Syntéza P2P z glycidových éterov BMK

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Používate H3PO4 konzekvencie alebo zriedený roztok? Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
rovnaká otázka, použil som h3po4, 98% con, a získal som p2p, ale po spálení p2p zostal biely prášok. ale ako viem, p2p, ak sa spáli, nezanechá nič
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Prvý pokus v mikrovlnnej rúre mi priniesol nízky výťažok, ako sa uvádza. Pokúsil som sa o 2. pokus.

Do 250 ml erlenmeyerovej banky som vložil 40 g 5449-12-7 a 40 ml kyseliny fosforečnej a nechal som ich za miešania reagovať. Po zastavení produkcie CO2 sa banka umiestnila do 800W mikrovlnnej rúry na najnižší stupeň na 1 minútu, vybrala sa a premiešala. Po ustálení sa vrátila na ďalšiu minútu do mikrovlnnej rúry, premiešala sa a opäť sa vrátila na posledné 2 minúty. Tentoraz nedošlo k žiadnej separácii a RM získala mierny telový odtieň. Silne však vonia po P2P

Zobraziť prílohu 3uofqpMhAN.jpg

Idem tam naliať trochu slaného nálevu
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Skúšali ste ketón z banky vyparovať vodnou parou?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
môže byť zmes ketónu a kyseliny glycidovej, je potrebné čistenie.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Klamal som, že som tentoraz nezakladal. Mikrovlnná rúra na nízkom stupni 1:30 min. v 10-sekundových intervaloch chladenia a intenzívneho vírenia medzi nimi. Výsledok: Nič. Vybral som to z mikrovlnky a teraz to sedí na horúcom lôžku pri 80C mierne "refluxuje" (na banke sedí malý sklenený lievik s vypchatým otvorom), je to asi hodina a teraz sa to zmenilo na spermu s množstvom malých drobných bubliniek v celom objeme. Stále to ide a nechám to tak, kým nenastane zmena.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Výťažnosť stále nie je veľká, ale aspoň to vyzerá slušne:
AfAW9bJlV7
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Ak je na fotografii znázornená zmes glycidátu a kyseliny fosforečnej, potom vaša reakcia nevie, kedy prejde, máte oddelené vrstvy a hydrolýza bude bez miešania trvať večnosť. Potrebujeme homogénnu zmes, potom hydrolýza prebehne dobre
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Na základe mojich výsledkov s čističom kanalizácie s kyselinou sírovou (namiesto kyseliny fosforečnej, ktorú som v tom čase nemal) som v prijímacej banke po destilácii parou dostal toto. Usúdil som, že to môže byť len P2P+voda, pričom P2P sa v destiláte oddeľuje ako samostatná vrstva.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Aký je však výťažok?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Keď hovoríte, že sa má P2P destilovať parou, pridávate do neho lúh alebo len naparujete P2P bez lúhuPoužívam externú destiláciu parou z tlakového hrnca PTFE trubice so sklenenou trubicou na konci PTFE trubice sklenená trubica ide prehodiť gumový uzáver na bočné hrdlo do banky
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
nepoužíva sa žiadny lúh, samotná para dokonale zachytáva ketón. veľké plus, ak máte prehriatu paru (teplota nad 100 stupňov), zachytáva ketón lepšie (rozpustnosť ketónu v pare sa zvyšuje). Pri použití parného potrubia majte na pamäti, že časť pary sa ochladzuje
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Skúsil som to naparovať, len to uvoľnilo nejaký prášok, ktorý sedel na vrchu P2P, tak som z toho vylial energiu a začal znova, len to čistí P,,2,P v tej banke, nefúkne to, ako by to malo robiť, mám nejaký P2,P, ktorý prešiel, ale očakával som oveľa viac, ako keď idem do DCM extrahovať všetku vodu
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Ak som vás správne pochopil, potom para kondenzovala vo vašej banke s p2p, ale je pre mňa ťažké pochopiť, čo presne ste urobili.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
P2P som vložil do banky s okrúhlym dnom 2,hrdlo recovery Bend v hrdle pripojené ku kondenzátoru bočné hrdlo gumová zátka s otvorom v strede sklenená rúrka igies tam až do misky môj zdroj ak parné tlakové hrnce používam na parnú destiláciu metamfetamínu Fb
Sklenenú trubicu ktorá čerpá paru do banky som vložil do P2P malo by to naozaj tlačiť ckeab FB a vodu cez recovery ohyb dole kondenzátorom do prijímacej banky mám len maličkú ale ak olej tlačil cez zvyšok bola voda. V miske mám takú práškovú hmotu zmiešanú s vodou a na dne hmyzovú hnedú kvapku aj oh ak P2 po nwaa 2,5 urobil som 20 Navi úplatných praní chcel by som 25% skúsiť zvýšiť oh na 7= oh sa nepohli. Môže J použiť ph 2,5 p2p na výrobu metamfetamínu s btc syntézou stredného rozsahu metylaminre a borohydridom sodným
Tiež keď robíte hydrolosisif bmk na P2P s kyselinou fosforečnou .je nemožné zahriať na 130celcuis bez spálenia produktu mám 10litrovú banku s okrúhlym dnom s 600mm Liebigovým kondenzátorom a keď idete na 130tlak pary je priamo na príliš ak kondenzátor 110us polovičný čo som refluxoval 6hodín
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Ničomu som nerozumel, alebo môj prekladateľ nepracuje dobre, alebo nepíšete zrozumiteľne. Okrem toho, že paru vyrábate samostatne, hoci ju môžete vyrobiť priamo v reakčnej banke. Na čo sa snažíte získať 130 stupňov? Pri 110 stupňoch je reakcia vynikajúca.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Takže vaše hovoríte, že pridávate vodu do reakčnej zmesi a destilujete ju cez som stead použitia pomocou externého zdroja ako U použil koľko vody do.yku pridať jedľa 1kg
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
12 ml vody na 1 ml ketónu, to je s rezervou. nebuďte leniví, písal som to na fóre už mnohokrát.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Najzamotanejšie vlákno, aké som kedy čítal. Takže aby som to zhrnul: Je lepšie použiť veľký nadbytok kyseliny fosforečnej a zahriať ju na 110 C, aby sa zabránilo neúplnej reakcii. Silné miešanie je nevyhnutné. Musíme do RM pridať trochu alkoholu, aby sme zabránili vzniku dvojfázovej reakcie?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Oveľa jednoduchšie sa dá urobiť p2p formulár MEK
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Vyrobil som to už skôr perborátovou cestou.
Žriedla sú však nízke, príprava je chaotická, vyžaduje si generátor plynu.
Bayerova-Villagerova reakcia má tendenciu vybiehať pri veľkom zaťažení a vyžaduje si kontrolu teploty (príliš studená = tuhne, príliš horúca = peroxidové výpary všade a vrie).
Chcel som len vyskúšať niečo nové a glycidová soľ sa zdá byť ľahko vyrobiteľná.


PS: Metóda MEK sa môže uskutočniť bez generátora plynu použitím iPrOH alebo iného vhodného rozpúšťadla s požadovaným množstvom HCL rozpusteného v ňom. Takže môžete odmerať presné množstvo potrebného HCL bez toho, aby ste museli zakaždým vážiť reakčnú banku.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Stačí postupovať podľa bmk a kyseliny fosforečnej reflux @110c foours potom nechať reakciu vychladnúť oddeliť vrstvy a destilovať s vodnou parou p2p vyčistiť p2p na peknú žltú farbu potom použiť v reakcii, ktorú si vyberiete
 
Top