Za božjo voljo potrebujem pomoč

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Prisegam bogu, da sem zadnje 4 mesece brskal po internetu gor in dol, da bi dobil jasen in jedrnat odgovor na svoj problem.

Iščem recept o tem, kako narediti nekaj pretresanja in pečenja prek metode z litijevimi baterijami/kolesnikovim gorivom itd.

Imam naslednje:
Colemanovo gorivo za kampiranje
amonij iz svežnja hladilnih oblog
litijske baterije
lug
steklenice s sodo
psevdo
različne posode
tekoči ogenj in sol (za uplinjanje)


To sem poskusil vsaj desetkrat in ne morem ugotoviti, zakaj ne deluje. Naredim amonijev lug in litij, da dobim bron, v mešanico dodam psevdo in jo nato precedim v posodo. Nato tekočino pliniram in gledam, kako sneži. Torej mislim, da je sladko delovalo! Potem ga posušim in včasih celo umijem v acetonu, vendar se ne kadi. Nima okusa po mamilih. ničesar ne naredi. To so smeti. Kaj delam narobe? kakršna koli pomoč je dobrodošla, ker sem izgubil glavo tukaj.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Na spletnem mestu je veliko videoposnetkov in niti za skoraj vse, kar je povezano z meto. Nisem kemik, zato vam ne morem povedati, vendar se spomnim, da so bile nekoč ključne sestavine za prvi korak litijevi trakovi, psevdo in brezvodni amonijak. V iskalno vrstico vpišite shake and bake in našli boste veliko tem za to, kar iščete.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
87
Reaction score
68
Points
18
Deals
18
Na spletnem mestu je veliko videoposnetkov in niti za skoraj vse, kar je povezano z meto. Nisem kemik, zato vam ne morem povedati, vendar se spomnim, da so bile nekoč ključne sestavine za prvi korak litijevi trakovi, psevdo in brezvodni amonijak. V iskalno vrstico vpišite shake and bake in našli boste veliko tem za to, kar iščete.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
to je to, kar pravim, sem pogledal in prebral in prebral in prebral toliko različnih objav in blogov in drugih spletnih strani in imam občutek, da so vsi bodisi zamudili korak, napačne sestavine ali pa samo ravno narobe namerno povzročili škodo tistim, ki poskušajo .. Glede na drug odgovor tukaj menim, da imam napačen amonij, kar je lahko razlog za moje ponavljajoče se neuspehe. Ugotovil bom, kako dobiti pravo vrsto in poskusiti znova. hvala za pomoč!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kaj piše na vaših hladilnih oblogah za sestavine? Iskal sem daleč naokoli in nisem našel hladilne embalaže z amonijevim nitratom. Ne izdelujejo jih že več kot desetletje. Če na njih piše kalcijev amonijev nitrat ali sečnina, ne bodo delovali. Zamenjajte to za amonijev sulfat ali kakršno koli amonijevo Lewisovo kislino.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
moj fant.... mislim, da ste razvozlali šifro. hvala! Vsekakor imam kalcijev amonij. Kako bi lahko pridobil sulfat ali "Lewisovo kislino"?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
v svojem postopku naredim naslednje (če vas zanima, če ne, se opravičujem za nepotrebne informacije)

izmerim Colemanovo gorivo (vse to je zapisano, btw, in trenutno nimam pri roki, da bi bil 100-odstotno natančen, vendar imam zapisane natančne meritve)
-prelijte ga v steklenico s sodo
-izmeri amonij in ga daj v steklenico s sodo
-odstrani baterije, daj jih v ločeno posodo s Colemanovim gorivom, da jih ohraniš.
-vzamem zmešani pseduo, damo v soda stream
-odmerite lug, vstavite ga v sodni curek
-vzemite litij in ga vstavite v sodni curek
-začni reakcijo z majhno količino vode in jo takoj zapri.
-vrepljajte, ne stresajte, dokler se zmes ne začne trdno valjati
-počakajte čim dlje, preden se odgrgnete
-tresite kot v peklu, crknite, ponovite, nadaljujte, dokler se ves litij ne spremeni v bron
-prefiltrirajte skozi bombažne kroglice in vrsto kavnih filtrov v novo posodo
-tekočino plini s tekočim ognjem in soljo po ceveh, dokler ne "zasneži"
-filtrirajte belo snov in jo posušite

-končni rezultat je neuporabna smet. ali je vse to zaradi amonija?? ali lahko morda vzamem ta smetiščni prah in ga dam v nov kuhalnik in bo potem deloval? ali je neuporaben in ga je treba zavreči?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
O tem bom moral razmisliti, vendar če niste ničesar vrgli ven, boste to verjetno lahko obnovili. Večinoma je ta recept videti dobro, razen vira amonijaka. Mislim, da ga ne želite stresati ali močno mešati, razen če se reakcija upočasnjuje ali če emulzija grozi, da bo presegla steklenico. Ni nemogoče, da bi ta reakcija stekla in povzročila resne težave. Pravzaprav je to način, kako večina ljudi zažge svojo hišo. Te steklenice s sodo so trpežne kot jeba. Ko nanjo pritisnete s palcem in je sploh ne morete vdreti, sprostite pritisk. Če je videti, kot da se steklenica ziblje, verjetno raste zaradi pritiska, zato jo sprostite.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vendar se mi je s sodavicami že nekajkrat zgodila nesreča. majhna gumijasta tesnila na pokrovih, moja so se dobesedno raztrgala ali delno raztopila, in ko se sprosti ves tlak naenkrat, izbruhne vulkan. V vseh primerih, razen v enem, sem pozoren in imam rezervni pokrovček v bližini, kjer lahko preprečim katastrofo. enkrat me je poškropil z gorivom in po vsej garaži. Hvala bogu, da se ni nič odločilo vžgati ali razjeziti, sicer bi bil super hrustljav.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Lewisova kislina pomeni le konjugiran anion-kation. Sulfati, hidrokloridi, karbonati, acetatne oblike. To so Lewisove kisline. Amonijev klorid = amonijak (anion) in klor (kation), ko ga zadenemo z močno bazo, kot je NaOH, dobimo
NA+, OH- + NH³+, CL- = NaCl( natrijev klorid, kuhinjska sol) Nh⁴ (amonijev plin) in OH- verjetno pobere vodik, da nastane H²O(voda)
Ta konvencija je velik del kemije, kot je ekstrakcija A/B, čiščenje kemikalij, zaščita funkcionalnih skupin itd.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ko sem Lewisovi kislini, na primer amonijevemu nitratu, dodal bazo, se je amonijev nitrat razdelil na plinasti amonijak in nitratni kation, od katerih lahko vsak reagira z nečim drugim
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ko ste dodali vse razen vode, pustite, da se za trenutek ohladi. Naredite samoiniciativno, kar je bolje, saj se pri tem porabi manj vode. Če morate dodati vodo, uporabite kos cevi in konec vtaknite v prah pod litijem. Poskusite se izogniti temu, da bi se litij zmočil. Vodo potrebujete le za lužilo/amoniak. To je reakcija, ki jo sprožite z vodo, pri čemer se sprošča plinasti amonijak. Reakcija proizvaja vodo, zato se bo, ko se enkrat začne, nadaljevala sama od sebe
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Če boste objavili dejanske količine, bomo šli skozi uravnoteženje enačb in preverjanje stoicheometrije. To je preskus z ognjem. Vsakdo lahko napiše recept z uporabo pravih kemikalij, vendar je uporaba njihove prave količine razlika med metom in ničemer ali požgano hišo ali za*****o kaznijo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Zato vedno slišite, da se metamfetamin izdeluje v kopalni kadi. Če to reakcijo preženeš na pultu ali razneseš steklenico, raje že imej kupljen potni list in letalsko vozovnico. Ali pa se pripravite na smrt. Ko steklenica poči pri več kot 150 psi in povsod razprši vreli amoniak, lahko umrete tam, kjer stojite, če nimate osebnega dokumenta. Morda boste smrtno ranjeni in umrete v nekaj urah ali dneh, če boste imeli veliko srečo, boste preživeli, toda ali boste lahko pogasili škodljivi požar v kuhinji, preden bo z*****l nenadzorovano ali ga bodo začutili sosedje? ČE VSE TO PREŽIVITE, VAŠE KUHINJE NI VEČ. Ni lahko skriti, da vaša kuhinja nima tal, da so stene in strop izropani in da je to povzročil kemični požar. Ne jemljite teh stvari zlahka, kemija je kruta učiteljica.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pozdravljeni - sem samooklicani neuradni rezidenčni asistent SnB.
Ne vem, ali ste se pri študiju SnB preveč trudili, saj bi na neki točki morali naleteti name in se oglasiti ;]
To je skorajda edina reakcija, ki jo opravljam že več mesecev. Veliko uspehov, še več neuspehov - vsakič naredim nekaj drugega in poskušam optimizirati postopek. Lahko vam pomagam povedati, kako ga spraviti na pravo pot in doseči uspešno zmanjšanje. Stvari, ki jih je treba upoštevati, si jih zapomniti, iskati in paziti, da se ne bi zajebali. Glede na avtonomno in umetniško naravo te posebne naloge je presenetljivo temperamentna in težko izvedljiva, če nimate pravega znanja/razumevanja - kljub improvizacijski svobodi in možnosti nadomeščanja je še vedno veliko stvari, ki ne bodo delovale, še več pa jih bo šlo narobe.

Z dobrimi pogoji/pripomočki ga je dokaj lahko izpeljati, če veš, kaj počneš. Poleg tega ni niti pol tako nevarno, kot ga vsi prikazujejo. Vendar se ne počutite udobno! En tip pravi, da to počne v svoji spalnici, v bokserkah itd. - ne vem, kako je s tem ... ampak jaz sem precej blizu tej stopnji samozavesti. To lahko počnete kjerkoli, kjer lahko varno sprostite. Glede na to osebna zaščitna oprema ni potrebna, vendar ne bodite idiot kot jaz. Vendar pa pomaga, če imate nekaj rokavic - zlasti če živite od dela z rokami, v bistvu vse pride v ureznine/razjede in jih peklenšček zažge - včasih ne morete dovolj hitro priti do umivalnika in tudi umivanje rok ne pomaga vedno. Poznajte kisline in baze ter načine njihove nevtralizacije in jih imejte načeloma na dosegu roke.

Ne želim kopati mrtvega konja, zato ne bom ponavljal ničesar, kar sem že objavil. Vendar sem že prej povedal, da obstaja prispevek uporabnika bb Douda, ki naredi nekaj dobrega za ta prvotni recept. Še en PDF drugega uporabnika bb, ki ga "Flatline ni napisal" - ta mi je res pomagal, da sem ga razvozlal/odpravil težave. Obstaja tudi videoposnetek ali dva SnBs - kuhanje pod nadzorom organov pregona v dvolitrski steklenici. Tudi na Hamiltons Pharma.. - "Kako ne kuhati metamfetamina" - svojo zgodbo o uspehu SnB sem napisal kot nekakšen ključ, ki združuje vse te vire in jih spreminja v praktični smisel. Ni bila mišljena kot samostojen recept/navodila. Vse, kar sem ugotovil drugo kuhanje s temi informacijami sem predlagal, kot popolni noob brez kemijskega usposabljanja/izkušenj, razen skimming a "chem for dummies" pred približno 15 leti, zato ne obupajte - ni težko. Samo res sem se učil in bil pozoren ter odločen, da bom to naredil. Seveda vsi ne igrajo z enakimi kartami. Zapomnite si, da je pri efedrinu/psevdoefedrinu pretvorba v meth skoraj izključno "enostopenjska redukcija", če je SnB z Li/Al ali RP/I2 - rezultat je enak. Vendar se bom v prihodnosti nagibal k metodi RP/I2 zaradi možnosti lažjega nadzora nad celotnim postopkom.

Toliko bom predlagal: Ta reakcija se bo močno razlikovala glede na: uporabljenih tablet, kako/ali so bile očiščene.
Kako je bilo vse dodano v RV (vrstni red itd.)
Upravljanja RV med reakcijo (zlasti na začetku) ((poskusite ga pustiti pri miru!))
Topila? Eter/aromatska/alifatska ali mešanica? pazljivost pri čiščenju/sušenju - izpiranje z vodo/slanico in sušenje z Mg2SO4
pred določenimi koraki in po njih.
Priporoča se uporaba dodatnega NaOH. 1/4 Li traku AA na škatlo je stehiometrično več kot dovolj za pretvorbo našega psevdooblike v metamfetamin - rad dodam še malo več Li, približno 3/4 ali cel trak baterije AA, da nadomestim morebitne izgube ali morda, če reakcijski čas ni bil dovolj dolg.
Uporabljam 1,5-litrsko steklenico - ni mi je treba odzračevati ali odpirati, dokler ni končana.

Če želite zagotovljen uspeh, poiščite nekaj, kar deluje, in se tega držite do potankosti! Poskušal sem optimizirati in inovirati, zato sem naredil veliko napak in uničil veliko serij, ko sem se igral z različnimi sestavinami/številkami in poskušal preskočiti določene korake itd.
Moj nasvet? Vzemite si čas in naredite vse prav in pravilno. Rekristalizirajte svoj psevdofazon, veste, kaj mislim? Pri vsem se potrudite in to naj postane navada. Vaše spretnosti in izdelek ne bodo trpeli, obljubim! Ne vem, kaj točno delate narobe, zato vam ne morem predlagati ničesar glede vaših metod/sestavin, vse je videti dobro.
Vem, da gre za finese reakcije, ki jih ne morete prebaviti, Če želite, mi lahko pošljete DM in lahko ugotovimo, kako je s tem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Pred nekaj meseci sem se zajebaval na stranišču in zagledal dim. Pogledal sem navzdol in na hlače mi je padla kapljica žveplove kisline znamke rooto. Takoj sem skočil pokonci in nanjo vrgel sodo bikarbono ter jo takoj začel splakovati. V koleno mi je izvrtala luknjo, globoko 1/4".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Enkrat ( PRVI IN POSLEDNI) sem svojo prostoročno bazo zaplinil z golimi rokami. TO je bilo 100-odstotno kemijsko steklo, namazani spoji in kek sponke. Moje roke so bile tri tedne bordo barve (tudi občutek ni bil dober).
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
kako se "zajebavati" na stranišču? ali imaš v mislih, da počneš še kaj drugega kot sranje? haha
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
No, vsi tukaj so tako....prijazni. Pričakoval sem veliko žvečenja riti in ponižujočih žaljivk, ker sem tak debil. Hvala, ker ste vsaj videli, da se želim učiti.

Lahko vam podrobno opišem, kaj počnem po korakih. Ne čistim psevdo (tega res ne znam početi). Običajno jih zmeljem v mlinčku za kavo v izjemno fin prah).

-Uporabljam 1L soda tok
-Nato vzamem 1 skodelico (včasih zdrobljenega v prah) svojega amonijaka *to so iz hladilnih oblog, ki so kalcijev amonij, za katerega sem sinoči izvedela, da je napačne vrste*
-dodam 1 skodelico in pol colemanovega goriva za avtodome
-prištejem X količin psevdozmesi, zmešanih v fini prah (običajno 4-5 škatel 24-številnih, 30 mg.... malih rdečih drhali)
-dodam skodelico luga in poskušam čim bolje obložiti tablete. Pri nekaterih poskusih sem celo malo stresel, da sem vse enakomerno premešal.
Na tej točki lahko slišim nekaj šumenja in celo začutim, da je vse na meji reakcije. domnevam, da je to posledica tega, da sem mešanici dodal lug in da je naredil svojo stvar.
-Dodajte 1-2 baterije litija.


zdaj priznam, da je to trenutek, ko v stekleničko dodam majhen curek vode, in po najboljših močeh se izogibam litiju zaradi njegove silovite reakcije na vodo, vendar se temu večinoma ne morem izogniti in nekaj majhnih koščkov litija se zmoči, ki postanejo beli. takrat začutim, da se mi sfinkter tako napne, da posesa ves zrak iz sobe, in zaprem SOB in ga nežno zavrtim. Večinoma se komaj začne vrteti, če sploh. enkrat ali dvakrat se je začelo vrteti tako močno, da sem se ga ustrašil. ostanite mirni in po potrebi sem ga nekajkrat odgrnil. to počnem vsaj uro ali dve, dokler se ves litij ne zbrona in sčasoma izgine (kam je šel? z nečim je reagiral, vendar nisem kemik), nato filtriram, pliniram, opazujem snežni metež v posodi, precedim in filtriram, posušim. konec. smeti.

Ne vem, ali imam prave sestavine. Buchner je opozoril na mojo napako pri amoniju, zaradi česar se počutim zelo neumno. vendar sem tam prebral, da jih dobim iz več virov. ne vem, ali so koraki ali postopek pravilni, spet vidim različne meritve, kdaj kaj dodati, celo videl sem tehniko "vlečenja vode" namesto uplinjanja, ki je vključevala testiranje ravni PH s trakovi. poskusil sem to metodo in ugotovil, da sem se pustil preslepiti in zapravil kuharja.

Zdi se mi, da je tam veliko dezinformacij, da bi ljudje namerno propadli ali se poškodovali. Nimam več priključka in sem prežgal trdno zadrgo na teden. brez pretiravanja. Zato sem bil v zadnjih treh mesecih suh, ko sem poskušal ugotoviti, kako iti solo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ja, uničil sem si najljubši par kamuflažnih hlač in jopico s kapuco, nekako sem se poškropil z H2So4 in nisem veliko razmišljal o tem. Ko sem naslednjič videl ta oblačila, so bila raztrgana, kot da jih je dobila horda moljev. Kapljica mi je kapljica padla na hrbtno stran roke in tudi o tem nisem veliko razmišljal, kar se je sprevrglo v bolno brazgotino. H2So4 je precej grozen... vse ostalo samo peče in draži dlje časa. S HCl+CaCl2 še nisem poskusil narediti plina... morda naslednjič.

Prejšnji teden sem naredil škatlo SU-24 (10*240 mg) [opazil sem nekaj čudnih stvari, ki jih bom podrobneje opisal] ... namesto nafte/toluena sem improviziral z razredčilom za barve... vse je bilo čisto v redu, dokler ni prišel čas za izpiranje ročice z acetonom (hladnim, suhim, seveda.) Aceton je raztopil vso mojo ročico... in bil sem popolnoma zgubljen, saj tega nisem pričakoval. K sreči sem ga splaknil v čisto posodo, da bi izhlapel in videl, kaj je ostalo, in to smo tudi storili. Končal sem s strašno majhnim donosom 0,4 kristalnega ledu - vendar je bil to najboljši led, kar sem jih kdaj kadil, roko na srce. (Navadil sem se na mexi-racemic)

Včeraj sem začel škatlico wal-phed (generični sudafed blagovne znamke Walgreens) 96*30mg=2,88g PSE - "red hots". Odločil sem se za te tablete, saj so mi zagotovile prvi uspeh, vendar sem te, SU-24 in walphed 12 (20*120mg = 2,4g PSE) pripravil do tega, da delujejo ali vsaj naredijo sneg ob gaziranju, kar ne pomeni nujno ničesar, vendar vem, da se je ob vzorčenju uspešno zmanjšala vsebnost metamfetamina.
Kakor koli že, to sranje sem zaplinil, vse je bilo v redu, vendar sem opazil, da se je tokrat, tako kot pri SU-24, VSA kretnica raztopila ob izpiranju z acetonom. Zato sem pustil, da se posuši, ga zbral in od tu vzel nekaj vzorcev. Grozno. Grozen okus, nobene aktivnosti. Zdaj sem šel kxtalizirati z %99 IPA (suh) in dobil podoben izdelek kot z acetonom, rdečkaste/rjave/rožnate umazane barve, smešnega vonja po topilu, groznega okusa, iz nekega razloga zelo kislega, najpomembneje... nobene psihoaktivnosti. Na tej točki sem precej razdražen...

Zato sem se vrnil k risalni deski... Odločil sem se, da bom opravil primerjavo, karkoli je že bil moj "izdelek". Vzel sem tudi staro gorivo, ga zaplinil, nič se ni oborilo. Zato sem ga vrgel nazaj v reakcijsko kašo. Vse skupaj sem vrgel v kavni mlinček skupaj z gorivom in poskrbel, da se je odlično zmlelo/zmešalo. Nato sem to mešanico postavil na kuhalno ploščo na nizki/srednji temperaturi za približno eno uro in jo tu in tam premešal. Mešanici goriva, ki sem jo filtriral/sušil, sem dodal osnovo katerega koli mojega "izdelka". Ponovno sem uplinil vso to mešanico, tokrat je bila oborina veliko bolj obetavnega videza. Zato sem jo filtriral, nič ni ostalo ... kljub temu, da sem videl trdne delce. Tudi na notranjosti posode za uplinjanje je bila usedlina, ki sem jo zbral z izpiranjem z acetonom. Tako sem zopet delal z izpiranjem z acetonom iz "raztopljene žerjavine?". Odločil sem se, da v mešanico vmešam nekaj % 99 IPA in vse hkrati ktaliziram. Tako je zdaj na moji posodi in čaka, da se posuši. Dam vam vedeti, kako se bo izšlo...

Kaj meniš o tej težavi?
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
V preteklosti sem stvari za čiščenje opral z acetonom (epsomove soli v pečici, pomešane z acetonom, da sem se prepričal, da gre za suh aceton) in imam občutek, da ne glede na vse to raztopi večino mojega ledu. vendar to vedno naredim v čisto posodo in pustim, da se ponovno kristalizira. Če kaj, je po mojem mnenju okus boljši. haha, ne vem, kje dobiti toluen....., vendar včasih uporabljam stekleničke HEET (rumene stekleničke), ne vem, ali je to pravo ali celo pravo topilo.....

tvoja mala zadrega se sliši tako, kot se mi zgodi skoraj pri vsakem poskusu, ki ga opravim. Izgleda obetavno. Vendar ima okus po bencinu v obliki prahu in (neumno) sem ga celo poskušal kaditi. GROZNA IDEJA. Zelo boleče. Okus je bil grozen. Takoj se je spremenil v črno smolo v mojem mehurčku. Zelo razburjen in zelo grozen okus več ur v mojih ustih.

Običajno dobim blagovno znamko Walgreens ali dejanski Sudafed (shits kot $ 10 za škatlo. noro) res vse je odvisno od tega, s kom govorim tisti dan in če jim je mar, da preverijo, ali imajo generično zdravilo.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Opravičujemo se za pozen odziv...
Kako se je torej izšlo? No.... približno tako sranje kot prvič. Zakaj? Nisem povsem prepričan. Uporabil sem generični wal-phed 96 * 30 mg "red hots", s katerim sem imel uspeh že prej. Razlika tokrat je bila v tem, da je poletje namesto zime in da tablet pred tem nisem ekstrahiral z metanolom. Odločil sem se, da jih preprosto zdrobim in vržem v avtodom. Z izpiranjem z acetonom sem raztopil vso kranjico, tako kot pri SU-24, ko pa sem to izparil, mi je ostalo sranje. Pri SU-24s sem končal z malo ledu iz neke bombe. Tokrat pa nič, zato ne vem, kaj je šlo narobe.

Kot lahko vidite, sem pri poskusu, da bi to metodo vzpostavil za trdno delovanje, nekoliko zmeden in razočaran. Čeprav mi je všeč umetniška in improvizacijska svoboda ter pripravljenost/dostopnost te metode. Začenjam se nagibati k stališču vseh ostalih na to temo. "Samo naredite to na pravi način z metodo RP/I2." ...Manj ugibanja. Manj spremenljivk. Manj stvari, ki gredo lahko narobe. Zagotovo manj nevarno in bolj prijazno za začetnike.
 
Top