Informacije in vprašanja o sintezi 5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA)

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Imam še eno vprašanje - ali za dokončanje te reakcije zadoščajo 2-3 ure mešanja in segrevanja ali naj izberem 4-5 ur, kot je omenjeno v nekaterih drugih zapisih?
 

r*****recursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Naredil sem TLC, po 3 urah pretvorba skoraj 100 %, po 4 urah ni predstavljen noben predhodnik (idealno je narediti 3-4 ure, vendar so običajno v redu tudi 2-3 ure)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
To je pravzaprav moj zapis, ki ga je ta uporabnik samo ponovno objavil in dodal nekaj vprašanj, nekoč sem delal s tem posameznikom, vendar sem v zadnjem času slišal nekaj pritožb o njih. Hvala za pohvalo glede mojih razlag. Popolnoma se strinjam z vašo analizo trenutnega stanja na kitajskem trgu, zelo pronicljivo. Preveč kitajskih prodajalcev samo zaradi pohlepa uporablja bližnjice v proizvodnji, ne prečiščuje ali izvaja kakršno koli analitično preverjanje svojih predhodnikov. Zaradi tega veliko kupcev po vsem svetu kupuje zelo nečiste predhodnike, ki jih uporabljajo za proizvodnjo nečisto pripravljenih izdelkov z neznanimi in morda strupenimi/nevarnimi stranskimi produkti. To je zelo žalostno, zato spodbujam vse proizvajalce končnih izdelkov, ki imajo sredstva, da svoje izdelke pošljejo v testiranje tretji stranki za analitično preverjanje čistosti in identitete z GCMS/LCMS/HPLC/NMR itd. Če prodajate izdelek končnim uporabnikom, ne da bi to storili, ste neodgovorni in ogrožate zdravje in življenje ljudi.

Če kdo potrebuje napotke za podjetja za testiranje, ki to lahko opravijo po razumnih cenah v ZDA, mi pošljite sporočilo. Ne ogrožajte svojih strank. Pohlep in nevednost sta vzrok za večino tega zla.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Prav tako STROGO spodbujam vse proizvajalce, da si vzamejo čas za učenje te naprednejše 2. metode ekstrakcije. Analitično preverjena 5f & 5cl, izdelana tako, da izdelek samo razbijete v ledeni vodi s prvo metodo, skoraj NIKOLI nima višje čistosti od 70-80 %, in kdo ve, kakšne druge smeti puščate v končnem izdelku.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
ali ste uporabili ekstrakcijo z ledom ali dcm, poskusil sem ta zapis za mdmb-5br-inaca, mešal 4h pri 80C, vendar v ledeni vodi ni praška, le nekaj olja
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Oh in še nekaj -- če to reakcijo preveč ali premalo segrejete, vam bo prav tako ostal končni izdelek, ki se bo zlepil raztopljen kot olje. Če vam ostane olje, obstajajo metode za rekristalizacijo praška iz olja in topila, vendar so za novega kemika nekoliko zapletene. S pravimi navodili jih je mogoče zlahka izvesti, če potrebujete navodila, me obvestite.
 
View previous replies…

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
kaj je sestavina št. 1 in kako jo pridobite? glavna sestavina
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, lahko kupite ali sintezo
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Da, potreboval bom navodila, če kupim na vašem spletnem mestu (MDMB - INACA ) , ali je še vedno na voljo?
Kako je s kakovostjo ?
 
Top