Metamfetamin iz tablet efedrina

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kot je dejal @Lordoftheshard 2, za lažjo in hitrejšo metodo uporabite hipofosforno kislino, če jo lahko najdete.

Pozabite na vžigalne blazinice, če ne morete zlahka dobiti rdeče barve, naročite te. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Rahlo navlažite z acetonom in pustite, da se malo prepoji, nato postrgajte fosfor.

Kar zadeva nastajanje HCl, bodite previdni s folijo, lahko postane nasilna. Nadaljujte z jodirano soljo in dodajanjem klorovodikove kisline po kapljicah v zaprti posodi s cevjo na vrhu. Če nimate laboratorijske opreme, zadostuje plastična steklenica za kokakolo z majhno cevko skozi pokrov.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kako odstraniti rdeče p s papirja? Ali ga lahko samo postrgate??
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dovolj dolgo - približno 30 minut - ga namočite v aceton in v bistvu bo odpadel sam od sebe, morda ga boste morali malo podrgniti. Ne sme vam biti treba vložiti truda, da bi ga "strgali". Preprosto ga operite in filtrirajte, da zberete čiste RP. Nato ga približno eno uro kuhajte na nizki temperaturi v 20-odstotni raztopini NaOH. Nato ga operite, filtrirajte in posušite. Po sušenju bo pripravljen za reakcijo z I2. Če lahko dobite natrijev hipofosfit za izdelavo fosforne kisline, je za to reakcijo veliko boljši kot RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ali je to tisto, kar je čistilo s fosforno kislino?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Natrijev hipofosfit -> hipofosforna kislina <=> rdeči fosfor + I2 = hidriodna kislina. O njej govori stric Fester, ko govori o brezelektričnem nikljenju. Prodaja se kot "komponenta C". Ali pa "R komponenta" za dopolnilo, če se ne motim. Morda imaš prav, nisem prepričan, kako točno misliš. Morali boste malo raziskati ali še naprej spraševati.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hvala, našel sem informacije
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IMAM FERNTERMINO, RAZISKOVANJE JE ZELO PODOBNO PSEVDOMOLEKULI, NIMA PA RADIKALA OH, NISEM KEMIK, AMPAK ČE NIMAM VEČ OH, ALI LAHKO PRESKOČIM KORAK FOSFORJA IN JODA?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kaj menite o zgornji metodi?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Feb 4, 2023
Messages
37
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Metode v videoposnetku so pravilne, vendar menim, da je videoposnetek ponarejen, nekatere stvari niso takšne, kot bi morale biti
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Če bom sledil temu videoposnetku v takšni obliki in upošteval recept, ali lahko naredim sintezo? V videoposnetku pravi, da je dovolj ena ura in pol, da se reakcija zaključi, in ne uporablja Ruflexa . Če naredim enako, ali mi lahko uspe?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
Enkrat sem 2 uri plesal z bučko, pa je zmanjkalo elektrike in jebi me, da se Susi ni pretvorila in je bilo naslednjih 48 ur sranje, da sem jo našel v mešanici RM, tako da ne, če ne refluksirate in mešate samo 1,5 ure, boste zapravljali svoj čas in Susi
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
Ali je kdo poskusil ali ima informacije o redukciji breze z uporabo mikrovalovnega obsevanja, po možnosti po poti Hypo/I?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Naredil sem drugo metodo ekstrakcije tablet OTC in se je spremenila v brozgo v čaši in v filtru, ko sem filtriral združene ekstrakcije....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, fantje, kupil sem jih:


Ali lahko iz njih pridobim psevdoefedrin in če da, kako?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ali ste poiskali forum..sem prepričan, da sem videl nekoga z ekstrakcijo z enakimi sestavinami teh tablet
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Zahvaljujemo se vam. U fantje so legende!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
V svojih tabletah imate torej ibuprofen in psevdo HCl. Prav tako, ne glede na to, kaj so neaktivne sestavine, vendar to ni tako pomembno. Psevdoefedrin se v acetonu ne raztaplja najbolje.
Ibuprofen je topen v acetonu. Najverjetneje tudi prevleka na tabletah in morda (upajmo) nekatere neaktivne sestavine. Če je na tabletah barvna prevleka, jo sperite s hladnim suhim acetonom. Ko jo odstranite, tablete zdrobite in vse skupaj ponovno raztopite v hladnem suhem acetonu. Trdne snovi obdržite, to je vaš PSE, tekočine se znebite. To ponovite vsaj trikrat. Poskusite uporabiti le toliko acetona, da opravite nalogo, brez dodatka. Prepričajte se, da je hladen, kolikor je mogoče, in ga posušite z eksikantom (Mg2SO4) - brez vlage! V nasprotnem primeru samo zapravljate svoj PSE.

Po izpiranju z acetonom in pridobitvi trdnih delcev jih raztopite v suhem metanolu. PSE je zelo dobro topen v metanolu. Ibuprofen in barvni premaz sta prav tako, vendar smo se ju znebili že z acetonom. Torej je edina druga stvar, ki jo vsebuje PSE v metanolu, katera koli neaktivna sestavina, ki je topna v metanolu in je aceton ni odplaknil. Če pripravljate SNB, te neaktivne snovi v sledovih verjetno ne bodo pomembne, ker je reakcija SNB "suha" - H2O je malo ali nič, če pa pripravljate RP, boste morda želeli preveriti svoje neaktivne sestavine in njihovo topnost ter jih po potrebi odstraniti. To boste želeli opraviti PRED raztapljanjem trdnih snovi v metanolu. Če je edina sestavina, ki je ostala v vaših trdnih snoveh in je topna v metanolu, PSE, potem vam ni treba skrbeti. V posodo za izparevanje nalijte metanol in pustite, da izhlapi. Trdne snovi vsaj trikrat sperite z metanolom, jih zelo dobro filtrirajte in združite ves metanol ter pustite, da izhlapi. V posodi se bo kristaliziral in lahko boste nastrgali nekaj zelo dobrega PSE za eksperimentiranje. Na tej točki bi morali biti pripravljeni za nadaljnje delo s PSE.

Veliko sreče, pazite nase.
 
Top