• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Mrtve kapljice v ZDA - v katerem mestu?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 20.9%
  • Los Angeles

    Votes: 6 14.0%
  • Chicago

    Votes: 7 16.3%
  • Houston

    Votes: 4 9.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.7%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.3%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.3%
  • Dallas

    Votes: 3 7.0%
  • Austin

    Votes: 4 9.3%

  • Total voters
    43

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ne želim biti žaljiv, gordon, samo zvenelo je, kot da delaš mrtve kapljice metamfetamina in da je cena metamfetamina super nizka, ker poskušajo karteli uničiti vso konkurenco in jim to uspeva. Poskušal sem ti samo pomagati človek, zakaj bi se poslavljal, ko te poskušam pripraviti do tega, da mi pomagaš pri nečem super pomembnem za preživetje mene in mojih. Poskušal sem biti zelo natančen, ker se mi prvih nekaj sporočil, ki sva si jih izmenjala, ni zdelo, da me razumeš, to je bilo vse.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Ja, ampak vsi izdelki, ki prihajajo iz Mehike, so naravnost bedni. Z veseljem bi plačal 100 dolarjev za gram, če bi šlo še enkrat za pravi material. Kar je nadležno, je posrednik, ki mu je vseeno, če so to smeti, hoče samo denar in bo prodal karkoli in rekel, da je vse dobro, samo da bo zaslužil dolar. To je ponudba v ZDA od približno leta 2018/2019. Vsakdo, ki bi prišel s pravimi, močnimi in čistimi snovmi, bi v hipu prevzel trg.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Potrebujete nekaj kapljic v okolici Chattanooga Tennessee so
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Tudi Chicago 'burbs bi bilo lepo, da se mi ne bi bilo treba več voziti v tisto peklenščino in da mi policija ne bi podtaknila drog.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlanta ima velik neizkoriščen trg 4-MMC
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
So v Orlandu kakšne mrtve točke?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsin, Minnesota in Michigan bi zagotovo potrebovali nekaj ljubezni.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
pm mi, če je kdo pripravljen opravljati mrtve kapljice v dentonu texas (kakšno uro stran od dallasa) 😽
potrebujem stime
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nekoč sem se na službenem potovanju vozil po Teksasu. Par pištol v prtljažniku avtomobila iz najema, saj veste, da je to Teksas. Opazil sem policista, ki me je spremljal na avtocesti več kilometrov daleč. Nazadnje me je ustavil. Posadil me je na sprednji sedež svojega križarka. Minilo je nekaj minut. Nato mi je rekel, da lahko grem. Bilo je čudno.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Stavim, da je v vseh teh mestih precej strank
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Območje Stockton Kalifornija....predstavlja veliko število prebivalcev glede na mesta v bližini. Vsi trije prevozi tukaj pristanišče voda ven do zaliva območje železnice čez državo in letališče. Močan zaslužek tukaj ... smo pripravljeni na delo hit me up
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
So v Tampi kakšne mrtve točke?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ali obstajajo izdelki v Združenih državah Amerike, se obrnite na mene
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Zgolj moja anekdotična izkušnja, vendar mislim, da se mrtva kapljica v Ameriki ne bi zlahka prijela.

Prvič, zdi se, da je za stranko manj varna. Tega niso navajeni, zato bi jih morali res privabiti, morda z majhnim vzorcem ali popustom za prvega kupca, vendar so ljudje zelo nezaupljivi, ko dajejo denar brez izdelka v roki.

Drugič, če ne gre za varno aplikacijo za pošiljanje sporočil, ki je le tako varna, se večina ne bo trudila. Želijo samo poklicati in da se nekdo prikaže ali odnese, kar želijo. Priročnost je najpomembnejša, mrtvi primeri pa so manj priročni kot dostava.

To je mogoče, le da bi bilo potrebno veliko časa in truda.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Mislim, da bi bilo dobro, če bi nekaj teh velikih mest bilo podeželskih
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Severna Karolina že leta spi na ... Vozim gor in dol po vzhodni obali in pri starosti ×× vem dovolj o ozemlju in kaj je najbolj priljubljeno za uporabo v vsaki državi nekako, vendar lahko opazim karkoli
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Menim, da je pri tem ključno, da določite, s kakšnim merilom se ukvarjate.

Majhno do srednje veliko merilo, morda od gramov do unč, bi zlahka izvedli tako na podeželju kot v mestih. Oboje bi imelo svoje prednosti in slabosti. Za majhne količine je manj verjetno, da bi se ljudje želeli voziti več kot 20 minut za grame, imo, unče 30 je sprejemljivo.

Za kilograme in več je treba po mojem mnenju to storiti na obrobju velikega mesta. Nikakor nisem strokovnjak, vendar je možnost, da bi kdo naletel na funt ali funte, prevelika, na določeni točki pa stvari ne moreš preprosto skriti, vendar je to velika teža.
 
Top