Kristalizacija metamfetamina in proizvodnja ledu

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
Oprostite, ampak včasih je treba resnico predstaviti preprosto in jasno, razen če si želite vojsko jeznih ljudi, ki jim ne uspeva pri njihovem hobiju.

Proizvodnja L-nantiomerov? Kot neaktivni racemat? Morda dobro deluje za korporacijo Vicks s tistimi majhnimi inhalatorji, vendar nima skoraj nobene praktične uporabe.

Za proizvodnjo PEA ni nobenih "skrivnosti". Preberite si knjige McMurray, Clayden, Klien, Vogel, Zubrick. Kdor trdi, da prodaja "skrivnosti", je le prodajalec kačjega olja. V kemiji ni "receptov". Recepti so recepti, ki škodujejo kemiku in ljudem okoli njega.

Da, iz L-fenilizopropilmetilamina lahko z veliko truda in izgubami dobimo optično čiste črepinje. Smisel tega početja? Da bi se brez razloga brcnili v jajca?

Ne jemljite tega kot žalitev, temveč kot konstruktivno kritiko. Če vidim svinjarijo, kot je "led" iz P2P brez izolacije enantiomera dextro in naravnost težave pri tem. To je sranje. Racemic ni "ICE", "ICE" je D-Meth, ki so ga v preteklosti običajno sintetizirali prek kiralnega substrata efedrina.

Želite "ICE" ali R-Amph? Začnite z nizozemsko resolucijo in nato nadaljujte naprej
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
To je led Racemic, moj narejen. kristalni metamfetamin ni led.
 

Attachments

  • 9Ty35JjCNU.jpg
    9Ty35JjCNU.jpg
    1.3 MB · Views: 383
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Katero pot ste uporabili za izdelavo ledu?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Pozdravljeni, gospod, kakšen prejem uporabljate?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
P2p pot, v bazo vlijte aceton) +, (dodajte hcl 35%, 5,5.ph, in počakajte, da se evoporira, to traja teden dni ali več.Če želite obliko prahu, naredite normalno brez acetona.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Zahvaljujemo se vam. Ali lahko vprašam tudi, koliko metanske baze, hlc in acetona ste uporabili?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Pozdravljeni, gospod, rada bi vas vprašala. Uporabljam HCL po kapljicah do PH6, nato tekočino segrejem na 105 stopinj in prelijem na pladenj ter hranim v zamrzovalniku. Vendar se ne pojavijo kristali. V čem je težava? Ali obstaja kakšen drug način za rešitev? Zahvaljujem se vam.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dragi prijatelj, po zakisanju vam ga ni treba segrevati. Kakšno koncentracijo kisline HCl ste uporabili? Ali ste kislino dodali neposredno v prosto bazo meth?
P.S. Oglejte si videoposnetek o proizvodnji d-metana, ki sem ga poslal zgoraj.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Orite se zahvaljuje
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8

Spoštovani gospod Barton, aceton v moji državi ni na voljo, vendar je mogoče kupiti sredstvo za razlepljanje acetona s čistostjo 80-85. Ali lahko sredstvo za razlepljanje z acetonom nadomesti aceton? Ali pa lahko med kristalizacijo namesto acetona uporabimo druga topila?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, gospod Jameson. Da, lahko uporabite IPA. Poleg tega lahko aceton očistite z destilacijo.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Najlepša hvala za odgovor, zaradi omejitev laboratorijskih pogojev bom uporabil (IPA) izopropilni alkohol. Še enkrat hvala, gospod!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Gospod, če želim strokovno pomoč, kako naj se obrnem na vas? Koliko moram za to plačati?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Brezplačno mi lahko napišete DM.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Oprostite, dragi gospod, kakšen delež IPA je potreben za kristalizacijo 100ML metanske baze?
 
Top