5fadb ali 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Ok, torej je močnejši, vendar močnejši ne pomeni nujno boljši. Imate kakšno predstavo o učinkih v primerjavi s 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dobil sem nekaj povratnih informacij od strank, ki pravijo, da se bolje obnese
 
View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
po mojem mnenju je vsaj izdelava tekočine najboljša za 6cl, MDMB mi ni bil všeč - CHMINACA
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Izdelkov ne uporabljamo in ne vemo natančno, kako se različni izdelki počutijo, podobno kot ima ena vrsta krompirjevega čipsa različne okuse, nekaterim je všeč okus po žaru, drugim pa okus po paradižniku. Vedno obstajajo individualne razlike,Ne maram, ko me ljudje sprašujejo, kateri izdelek je najmočnejši, v resnici, če imate radi čips z okusom paradižnika, boste čutili, da vam katera koli druga posebnost čipsa ni všeč, v tem trenutku vam je všeč samo ta, prednosti in slabosti lahko analiziramo samo z vidika objektivnih podatkov, ne predstavljajo pa subjektivnih občutkov. Glede tega, kaj kupci potrebujejo, kateri izdelki so jim všeč, kakšen občutek imajo, je to njihova svoboda!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Izdelava zelo razredčene tekočine je za najmočnejše noide najboljša za izdelavo običajne začimbe. Ne vem, kakšna je izkušnja razen zastrupitve, zato so do takrat drugi dejavniki nepomembni. Največ noidov, ki dajejo največ (prostih zemeljskih virov) po vrednosti C1 (če jih najdete na wikipediji), je MDMB-CHMINACA in HU-210. Prav tako je Horror House Fun za zaužitje čistega (samo mikro tad; da se prepričate, da ne bo downed, kot sem zlahka so). Noids je najbolj obilna kitajska proizvodnja, precej enostavno je uvoziti predhodnike in narediti napihnjeno fino začimbo, pripravljene praškaste narkoze pa je najlažje kupiti v razsutem stanju z ogromno stopnjo dobička. Če naredite sprej do močne, vendar nenevarne začimbe (s počasnimi dimljenji), imate ~50-krat večjo količino praška, ki jo lahko prodajate kot vrhunsko začimbo z malo predoziranja.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
To je kopija večine mojega odgovora v podobni temi, ki ni dobila nobenega odziva in je zanimiva tukaj:
V tem primeru je treba izbrati najmočnejši, najmanjši odmerek, OD:ic noid. Če želite noid razredčiti, potem je moč kamenja samo to, kar šteje, in se izognete škodi (težko OD).
Naredil sem JWH-210, zelo pogost noid na lokacijah, in 5CL. Prvi je stara šibka zamenjava dolgočasnega JWH-018 s hitrim zmanjšanjem učinka.
5CL sem vzorčil olje tukaj. Je mogočno močno in ga spoštujem. 5CL je najbolj znan med sodobnimi indazolnimi noidi, ki ubijajo. Škoduje vam le, če se predozirate, kar je nespametno, saj je tako močan v mikrodozah, zato je treba vselej paziti na odmerjanje. JWH-210 je težka naloga, da bi ga predozirali.
Pridobite najmočnejšo (končno?) MDMB-CHMINACA, kjer je manj več. Resnično želim, da se MDMB spopade s starim kraljem HU-210, ki je 100-800-krat močnejši od naravnega THC-9 iz konoplje in traja dlje o_O :eek:
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Poskusil bi 5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb itd.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
odlična izbira neusmiljenih indazolov o_O
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,046
Points
93
5f imajo običajno krajše trajanje, vendar večji učinek.
 

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
43
Reaction score
4
Points
8
ja, prijatelj, imaš prav, moja stranka je rekla, da mešajo 5F in 5cl, ker je 5F močnejši, vendar traja kratek čas, zato ju mešajo, da je izdelek močnejši in traja dlje
 

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 15, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Deals
3
MDMB-INACA je najlažje obvladljiv. In deluje med najboljšimi. Ne bo vam žal, če boste naročili MDMB-INACA
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Kaj je tako dobrega pri mdmb-inaca v primerjavi s 5c? Mislil sem, da je mdmb-inaca samo predhodnik.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
5f traja majhno količino, vendar je noro močna, veliko močnejša od mdmb-4en-pinaca, ljudje so se hudo predozirali pri odmerkih 500ug, bodite zelo previdni, dobri odmerki plevela kot brez stranskih učinkov so 100ug
 
Top