Moja syntéza 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Po premytí špinavého prášku 3cmc acetónom a rekryštalizácii zmesou vody a acetónu v pomere 1:2 mám len bielu hmotu podobnú slizu a netvoria sa žiadne kryštály, nejaké nápady?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
To sa stane, keď ste nádobou pohli a roztok sa dal do pohybu, Stačí ho tam nechať niekoľko dní stáť a čakať.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Mám otázku o etylacetáte, keď som robil reakciu s DCM, kryštály sa ukázali byť celkom čisté a výsledná hmotnosť bola tiež celkom dobrá, avšak s etylacetátom sa zdalo, že tam stále zostáva nezreagovaný 2b3c, nie som si istý, či mám dať viac rozpúšťadla alebo metylamínu, ale kryštály vyšli naozaj špinavé a mastné pri použití etylacetátu. máte nejaký názor?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Bod varu etylacetátu je 77°celzia. akú teplotu ste nastavili?
 

Ba*****ka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Bod varu etylacetátu je 77°celzia. akú teplotu ste nastavili?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ veľmi pekne ďakujem za poskytnutie všetkých informácií. Boli pre mňa veľkým prínosom pri mojom prvom pokuse so 4mmc. Použil som 2b4m (50 g), etylacetát a metylamínHCL. Bol to malý náklad, pretože som nechcel plytvať. Získal som približne 45 %.
Celkovo som veľmi spokojný a teším sa, ako všetko doladím. Ešte raz ďakujem!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Aké iné metódy existujú na výrobu molitanu, navrhujete nejaké alternatívne spôsoby? Aká metóda je pre usa geografiu možnejšia a dostupnejšia. Jeho ťažko objednať z miest, ktoré stále žiadajú o obchodné informácie. Počul som o 2b3chl existuje spôsob, ako získať tento produkt na výrobu molly
 
Top