Question 3D-tiskanje tablet stiskalnice za izsekovanje

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Že zelo dolgo iščem dober vir za izsekovalnike tablet.
Vem, da jih ima Alibaba itd. vendar sta uvoz v Evropo in carina moja težava.

Moj načrt je bil natisniti samo konico z logotipom na eni ali morda dveh straneh izsekovalnikov.

Imam že matrice brez logotipa, zato bi bilo dovolj, če obstaja material, ki ga je mogoče natisniti in je dovolj trpežen za nekaj centov odtisov.
Zaradi velikosti/cene tiska menjava konice z logotipom po nekaj iztiskih ne bo težava.

Ali ima kdo izkušnje s tiskalniki 3d in mi lahko pove, ali bi ta zamisel lahko delovala?

Biti sposoben izdelati stiskalnico za tablete z zakonitimi/dostopnimi deli in tiskalnikom 3d bi bila super ideja, ki je v skladu z duhom tega foruma!
 

Eddybeaumont

Don't buy from me
New Member
Language
🇫🇷
Joined
Oct 12, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, kateri stroj imate? Imam nekaj matric, ki vam jih lahko prodam, ali pa vam jih ponudim, če mi lahko pomagate pri mojem pristopu k sintezi mdma.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
243
Points
43
Deals
1
Noben še ni ugotovil, kateri 3-D CNC/frezalni stroj bi bil cenejši za izdelavo majhnih podrobnih žigov za tablete

pri čem potrebujete pomoč pri sintezi...!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Wolf-kitchner ( črkovanje je slabo) bo ta beta-keton tamkaj odbil, s čimer bo bk-mdma postal mdma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Šolal sem se in delal kot operater CNC rezkalnika in za božič gledam Proxxon mf-70 za 500 dolarjev, nastavitev koračnega motorja zanj je 54 dolarjev. naslednja stvar, ki jo vidim, je nad 1000 dolarjev.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Tiskalnik za tablete mora biti izdelan iz kovine, saj potrebuje močne dele za tiskanje in veliko sile za oblikovanje tablete. Najmanjše stiskalnice tehtajo od 100 kg. Mislim, da takšne naprave ne morete izdelati na domačem 3D-tiskalniku iz plastike. Če morate res natisniti majhno število tablet, potem je najboljša rešitev enkapsulacija. Lahko pa kupite stiskalnico za tablete na Kitajskem. Ali pa v skladu z risbami izdelajte stiskalnico na rezkalnem stroju CNC.
 

r4In3r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 7, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Natisnil bi samo tiste dele, na katerih je narisan dizajn. Torej samo matrice in naj bodo čim bolj ravne. Ostalo bi bilo kovinsko.

Zanimalo me je, ali je to izvedljivo, in sem poskusno natisnil nekaj matric. Delujejo odlično. Natisnil sem jih z 0,2-milimetrsko šobo na tiskalniku fdm. Mislim, da so za preizkušanje modelov ali majhno količino kot nalašč.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
45
Reaction score
11
Points
8
Vau, to se sliši odlično!!
Moj načrt je bil popolnoma enak, ste natisnili celoten žig, ki je vpet v stiskalnico?

Ali nam lahko pokažeš nekaj slik?

To bi bilo super zanimivo, ker imam v lasti stiskalnico za tablete brez žigov, zato bi to zame popolnoma spremenilo pravila igre, da bi jo končno spet usposobil za delovanje!!!
 
Top