Najjednoduchší spôsob výroby amfetamínu

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
V teplomere je pravdepodobne 200 (možno 500) miligramov ortuti alebo približne. V Číne stojí 1 dolár. práve 1 dolár.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Naozaj na to kašlem. Na odkazy na teplomery sa opýtajte Googlu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
No v skutočnosti sa mi zdá, že je dosť ťažké nájsť ortuťové teplomery na predaj online, okrem naozaj drahých, ktoré sa predávajú s označením "vintage". A aj keď sa nájdu, množstvo ortuti v jednom teplomere je nepatrné.
Pri extrakcii z cinabaru získate dostatok ortuti na všetky požadované syntézy naraz.
A keďže nikto nedokáže predložiť reálny odkaz na skutočné teplomery...

Ale ako poukazujete, situácia môže byť pre každého človeka iná v závislosti od toho, kde sa nachádza. Nikdy by som sa nikoho na tomto fóre nepýtal, odkiaľ je, takže je lepšie len poskytnúť rôzne informácie z rôznych pohľadov. Jedna verzia môže najlepšie fungovať v rámci USA, iná v Rusku, iná v časti EÚ atď. A možno niektoré na Marse :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Hej, vďaka Číne si budeme môcť užívať normálnu rýchlosť internetu na Marse: Pred takmer 10 rokmi čínska univerzita a rakúska univerzita vytvorili mali "kvantovú tunelovú komunikáciu". Netuším, aký je jej skutočný názov, ale v podstate môžete "rozdeliť-kopírovať" "elektrón" v trojrozmernom priestore, takže ich máte dva. Ak jeden otočíte v smere hodinových ručičiek, druhý sa otočí proti smeru hodinových ručičiek. Toto sa deje okamžite, takmer ako keby boli tým istým objektom.

Tento jav sa zneužíva na binárnu komunikáciu. Číňania spustili vo svojej druhej vesmírnej stanici (áno, majú 2) kvantový tunel s ním. Na svojich vesmírnych staniciach môžu využívať normálnu rýchlosť internetu (jedna má mikrovlnné spojenie s druhou, niečo ako opakovač). PREDSTAVTE SI TO! CELÝ VESMÍR BEZ ONESKORENIA KOMUNIKÁCIE.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Vďaka chlapci
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môže mi niekto povedať, najjednoduchší spôsob, ako shyntesys amfetamín vo veľkom rozsahu, ak môžem získať všetky chemikálie? Ospravedlňujem sa za svoju zlú angličtinu :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Rozumiem z vašich slov, že amfetamíny môžem vyrábať len z dusičnanu ortuťnatého a amalgámu hliníka?
Prosím, informujte ma, ako vlastním tieto materiály
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Tohto dodávateľa môžete pozvať k nám, aby tu zverejnil svoje inzeráty
 
Top