Nové čínske obmedzenia

rasamyr

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme za aktualizáciu. Vie niekto, čím by sa dalo nahradiť pmk ? Bez toho, aby sa prechádzalo cez sasafrasový olej?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Katechol alebo piperonál
 
View previous replies…

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton

MDMAPA

3-oxo-2-(3,4-metyléndioxyfenyl) butanoát

Už existuje MGPA, čo je 4-fenylbutyrát namiesto 2-fenylbutryátu, takže predpokladám, že čoskoro bude existovať verzia MD, ako aj etylová verzia MDMAPA


https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/eBXItERNcT


Pre pokročilejších

Syntéza R- a S-MDMA prostredníctvom nukleofilného kruhového otvárania homochirálnych N-tosylaziridínov

Homochirálny (R)- a (S)-3,4-metyléndioxymetamfetamín (MDMA) sa pripravil v šiestich krokoch (každý) z chirálnych bazénových prekurzorov D- a L-alanínu. Kľúčový krok, meďou katalyzované regioselektívne otvorenie kruhu N-tosylaziridínu arylovým Grignardovým činidlom, prebehol s vysokým výťažkom a úplnou regioselektivitou. Elaborácia sa dosiahla so zachovaním konfiguračnej integrity, pričom sa získali R- a S-MDMA hydrochloridy s enantiopriepustnosťou >99,5 %, ako sa stanovilo enantioselektívnou HPLC s fluorescenčnou detekciou. Pokusy o použitie syntetickej metodiky na syntézu homochirálnych enantiomérov α-fenylového analógu MDMA (UWA-001) boli zmarené prepnutím regioselektivity v kľúčovom kroku.


Australian Journal of Chemistry 76(5) 299-310 https://doi.org/10.1071/CH23064
Odoslané: 20. apríla 2023 Prijaté: 20. júna 2023 Publikované: 12. júla 2023


Spôsob výroby 1-(acyloxy)-alkylkarbamátových zlúčenín

Celá myšlienka

Reagujte s metyléndioxyfenylpropánom s dimetylkarbonátom, potom zreagujte produkt s chlorovodíkom metylamínu a alkalickým katalyzátorom (ako je diizopropylamid lítny). Potom zreagujte produkt tejto reakcie s chlórnanom sodným. Výťažok - MDMA hydrochlorid ~ 78 %
Kredit: https: //www.reddit.com/user/RussianIntellig/


Reakcia alkánu s Me2CO3

produkt tejto reakcie

Kyselina metyléndioxyfenylizomáselná





[0244]
1-chlóretyl 2-metoxykarbonylfenylkarbonát (D1-11) a 1-chlóretyl 3-metoxykarbonylfenylkarbonát (D1-12) možno pripraviť pomocou vhodných činidiel a podľa postupu opísaného pre D1-10.
Opis 1-13
1-chlóretyl 3,4-metyléndioxyfenylkarbonát (D1-13)

0275]
1-({[(2-metoxykarbonylfenyl)oxy]karbonyl}oxy)etyl 2-metylpropanoát (D2-11) a 1-({[(3-metoxykarbonylfenyl)oxy]karbonyl}oxy)etyl 2-metylpropanoát (D2-10) (D2-12) možno pripraviť pomocou vhodných činidiel a podľa metódy opísanej pre D2-10.
Opis 2-13
1-({[(3,4-metyléndioxyfenyl)oxy]karbonyl}oxy)etyl 2-metylpropanoát (D2-13)




Čo je smiešne, je to, že sa o tom hovorilo pred 5 rokmi..
OSN práve zakázala PMK-glycidát - čo bude ďalej?

Tento týždeň som bol na zasadnutí Komisie pre omamné látky a PMK-glycidát tam zakázali. Bude otázkou času, kedy ho štáty začnú kontrolovať.

Naposledy, keď bol PMK zakázaný, trh sa vrátil k safrolovému oleju - a keď ten vyschol, trh sa celkom zrútil, až kým glycidát PMK nevyskočil späť silnejší ako kedykoľvek predtým.

Čo sa stane ďalej?

PMK glycidát je lacný a jednoduchý spôsob, ako sa neskúsení bastardi dostanú k MDP2P a syntetizujú nevhodné veci, väčšinou nečisté, cena je relatívne nízka, ale ak ste dostatočne skúsení, cena nestojí za riziko ;)

. Niekoľko nápadov

Kyselina 3,4-metyléndioxyfenyloctová. Kyselina 3,4-metyléndioxycínová. Takmer každá 3,4-dihydroxy zlúčenina a vhodné metylačné činidlo. Grignardova reakcia na 5-bróm-1,3-benzodioxole s alyl halogenidom. Friedelova-Craftova reakcia s alylchloridom na 1,3-benzodioxole. Priamo na amín s N-trifluóroacetamidom (alanín --> N-trifluóroacetylalaninol --> N-trifluóroacetylalanolylchlorid --> Friedelov-Crafts na 1,3-BDO a hydrolýza) alebo Friedelov-Crafts s 2-chlór-3-metyl-1R-aziridínom (ktorý spôsobuje spontánne otvorenie kruhu na izopropylamín). Prechod z MDRA na 5-aminopropylbenzofurán alebo 5-aminopropylindán/indol. Podzemní chemici sa vždy prispôsobovali a vždy sa prispôsobovať budú a vždy sa nájdu chamtiví bastardi, ktorí sú ochotní *náhodou* bezostyšne porušiť zákon, ak z toho plynie zisk.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
3,4-(metyléndioxy)fenylacetonitril znie tiež zábavne. Niekto sa na to pýtal, ale IDK, prečo potreboval túto informáciu

Premeňte nitril na amid alebo karboxylovú kyselinu a pokračujte ďalej.

Keď som začínal, zaujal ma piperonylalkohol alebo akát.

Mám ďalšie, ktoré nahrádzajú ako 1 za 1 na PMK v syntéze borohydridu, ale nechcem o nich hovoriť zo zrejmého dôvodu. Ale ak sa títo chlapci naozaj naozaj naučia. Nie je až také ťažké ísť takpovediac mimo vyšliapanej cesty.

Aj MDP2NP nitrostryén

Tiež nejaká regulácia na adukty BISULFATE?
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pre viac zábavy..

Hádam adukty jódu


3,4-metyléndioxybenzén

1,3-benzodioxol-5-karboximidamid

3,4-(metyléndioxy)anilín môže?


Ummm alebo čo tak

MDP2P oxim alebo epoxid... Ok, pre dnešok som skončil XD
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Prípadne

2-Metyl-3-(3,4-metyléndioxyfenyl)propionaldehyd (2MMPP) je minoritnou zložkou piperonalu

Alebo PMK acetyl acetalový derivát PMK (PMKA) alebo podobne

Napadlo mi, že každý polovičný slušný človek by mohol niečo vymyslieť... Bez veľkej práce

Stačí podobné zlúčeniny vložiť do molspecu alebo sigmy.

1,3-benzodioxol-5-karboxylová kyselina, metylester
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Aj boc chemikálie

terc-butyloxykarbonylové prekurzory a stačí ich neskôr odstrániť...

IDK toto sú len nápady pre niekoho samouka, ak sa v niektorom z nich mýlim, dajte mi vedieť. Ale to je len pohľad na chemikálie a ísť to vyzerá možné. Ale niekedy mi vždy niečo unikne.
 
Last edited:

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Pod helionalom mám na mysli medziprodukt enamín 😉, ale existujú už aj nové medziprodukty
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Bol som si vedomý prvého. Ale nie to druhé...
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Chcel by som sa opýtať, 5449-12-7 už nie je k dispozícii na zakúpenie. Existuje nejaká alternatíva, ktorou by sa dal nahradiť? A dá sa úspešne redukovať pomocou NaBH4 s dobrým výťažkom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Prečítajte si, prosím, čo je napísané vo vlákne a v jeho časti s komentármi.
 
Top