Poskusi in eksperimenti z amfetaminom v podjetju ASheSChem

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
moj dragi prijatelj, ker je škoda govoriti: / kot da je bil liter olja, končni rezultat pa je bil približno 500 g sulfata ... tukaj je druga polovica ... zame je videti, kot da so to olje razredčili, da bi ustvarili iluzijo, da je 1000 ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Morda se motim, vendar vonj in okus, ki ga povezujemo z uličnimi amfetamini, izvira iz ostankov proste baze. sumim, da jo puščajo namenoma, da "aromatizirajo" polnila.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ye
Da, to je najverjetnejši razlog za majhen izkoristek iz predlaganega čistega a-olja. Vprašanje je, kakšno je bilo razredčilo v izhodiščnem olju. Običajni krivec je metanol, zato lahko v prihodnje poskusite olje nekaj ur izparevati pri 50-80 C, nato pa preostanek destilirati s paro, da ga očistite.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
in vse je bilo jasno, ko je prišla na dan kislinsko-bazična ekstrakcija, da je tisti, ki je izdeloval to olje, to olje razredčil s špiritom ... med izhlapevanjem vode in olja ter izhlapevanjem dcm je začelo teči s špiritom. Izparil sem ga, ponovno dodal žveplovo kislino in nastal je čudovit čist izdelek, ki se je posušil v 40 minutah.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Da, in žganje, sodeč po tem, kar lahko preberem, je običajno metanol. V zaseženih vzorcih amfetaminskega olja je bilo izločenih do 50 %.
Zato je smiselno opraviti manjše poskusne nakupe pri katerem koli prodajalcu in nato izhlapeti morebitni alkohol, ki je prisoten v olju. Verjetno ga je treba tudi destilirati s paro, da se znebite manj hlapnih olj, ki so lahko prisotna. Potem je jasno, koliko izdelka dobimo za vsako naročilo, in lahko ustrezno izračunamo finance.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vonj izvira iz nečistoč, amfetaminov sulfat nima vonja po ničemer.
Freebase je nestabilen in sčasoma razpade, nikoli ne bo freebase v speedu ali speed paste vse to je samo neumno dilersko govorjenje.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nisem imela sestavin in sem malo lena, nočem toliko stati v kuhinji, ampak vidim, da za take čase ni drugih možnosti in da se moraš sprijazniti z resnico, da moraš, če hočeš dobro narediti, to narediti sam ... ehhh
od te manjše polovice, približno 200 g, je bilo prihranjenega le toliko olja ...XIRyEe25do
60ml olja . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Vedno dobite tisto, kar si zaslužite. Vložite delo, dobite rezultate. Bodite leni, ustrezajte sami sebi.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Freebase diši ostro in "ribje", zato ni tako velik pretiravanje, da bi domnevali, da se nekaj od tega ujame okoli sulfata, vendar idk, morda se motim.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
P2NP lahko takoj kristalizirate z ledeno vodo, kar vam bo prihranilo veliko časa, nato pa rekristalizirate z IPA ali etanolom,
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
potem sem začel z naslednjim in dobil končni izdelek, dobil sem takšne kristale.
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
minevanje je drugačno.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
Preizkusil sem ga z reagentom marquis in je pozitiven, kaj menite, fantje.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Zdi se mi, da je videti nekoliko suho, ali ste obarjali, zamrznili in filtrirali? Ali samo obarjanje in filtriranje?
Zaradi čudne kristalizacije, rahlo rumene barve, je videti, kot da imate v njej ostanek propena. ali se vaš izdelek popolnoma raztopi v vodi? Ali je bil vaš ekstrakt po bazifikaciji opazno rumen? Ali ima vonj po vaši surovini?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
morda je v končnem izdelku ostalo nekaj P2NP , poskusite ga rekristalizirati z vodo.
 
Top