je na voljo.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Opravičujem se, če ni bilo smiselno, da sem to mislil na ta način:

Ali je to več, kot bi dobili, če bi kupili kristale/perle za 50 dolarjev in na ta način pridobili živo srebro (ja, verjetno je to preveč, ampak za primer)?

Z drugimi besedami, ali je stroškovno bolj učinkovito kupiti kristale/perle cinabarita in iz njih pridobiti živo srebro v primerjavi s pridobivanjem živega srebra iz medicinskega termometra.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
V termometru je verjetno 200 (morda 500) miligramov živega srebra ali približno toliko. Na Kitajskem stane 1 dolar. Samo 1 dolar.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Vendar potrebujete več kot to, kajne? Če boste kot zasebnik kupili 100 kosov termometra, se boste naredili sumljive.

Če pa kupite veliko biserov in kamnov (zlasti tudi brez živega srebra), ste videti le kot ezoterični idiot.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Vsem je vseeno, koliko termometrov imam. Verjemite mi. Dokler jih ne začnem prodajati sam))))

Za začetek zadostuje 10 kosov )
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Iz cinabarja je dokaj enostavno izdelati dostojne količine živega srebra. Če to lahko stori ta človek itd. ... 50 gramov začetnega materiala, 8 gramov živega srebra.
Cinabar je mogoče najti na Ebayu. Takoj poleg kitajskih termometrov :).
Nepreviden kemik, ki dela živo srebro iz cinabarja
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Nisem videl smisla, da bi se več dni zajebaval s cinabaritom, če je na voljo termometer. Naj ga dobi, kakor hoče.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Seveda lahko dobi, kar želi. Samo ne odločajmo ZA njega, kaj želi, ampak mu le dajmo informacije o alternativah. Ni se vam treba ukvarjati z ničemer, kar vam ni všeč.
In mimogrede, zakaj ne objavite povezave do teh kitajskih termometrov iz živega srebra?
Tukaj je eden za cinabarit.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Bistvo je, da je treba vse izdelke, ki vsebujejo živo srebro, prijaviti na carini. To je preprosto. Precej prepričan sem, da lahko najdem domačo trgovino, kjer ga lahko kupim, vendar tudi oni zahtevajo dovoljenje. In kot sem rekel, je nakup 10 termometrov precej sumljiv, medtem ko je nakup kristalov cinabarja popolnoma nereguliran.

Tudi jaz sprašujem samo hipotetično, vendar bi raje sam izdelal živo srebro, namesto da bi tvegal, da me ujamejo.
 
Top