Aké výmeny používate?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin si môžete kúpiť prostredníctvom hotovosti poštou na agoradesk. Cibuľa a pgp k dispozícii na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A máte údaje z chatu uložené na 180 dní? Nie, vďaka.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Na darknetlive nemôžem nájsť cibuľu.

Aké sú tam kurzy pre prevod hotovosti na krypto?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


Kurzy pre btc nie sú dobré, ale aj tak odporúčam úplne prejsť na monero

pre monero:

EUR / XMR.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Sakra, to je naozaj úžasná cena!
Vďaka za zaslanie odkazu, pozriem si to
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Western Union údajne umožnila možnosť nakupovať a predávať alebo posielať kryptografické peniaze alebo niečo podobné? Práve si to overujem. Zdá sa, že je to najlepšia možnosť, ako čistiť mince na fiat a naopak.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Veľmi by sme ocenili spätnú väzbu a hodnotenie celého procesu na fóre
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Používam uphold na kúpu, potom používam nano hneď, ako sa uvoľnia finančné prostriedky, a táto časť sa mi rozhodne nepáči.
Jeho celkom zrejmé, že vlády robia oni sú normálne pochybné operácie, aby sa všetko regulované! škoda, že ľudia si neuvedomujú, veľa z týchto výmen sú nastavené na zlyhanie
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Počas nasledujúcich 30 dní sa o to pokúsim, aby som zistil, ako to funguje a či to stojí za to.
Ak sú poplatky správne, môže to byť novší spôsob prania finančných prostriedkov, posielanie si ich na iné miesto WU, pričom na získanie peňazí stačí kód, žiadny preukaz totožnosti.
Možno, čoskoro budem dôkladne aktualizovať.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A? Vyskúšali ste?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najlepšia peňaženka je wasabi a na výmenu je potrebný veľký mozog, ktorý musíme veľa presúvať kryptografiu, miešanie je len 20 % zvyšok je len mozog
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, používame službu NOW Payments (nowpayments.io), pretože nie je potrebné žiadne KYC a akceptujú $XMR, ako aj všetko ostatné.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ak chcete vyplatiť peniaze na FIAT, je tu veľa KYC, ako to urobiť?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ktoré burzy majú najnižšie poplatky za výber?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Pravdepodobne Binance, ale možno nájdete predajcu P2P, ktorý vám vyplatí vaše BTC v hotovosti bez poplatkov.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Hej, @sadow čo považuješ za vysoký honorár?

Ja som už celkom rezignoval na vkladanie a vyberanie FIAT bez toho, aby som poslal fotku, ako mi mama rodí, alebo odovzdal obrovské percento na poplatkoch... je to taká posraná absurdita. Ale!!! Vy, šmejdi, nelojálni a nespolupracujúci občania, by ste mali byť vďační, lebo je to preto, aby sme vás mohli chrániť, a nie sledovať 🤗

. Neviem, aký je váš cieľ, ale v mojom prípade chcem len skrývať transakcie, nie prať. Pokiaľ ide o pranie, pozrite si metódu @KokosDreams / @BevItUp, ktorá sa nachádza tu https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/.

Po preskúmaní viacerých metód som sa rozhodol pre túto:

Ako vstupnú a výstupnú rampu používam Cash App. Urobil som úplný KYC, ale je to jediné miesto, kde som to urobil. @Gordon Ramsay, alebo niekto iný, vám možno bude vedieť pomôcť aj v tejto oblasti.
  • Na vkladanie peňazí použite KAŽDÚ kreditnú alebo debetnú kartu. Ponúkajú aj bankové prevody a (Really Cool) hotovostné vklady na obchodných miestach
  • Vklad používam na nákup Bitcoinov v sieti Lightning (poplatok ~1,50 USD)
  • Odoslať do peňaženky Guarda defi (poplatok je niekoľko centov v sieti Lightning)
  • Vymením za Monero. (Poplatok sa líši a nerozumiem, ako ho vypočítavajú, ale naposledy som zaplatil 2,64 USD)
    • Guarda automaticky spravuje P2P výmenu na pozadí, ale niekedy to trvá dlho
  • Odoslanie do samostatnej peňaženky Monero (poplatok je niekoľko centov, môj posledný poplatok bol menej ako cent)
  • Teraz môžem robiť, čo chcem
V podstate za menej ako 5,00 USD môžem pohodlne nakupovať Monero pomocou platobnej karty. Teoreticky jediná dostupná informácia je, že som kúpil BTC na Cash App, poslal ho na inú adresu a potom na ďalšiu. Tam sa stopa končí.

Takisto som si mohol navrhnúť vlastnú skurvenú debetnú kartu Cash App vyrobenú z kovu.

Tiež namiesto toho, aby som si nechal peniaze v hotovosti, som si sem-tam vybral pár dolárov obchodovaním s BTC s mojimi vkladmi v Cash App.

Ak má niekto lepší spôsob, dajte mi vedieť.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Použitie miestneho mena. Podpora môjho miestneho predajcu mena. Pestovanie paralelnej ekonomiky.
 
Top