BMK natrijeva sol glicidne kisline Pretvorba v P2P s 85-odstotno fosforno kislino + Leuckart-Wallachova reakcija za pridobitev olja brez amfetamina (A-Oil)

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Zakaj ne bi prevajali vsega naenkrat?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Kaj vse naenkrat zmešati ? Bodite bolj natančni, prosim!
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Kajti če kapljate vrelo BMK s kapalnim lijakom v vrelo fosforno kislino, je to počasneje, vendar imate veliko višjo stopnjo konverzije!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Uporabil sem HCl aq in dobil običajno 67 %

kakšna je tvoja?
 

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali lahko zagotovite sintezo za metamfetamin iz Leckard-Wallachove reakcije
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Pri metamfetaminu daje Al/Hg reduktivna aminizacija veliko boljše izkoristke in čistejši izdelek. Za res dobro delovno metodo boste morali malo poiskati, tiste po vsem spletu so, vljudno rečeno, neoptimalne.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ima prav!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Zagotovo sem ;)

In to je način, kako to storite:

Potrebuješ mešalo, preprosto iz starega baterijskega vrtalnika, ki se odlično obnese + PTFE mešalna palica + lopatice z Aliexpressa - 10 USD ali približno toliko.
Vendar lahko pri tej reakciji brez težav uporabiš tudi železo/jeklo. Posoda, mešalo itd.
60 g P2P potrebuje manj kot 25 g aluminija v obliki zrnc ali ostružkov, če je mogoče 99,999 % - brez prahu! Ebay ali karkoli drugega, ne gledano ne drago. Ne uporabljajte folije! Manj Al, manj nereda pri pripravi.
40 g metilaminske baze, to je 100 g 40-odstotne vodne raztopine, lahko uporabite tudi MeNH2 v alkoholu ali pa bazo pripravite na kraju samem iz hidroklorida.
Topilo: EtOH ali IPA ali metanol. Če uporabljate denaturiran etanol, morate odstraniti vse MEK ali druge ketone, uporabljene za denaturacijo.
Pri uporabi MeNH2.HCl ali MeNH2 v alkoholu lahko predelate 400 g P2P v 4-litrski bučki, pri uporabi kot vodne raztopine pa ne toliko, saj potrebujete več alkohola, da nadomestite sranje vode v reakciji.

Splošni opis reakcije: Polovico Al naredite v amalgam z uporabo Hg soli v topli mešanici vode in alkohola, ravno toliko, da prekrije Al. To dekantirajte in dajte Al v reakcijsko bučko. Dodajte metilamin in polovico alkohola, drugo polovico uporabite za razredčenje P2P. Začnemo mešati, segrejemo na 40 °C - prekinemo segrevanje, pripravimo hladilno kopel z vodo sobne temperature in počasi začnemo dodajati P2P. Za vse večje stvari je priročen lij za kapljanje. S hladilno kopeljo vzdržujemo temperaturo pod 50 °C. Nobenega refluksiranja! S tem bi le pregnali ves metilamin, ki ga potrebujete, in smrad....
Za merjenje uporabite termočlen/termometer v erlenmajerici.
Po končanem postopku odstranite hladilno kopel (NE uporabljajte ledene vode, sicer lahko reakcijo zavrete, kar je slabo.
Dodajte preostali Al (ki ga amalgamirate z uporabo istega Hg/vode kot prej) v dveh obrokih glede na dodajanje P2P, recimo en obrok, ko je polovica P2P, in preostanek, ko je 90 % P2P. Obdelava večjih količin traja dlje in jih razdelite na več delov, zdrava pamet.
Ni problema, če je temperatura 70 °C, vendar začne smrdeti. Ne ohlajajte pod 40 °C, sicer lahko poginejo.
Ko je vse notri in se temperatura zniža, jo začnite rahlo segrevati, da ohranite temperaturo približno 50 °C.
Najbolje čez noč.

Naslednji dan ga ohladite, dodajte ledeno hladno raztopino NaOH in destilirajte s paro neposredno iz lonca ali po ekstrakciji, odvisno od vaše nastavitve in opreme. Pred parno destilacijo metamfetamina destilirate alkohol, ki vsebuje metilamin in se naslednjič ponovno uporabi, količino uporabljenega metilamina pa lahko zmanjšate na polovico.

za 100 ml P2P:
40 g 99,9999 % čistega Al v obliki ostružkov ali zrnc
70 g metilamina, kar pomeni 155 g metilamin hidroklorida + 90 g NaOH (prvič. Kasneje, ko uporabljamo alkohol, obremenjen z metilaminom, količine zmanjšamo za polovico)

Zdaj pa vprašanje vode. Voda je potrebna, vendar je preveč ni dobro.
Priporočam, da uporabite metilamin v alkoholu ali ga naredite iz HCl soli in NaOH, kar lahko storite v istem loncu, nastala sol ne škodi (če seveda uporabite mešalnik nad glavo). V tem primeru reakciji dodamo trikrat po 25 ml vode. En odmerek na začetku, en odmerek, ko je bila dodana približno polovica P2P, preostanek pa kasneje, recimo, ko je dodanih 2/3 P2P? Razumete.


Kdor ve, kje v EU lahko dobim nekaj BMK, približno 2 kg, po razumni ceni, naj mi pošlje sporočilo.
thx
 
Top