Question imam nekaj vprašanj o tajni sintezi amfetamin sulfata

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Pozdravljeni vsi, tukaj sem nov in sem začetnik, zato imam nekaj neumnih vprašanj, ne vem, ali jih je kdo že kdaj zastavil, ampak vseeno, začnimo !

Ali je bolje imeti elrlenmeyerjevo bučko in jo segrevati na kuhalni plošči ali bučko z ravnim dnom in jo segrevati v vodni kopeli? Mislim, da je bučka z ravnim dnom boljša, ker ima več stika pri segrevanju kot erlenmajerica, imam prav?

To je moja "postavitev"
0IBA8uUNGW
je takšna napa dobra?


Ali res potrebujem kondenzator in druge stvari? Če jih ne bom imel, bo moj donos manjši, kajne?


Hvala za odgovore!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Vsi moramo nekje začeti :)
Pravzaprav je to njegova lastna nit.
Raje imam nekoga, ki postavlja neumna vprašanja, kot pa da jih sploh ne postavlja in se s tem izpostavlja tveganju. Tisti, ki imajo čas za neumna vprašanja, nanje odgovarjajo, tisti, ki ga nimajo, pa ne.
Nastavitev, ki sem jo priporočil, bi bila za nekaj več kot 1g/2g sulfatne lestvice. Za te reakcije bi dejansko ot potrebovali zgornje mešalo, saj so potrebne za večje količine (kar si lahko preberete, če berete o različnih kemičnih mešalnikih). Manjše količine lahko mešate z magnetnim mešalom.
Mislim, da se ne smete prehitro spustiti v sintezo. Ne podcenjujte ga in raziskave je bolje opraviti prej kot potem.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Okej, vendar obstajajo legitimna vprašanja, ki preprosto padejo na stran, medtem ko mi ves čas trkamo na neumnosti o izbiri bučke. Hočem reči, morda le morda priporočite nekaj učbenikov, preden jim poveste, naj postavijo laboratorij.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Zdaj, ko je to povedano, ali lahko prenehamo s poučevanjem naravoslovja v pripravljalni šoli in se vrnemo k dejanskemu razvoju nekaterih objavljenih postopkov. Kajti priznajmo si, da so nekatere metode copy paste zelo zavajajoče.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Vsekakor bi pričakoval, da bo nekdo, ki ga to zanima, sam poiskal knjižnični del, vendar verjetno to ni vedno tako.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
im francosko, zato ne vem, kako iskati odgovore na svoja vprašanja, moja vprašanja so tako neumna, da nimam odgovora, oprosti, človek

In potrebujem različne odgovore, da lahko pripravim svoj odgovor
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Vsi moramo nekje začeti :)
Jaz, naredim nekaj raziskav, vendar potrebujem odgovore drugih ljudi, da vidim, kaj ljudje mislijo, če bi želel narediti, kar sem videl, bom kupil okroglo bučko 1L in druge stvari pri sintezi amfetamina in to je to, vendar potrebujem odgovore drugih kemikov
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Težava je v tem, da ni francoskih knjig... samo angleške in moja raven angleščine ni zelo dobra
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Imam knjigo z naslovom "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories", vendar jo je težko brati :(, vendar je vseeno, bral bom, tudi če nekaterih besed ne bom razumel
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
kakšna je dejanska masa iz 1 litra amfetamina freebase? in koliko testenin dobite ven z žveplom?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Pozdravljeni, za začetek bom kupil majhne stvari, pozneje pa bom kupil večje stvari, mislim, da je to najboljši način
 
Top