Najjednoduchšie recepty

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Bupropion
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Prečo práve bupropión?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Je to katinón a je pomerne ľahké ho získať, či je možné aj tak zmeniť jeho štruktúru na niečo užitočné.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Odkazy boli len výskumníkmi, ktorí hovoria, že iní výskumníci naznačujú, že by to mohlo byť aktívne. Neexistujú žiadne imperatívne údaje alebo správy o osobných skúsenostiach. Žiadne mri skenovanie mozgu ani chemická analýza alebo analýza aktivity.
Metabolické dráhy a produkty skryté za platenou stenou znamenajú, že si môžem prečítať osnovu alebo zhrnutie, ale Wiley online alebo výskumnú bránu ect. Chcú, aby som zaplatil 30 dolárov alebo niečo podobné, aby som videl celý dokument. Myslím, že jeden dokument sa vyhýbal 13 metabolickým procesom prvého prechodu, takže áno, som si vedomý, že ich je viac ako 1.
MAO-a robí nn dmt neaktívnym. MAO-b robí fenyletylamín neaktívnym. Ide o metabolické procesy. Naznačovať, že metabolizmus prvého prechodu je irelevantný, je....insane. iste, mohli by ste si ho vystreliť alebo vyfajčiť, aby ste obišli niektoré procesy, ale nepovedal by som, že to z neho robí "irelevantný "
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Je absolútne irelevantné, či je aktívny alebo nie, keď sa dá obísť. Ste sjetý alebo čo? Podľa svojich vlastných čudných kritérií toho, čo je aktívne alebo nie, hovoríte, že DMT je neaktívne, a to je absolútne šialené tvrdenie.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,402

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Pre väčšinu tých, ktorí to vyskúšali, je to určite iného charakteru ako konzumácia húb, ak šňupete 4-aco na rozdiel od ich konzumácie. Samozrejme, nemusíte užívať 10x toľko, pretože stále získate aj metabolit psilocín spolu so všetkými ostatnými. DMT nie je orálne aktívny kvôli prvému prechodu, preto som vám hovoril, že prvý prechod je irelevantný pre to, či je niečo aktívne alebo nie. Každopádne, aj keby boli všetky veci medzi psilocínom a 4-aco-dmt rovnaké, pokiaľ ide o účinok, 4-aco-dmt by bol stále lepší, pretože je oveľa stabilnejší.

V tomto redditovom vlákne je niekoľko anekdot o tom, ako sa šnupanie 4-aco-dmt líši:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Dávam vám dokonca šancu, že keby ste spóry druhu psilocybe položili na kravský trus naložený 5-MeO-DMT, vyšli by vám huby obsahujúce 4,5-HO-MeO-DMT. Takto sa vyhnete desaťstupňovej syntéze tým, že vypestujete psychoaktívnu hubu, ktorá neobsahuje žiadnu nelegálnu drogu."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Budem to musieť Vypísať, ale poviem, že nie, nedostali by ste to ako produkt
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Zadávanie zákaziek v San Pedre je pomerne jednoduché. Sušené san pedro "kožky" je vraj trochu ťažšie, ale dá sa to. Extrahujte to pomocou "Cieolo" tek, získajte vektorovú grafiku Peyote, nechajte si z nej urobiť pečiatku a lisujte tabletky meskalínu.

Výroba GHB je tiež pomerne jednoduchá. Najmä ak si viete zaobstarať GBL gél alebo odstraňovač BDO.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Chcel by som vidieť bk-mdea alias etylón.
Aj 4-mec. 4-fa. O-dsmt. Len niekoľko, ktoré by som rád videl
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Syntézy ktorých látok by ste chceli vidieť v tejto časti?
. Aké návody na syntézu by sme sa mali pokúsiť zjednodušiť? Napíšte do tohto vlákna.

MDMA MDMA MDMA MDMA MDMA
Počnúc Sassafrasovým olejom, ako aj katecholom.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Najjednoduchší spôsob výroby MDMA z PMK POWDER?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Prášok PMK => MDP2P => MDMA prostredníctvom reduktívnej aminácie NaBH4.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Môže niekto zverejniť jednoduchú zostavu laboratória s použitím 20-litrového reaktora ako návod na ostatné potrebné vybavenie, TIA
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Snažím sa vyrobiť metamfetamín, ale nefunguje to, pomoc, vďaka
 
Top