5fadb ali 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Im debating between ordering 5fadb or 5cl, I was wondering if anyone have experience with both or either of these cannabinoids and could give me their opinion on them.
Hvala,
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Naš inženir je dejal, da bo 5f nekoliko močnejši od 5cl. Toda od kuhanja je 5cl super enostaven za kuhanje. Pri kuhanju 5f je težko nadzorovati temperaturo.
Zato se bo večina naših strank za kuhanje odločila za nakup predhodnika 5cl.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Moj brat, videl sem, da ljudje napačno posredujejo sporočilo, da bo sinteza 5F težja, zato moram tukaj odgovoriti, da je postopek sinteze enak in da je 5F močnejši!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Ali ste resni? Čeprav je glavni prašek enak za 5f in 5cl, pa pomožni materiali niso enaki. ALI STE PREPRIČANI, DA JE POSTOPEK KUHANJA ENAK? Pokažite nam dokaz, prosim.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Moj prijatelj, vse, kar vam lahko povem, je, da če ne poznate posebnosti postopka sinteze izdelka, prosim, ne objavljajte zavajajočih izjav, tako 5F kot 5C moje stranke sintetizirajo skoraj vsak dan, in kar zadeva vaš komentar o tem, da je sinteza 5F težja in da je temperature pri sintezi 5F težko nadzorovati, menim, da je to popolnoma neprofesionalno!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Razlika med 5C in 5F je v tem, da je uporabljeni brom drugačen, sinteza in postopek reakcije pa sta enaka in ni takšne nestrokovne trditve, da je temperaturo težje nadzorovati, Majhno znanje, če želite vedeti moč izdelka, lahko preverite vrednost EC50 izdelka ter podatke o afiniteti CB1/2
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Naj na kratko opišem ta postopek sinteze, mislim, da nikomur ne bi bilo 5F težje, če bi uporabil naše predhodnike in metode, kar lahko potrdijo številne moje stranke na forumu.
Brom, ki se uporablja pri sintezi 5C, je 5-bromo-1-penten, 5F pa uporablja 1-bromo-5-fluoropentan, kar pri sintezi ne povzroča težav!
Če vam dobavitelj pove, da je določena sinteza NOIDS težavna, se lahko obrnete na nas, na tem področju lahko za vas prilagodimo proizvodnjo katerega koli predhodnika NOIDS in rešitev za sintezo! Uspeh je popolnoma zagotovljen, za neuspeh pa se v celoti povrnejo stroški!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Zanimivo, in kakšen bi bil priporočeni odmerek 5f, da bi dobili podoben high kot pri običajni konoplji in ne bi prešli v zombijevski način?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Papir? Začimbe? Tekočina?
Odvisno od skupine strank, kot sem rekel, lahko primerjate njihove vrednosti EC50 in podatke o afiniteti do receptorjev ter na podlagi enega izdelka presodite odmerjanje drugih izdelkov, vendar o končnih izdelkih ne morem preveč govoriti zaradi individualnih razlik in nekaterih pravnih razlogov.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Za začimbe.
Ali veste, koliko bolj učinkovita je na primer od delta9? To bi pomagalo Oceniti natančen odmerek
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Podatki, ki sem jih navedel, temeljijo na nekaterih poročilih, ki so mi prišla v roke, in so zgolj referenčni, saj se bodo eksperimentalni podatki nekoliko razlikovali glede na metodologijo preskušanja

5F je NIODS na osnovi indazola. je močan agonist na receptorju CB 1 ( EC50 = 0,52- 1,24nM) in je v študijah diskriminacije na podganah popolnoma nadomestil Δ 9, pri čemer je približno 15- 30-krat močnejši.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
V Wikipediji so navedeni številni nM:s. Kmalu bom naredil nit o najmočnejših kanabinoidih, ki temeljijo na številu CB1:s nM-jev po moji preprostosti: Manj zapleteno je bolj informativno; za začetek. MDMB-CHMINACA so godzilla začimb o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Prava MDMB-CHMINACA je oljnati proizvod, ki je teoretično dober za proizvodnjo začimb, če je sprejemljiv za ljudi.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Da, vendar gre za oljnati izdelek. mislim, da je bolj namenjen tekočinam ali zeliščem
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Ok, torej je močnejši, vendar močnejši ne pomeni nujno boljši. Imate kakšno predstavo o učinkih v primerjavi s 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dobil sem nekaj povratnih informacij od strank, ki pravijo, da se bolje obnese
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Izdelkov ne uporabljamo in ne vemo natančno, kako se različni izdelki počutijo, podobno kot ima ena vrsta krompirjevega čipsa različne okuse, nekaterim je všeč okus po žaru, drugim pa okus po paradižniku. Vedno obstajajo individualne razlike,Ne maram, ko me ljudje sprašujejo, kateri izdelek je najmočnejši, v resnici, če imate radi čips z okusom paradižnika, boste čutili, da vam katera koli druga posebnost čipsa ni všeč, v tem trenutku vam je všeč samo ta, prednosti in slabosti lahko analiziramo samo z vidika objektivnih podatkov, ne predstavljajo pa subjektivnih občutkov. Glede tega, kaj kupci potrebujejo, kateri izdelki so jim všeč, kakšen občutek imajo, je to njihova svoboda!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Izdelava zelo razredčene tekočine je za najmočnejše noide najboljša za izdelavo običajne začimbe. Ne vem, kakšna je izkušnja razen zastrupitve, zato so do takrat drugi dejavniki nepomembni. Največ noidov, ki dajejo največ (prostih zemeljskih virov) po vrednosti C1 (če jih najdete na wikipediji), je MDMB-CHMINACA in HU-210. Prav tako je Horror House Fun za zaužitje čistega (samo mikro tad; da se prepričate, da ne bo downed, kot sem zlahka so). Noids je najbolj obilna kitajska proizvodnja, precej enostavno je uvoziti predhodnike in narediti napihnjeno fino začimbo, pripravljene praškaste narkoze pa je najlažje kupiti v razsutem stanju z ogromno stopnjo dobička. Če naredite sprej do močne, vendar nenevarne začimbe (s počasnimi dimljenji), imate ~50-krat večjo količino praška, ki jo lahko prodajate kot vrhunsko začimbo z malo predoziranja.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ti indazol ccoma killer Noidi so samo v popolnem potiskanju receptorjev, brez spektra več kot teste malo, ne tako kot konoplja. Ti težki noidi so kot fentanilova omrtvičenost, ne heroinska naglica, čeprav nekateri trdijo, da godzilla Carfentanil daje tudi močno evforijo. Kanabinoidi so bolj grobi downer, čeprav so kemično bolj grobi downer, čeprav obstaja toliko različic. Zato poenostavljam in pravim, da je močnejša boljša, saj je to tisto, kar uporabnike večinoma zanima. Omenjeni streti (na voljo so tudi v farmacevtskih praških) iz indazolov na Wikipediji:
(ni nobenega, ki bi se imenoval 5CL, pravilno je MDMB-4en-PINACA): CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 1,88-2,47nM je 3x močnejši od zloglasnega JWH-018 s CB1 9,00nM. Ubijalski 5CL, ki se prodaja tukaj v BB, je v mikrodozah čisto prekleto močan (dobro izdelano olje).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Ni wiki vrednosti. Več smrti kot 5CL. Močnejša molekula kot 5CL. Pomeni, da se za enako kamenjanje uporabi manj! Pomeni veliko, če se 30-krat razredči, da nastane Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: vrednost EC50 0,14 nM. Brez wiki CB1. Šibkejša MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, vendar še vedno toliko smrtnih primerov in hospitalizacij.
Najbolj škodljivi in smrtonosni noidi OD. POZOR! POZOR kot 25I NBOMBS in 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Redki kralji? HU-210 je 100- do 800-krat močnejši od naravnega THC iz konoplje in ima podaljšano trajanje delovanja. HU-210 ima afiniteto do CB1 0,061nM // CB2 0,52nM. Pravi THC je delta-9-THC s CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top