Primer ločevanja izomerov za Meth

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
btcboss2022 Ali ponovno reciklirate L-meth, da bi dobili večji izkoristek, kot je prikazano na tem diagramu?

ULfYPV72vc
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ali obstaja kakšen podroben opis tega postopka? Ali je enak za MDMA?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ta diagram je bil edini delček informacij, ki sem jih našel o tem postopku. Izvira iz poročila evropskih organov pregona, v katerem so pojasnjene različne metode, ki jih večinoma najdemo v EU. V podrobnosti se ni spuščal.

Zakaj bi bilo treba ločiti izomere MDMA?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Rad rešujem težka vprašanja. In videti je, da se izomeri MDMA razlikujejo od metamfetamina.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Oprostite, tekoči metamfetamin, ali ne izvajate destilacije in ga ne cepite neposredno? Ali bo to vplivalo na čistost pridobljenega materiala? Na primer, 10 gramov po isti 15-gramski destilaciji ali 15 gramov brez destilacije, kateri bo imel malo večjo neto maso? Ali lahko odgovorite?
Oprostite, tekoči metamfetamin, ali ne izvajate destilacije in ga neposredno razdelite? Ali bo to vplivalo na čistost pridobljenega materiala? Na primer, 10 gramov po isti 15-gramski destilaciji ali 15 gramov brez destilacije, kateri bo imel malo večjo neto maso? Ali lahko odgovorite?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ne, ne destiliram ga, temveč naredim kislinsko-bazično pranje z uporabo dveh različnih topil v kislinski fazi.
Morda bi to lahko vplivalo na izkoristek, vendar je po mojih izkušnjah to zelo majhna količina in končna snov ima enako čistost in enako stopnjo čiščenja.
Osebno se mi destilacija s paro ne izplača.
Hvala.
P6lJVDhgCY
AXqfR5K9mM
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Naj vam zastavim še zadnje vprašanje. Kakšno vrsto mariniranja uporabljate? Pred cepljenjem? Ali imate v mislih dodajanje vinske kisline k cepljenju po mariniranju na ph2? Kislina in kislina reagirata s kristalizacijo?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Vse podatke mešate 🤦‍♂️
Uporabljam vodo, lahko pa uporabite tudi metanol
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ali je mojster še vedno tam? Zaključil sem cepitev L-izomera v vodi na vaš način. Ali je treba temu prahu v prahu še vedno dodajati vodo, da bi se cepljenje nadaljevalo? Zdi se, da je cepitev nepopolna. Kako ravnate s tem? Kaj naj storim, če se cepljenje nadaljuje?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ponovno ga morate oddati na FB in se pozneje odločiti.
Če potrebujete popolno vodenje, imam to storitev na voljo na forumu.
Hvala
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 vprašanje, ko ste kristalizirali svoj d-meth v acetonu, ali niste opazili, da je prah, ki ste ga dobili, veliko veliko bolj droben kot tisti iz racemičnega?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje kristaliziral racemično eno žal mi je, morda sem to storil enkrat pred davnimi časi vedno sem kristaliziral D-meth in včasih tudi L-meth.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Katera L-vinska kislina (d-vinska kislina, d-vinska kislina) se uporablja? Ali se uporablja D? Ali obe?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Zakaj veliko ljudi sprašuje stvari, ki so podrobno opisane v prispevku? ali jih je lažje vprašati kot prebrati?
Če vas to zanima, ne bodite leni in natančno preberite vse objave.
Ni nič osebnega, je splošna refleksija, opravičujem se in se zahvaljujem.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni gospod, ali je treba končno filtrirano raztopino prilagoditi na PH-13 z dodajanjem raztopine natrijevega hidroksida, da dobimo brezmetilno bazo?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Da ph12-13
 
View previous replies…

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Najlepša hvala za vaš odgovor. Ali je po pridobitvi brezmetilne baze pred kristalizacijo potrebno dodatno sušenje?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Da predvsem poznati natančno količino FB za izračun razmerij kristalizacije.
 

btc150000

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Oprostite, gospod, zadnje vprašanje, kaj uporabljate za sušenje brezmetilne baze tukaj, vinska kislina/700 g. Baza/1000 g. Voda/1400ml. Koliko suhe snovi naj dodam?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Spoštovani g.
Za ločevanje proste baze v skladu z vašo metodo uporabite L vinsko kislino.
Med mešanjem sem dobil snov, podobno žvečilnemu gumiju, in ko sem prenehal mešati, se je vse spremenilo v zelo trdo belo trdno snov. Celoten kos.
Ali je to pravilno?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Da
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Žal mi je, gospod.
Sem začetnik. Sledil sem vašemu zgledu na forumu in sintetiziral.
Od 5449~p2p uporabljam metodo s fosforno kislino, ki ste jo delili. Prvič je delovalo. Dobil sem lepo izgledajočo oranžno p2p.
Od p2p ~ metamfetamin brez baze sem uporabil metodo sinteze z natrijevim borohidridom, ki ste jo delili. Pred tem mi je dvakrat spodletelo. Pozneje sem dobil svetlo rumeno olje. Ne vem, ali je bil metamfetamin freebase.
Sledil sem natančno metodi, ki ste jo delili.
Včeraj sem uporabil to olje. Sledite L ločevanju vinske kisline, ki ste ga delili.

Minilo je že več kot deset ur. Zelo težko je. Kot sladoled v zamrzovalniku. Tekočine ni.

Zdaj sem zelo zmeden in zaskrbljen.

Ali bo po 24 urah postala tekoča?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Izplen proste baze iz p2p~ je bil zelo majhen, iz 100 gramov p2p~ je bilo pridobljenih 60 gramov olja. Ne vem, ali je to zato, ker je p2p nečist ali zakaj.
Nimam osnovnega znanja o kemiji. Odkar sem se naučil sinteze, sta minila več kot dva meseca.
Do zdaj nisem našel ničesar.
Zelo sem zmeden.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ne bo se spremenil v tekočino tekočino zmešate s trdo trdno snovjo, ki jo morate zdrobiti do vakuumske filtracije in pridobiti tekočino.
O donosu proste baze iz p2p je v redu, če se ne uporablja s paro destiliran p2p.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Spoštovani g.

Za ločevanje proste baze sem uporabil L vinsko kislino. Vakuum daje tekočino. Alkalni PH-13. Dobimo prosto bazo.

Prosto bazo premešamo. Pridružite HCI. Vrednost PH -2. Želel sem prilagoditi pH na -3. Vendar se je pH nenadoma znižal. Pazil sem, da sem dodal zelo malo HCI. Vrednost pH je bila na začetku vedno okoli 7. Potem pa se nenadoma zniža na -2.

Segrejem na 130°. Prelijte v posodo z 10 volumni ohlajenega izopropil alkohola. V posodi se takoj pojavi veliko prahu. Ali ne bi smeli dobiti kristalov?

Kaj sem naredil narobe?

Gospod, prosim, pomagajte mi.
 
Top