Amfetamin iz P2P (fenil-2-propanona)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, yusuf, kakšen je najnovejši status? ali lahko kuhate metamfetamin?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
20
Points
8
Pozdravljeni, poskusil sem ga skuhati, vendar mi po petih poskusih ni uspelo, ni mi uspelo, ko pa sem naredil amfetamin, mi je uspelo, razmišljal sem, ali ima moj p2p težavo, vendar sem izmeril temperaturo vrelišča in je bil pravilen p2p, čeprav imam video o izdelavi metamfetamina jasno,in sem mu sledil, vendar nisem dobil ničesar...
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Ali ste hidrolizo n-formilamfetamina izvedli z naoh+metanolom ali ste hidrolizo izvedli s kislino?
Ali lahko prosim objavite kratko sintezo, kako ste naredili od p2p do amfetamina? (z reakcijskim časom in temperaturo, prosim).
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Nisem vedel, da je bazificiranje mogoče z NaOH+metanol ?
torej hočete povedati, da ste po dveh urah kuhanja N-forme s HCl bazificirali z NaOH+metanolom ?
ne razumem tega???
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
koliko Naoh uporabljate za 100 ml N-formy
in koliko metanola uporabite za raztapljanje Naoh?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

to nima nobenega smisla sploh potem, ko smo dobili ph14, če ponovno dodamo kot kislino, se ph zniža nazaj na 1 tudi če dodamo metanol, se ph ponovno zniža

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

Žal urejanje ni mogoče
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
20
Points
8
Pozdravljeni, zmešal sem 40 mlp2p, 100 ml etanola, 25-odstotni amoniak 200 ml, aluminijasto folijo, 20 gramov, za amalgam sem reakcijo segreval 3 ure pri temperaturi, 69-80 stopinj. nato sem filtriral in dobil belo osnovno plast brez olja, 25 gramov, amfetamin sem naredil z mešanjem olja z acetonom in kapanjem žveplove kisline do ph6, in ga dal v hladilnik, in po sušenju in tehtanju sem dobil 8 gramov oborine v belem prahu, ko pa sem ekstrahiral amfetamin iz vodne raztopine, ki sem jo ekstrahiral s petroletrom, sem dobil samo 1 gram... Mislim, da je tako, prijatelji.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Pri hidrolizi obstajata dve možnosti, prva je običajni stari način s kislino HCL, torej n-formylamphetamine + 37 % hcl in kuhajte 2 uri
Druga možnost, ki je v temni skrivnosti (in ne vem, zakaj????), je hidroliza z NaOH + metanolom, torej n-formylamphetamine + raztopina NaOH + metanol v reakcijsko posodo in nato kuhajte 2 uri.

Nekdo, ki ima izkušnje s hidrolizo z NaOH+Metanolom, pa naj razjasni situacijo in pojasni, kako v resnici deluje
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Včeraj sem pripravil raztopino iz 300 ml metanola + 35 g NaOH za rešitev so potrebne 3 ure, vendar mislim, da je to veliko bolje na ta način
ker metanol tako ali tako potrebujemo na kasnejšem stadionu . in potem si prepričan, da v raztopini ni več vode.

vendar mislim, da še vedno potrebuješ HCl, ki vre z N-formyjem tri ure.
moj naslednji poskus bo po dveh urah vrenja HCl + N-formy ločen in bazičen z mešanico metanola / NaOH
in brez toluena, NIKOLI VEČ
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Ne poslušaš prijatelja, napisal sem, da obstajata 2 načina Hydrolisis spet delaš po svoje, spet ti bo spodletelo!
Zavrite N-formil s 50-odstotno raztopino NaOH + metanol, v razmerju 1:1:1, in tukaj objavite, če je kakršen koli uspeh, da se bomo vsi učili iz tega poskusa
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

kako pripravite raztopino NaOH z vodo ali metanolom ?

Pred tem sem tudi vprašal, če dodam raztopino NaOH v N-formo, ali jo moram ponovno zavreti, in rekli so, da ne
ker temperatura ne sme biti višja od 60 °C.

Zame je to nesmiselno, vendar ljudje tukaj pravijo to.
Osebno menim, da te sinteze lahko delujejo le, če raztopini dodamo plin HCL.
vendar je to zelo težko narediti.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Tega nisem poskušal narediti na način hidrolize z naoh+metanolom, zato boste morali poskuse opraviti sami
raztopini ni treba dodajati plina hcl, saj iščete amf. sulfat in ne amf. hidroklorid
Najprej morate narediti leukart (ki ste ga že naredili), nato pa zavreti n-formil bodisi s hcl kislino ALI z naoh+metanolom, da izvedete hidrolizo
nato opravite parno destilacijo končne reakcije in voila, vaša čista prosta baza bi morala biti na voljo
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, pri parni destilaciji vzamete samo črno tekočino ali dodate še kaj drugega?
vode, ki jo uporabljate za naoh, ne vzamete ven?
vse samo destilirate s paro?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ali lahko namesto etil etra uporabimo petrol eter?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

nimam izkušenj s to reakcijo
zato, če jo boste izvedli, jo prosim objavite tukaj na forumu, da se vsi naučimo
ta sinteza mora končno ugledati luč sveta, ker je bila predolgo v temi na podzemni sceni....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
15
Points
3
p2p- amfetamin
Ali obstaja kakšna druga učinkovita sinteza?
Ali bi lahko delili učinkovitejšo sintezo?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Bojim se, da je to to za amfetamin. benzilmetil keton je primernejši za metamfetamin.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
20
Points
8
Pozdravljeni prijatelj, kaj je vaš razlog, da pravite, da vas skrbi p2p za amfetamin, ali ni v literaturi navedeno, da erowid pravi, da lahko s p2p za amfetamin dobimo 99% čistost, čeprav je še vedno racemat, ali lahko razložite.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
15
Points
3
Ali obstaja alternativa dietiletru (Et2O)?
Ali lahko uporabimo DCM?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

ne uporabljajte toluena, sploh ne deluje .
Mislim, da je destinacija s paro najboljša.
moja črna tekočina se prenese v svetlo rumeno tekočino.
vendar to traja dolgo časa in moj prvi poskus ni bil tako dober.
Od 100 ml črne tekočine sem dobila le malo.

Naslednji poskus je bil z bučko s tremi vrati, na katero sem priključil lijak za ločevanje hruškaste oblike in jo napolnil z vodo.
počasi, po kapljicah, dodajam vodo v erlenmajerico, v kateri je moja črna tekočina.
Vsakič, ko se voda poveže s črno tekočino, nastane para.
Ta para se vrača in zbiram jo v valju.
 
Top