Najjednoduchší spôsob výroby amfetamínu

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Aký je vlastne najšetrnejší spôsob výroby amfetamínu pre začiatočníkov? Zo zdrojov, ktoré som získal na tomto fóre, by som tipoval, že je to syntéza pomocou P2NP, však?

A aký je najjednoduchší spôsob výroby P2NP (v malom rozsahu)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Najjednoduchšie je to prostredníctvom ortuťovo-hliníkového amalgámu. Veľmi jednoduchá metóda a vysoká opakovateľnosť. na sieti je video. Môžem učiť )

Pre p2np je najjednoduchším spôsobom Henryho kondenzácia. Môžem naučiť aj ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Určite nie týmto spôsobom. Ak len pridáte ortuť do hliníka umiestneného vo vode, hliník sa zmení na kal. Je potrebné zmiešať ortuťovú soľ s vodou a pridať tam hliníkovú fóliu. Bez zahrievania. Pri izbovej teplote (20 až 25 stupňov Celzia, nie 42 ako v Bangkoku). Hlavnou myšlienkou je presne vydržať okamih, keď sa hliník amalgamuje, opláchnuť ho čistou vodou a pridať zmes propénu na regeneráciu. Potom už zostáva len mať čas na to, aby sa banka dostala do nádoby s vodou a modliť sa, aby sa celý tento systém neposral.

Ak naozaj potrebujete konzultanta, navrhujem ísť do rozhovorov a diskutovať.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Jasné, najprv chcem vyrobiť UR-144 a potom vyrobiť amfetamín.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Žiadny problém. V prípade potreby sa ma opýtajte )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Nejaký problém nájsť dusičnan ortuťnatý... má niekto nápad, kde ho nájsť? Vďaka!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Jednoduché a ľahké. Kúpte si ortuťový teplomer (napríklad v Číne za 1 dolár za 10 tuk a 5 dolárov za doručenie). Odoberte z neho ortuť. Pridajte k ortuti kyselinu dusičnú.
Na ortuť z 1 teplomera 2 ml kyseliny. Na získanie amalgámu na 1 syntézu z 10 g propénu stačí 1 ml roztoku.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ortuť si tu vyžaduje licenciu, ale cinabar nie. Existuje niekoľko zdrojov, kde si môžete kúpiť cinobarové perly, kryštály atď. Nie som si istý, aké ťažké je získať ortuť zo cinabaru.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Čo vážne sa nedá kúpiť lekársky teplomer v Číne ?

Môžete si ho zaobstarať z cínovača, ak ho máte dostatok.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Otázka nedáva zmysel. Nie je žiadny osobitný rozdiel od toho, z čoho sa vyrába dusičnan ortuťnatý. V istom zmysle je hádzanie dokonca výhodnejšie. Musíte použiť to, čo je k dispozícii.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Ospravedlňujem sa, ak to nedávalo zmysel, myslel som to takto:

Povedzme, že lekársky teplomer stojí približne 50 USD a povedzme, že dostanete 100 ml ortuti (áno, asi je to príliš veľa, ale pre príklad), je to viac, ako by ste dostali pri kúpe kryštálov/perál za 50 USD a získali ortuť týmto spôsobom?

Inými slovami, je nákladovo efektívnejšie kúpiť kryštály/perly cinabaru a získať z nich ortuť v porovnaní so získaním ortuti z lekárskeho teplomera.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
V teplomere je pravdepodobne 200 (možno 500) miligramov ortuti alebo približne. V Číne stojí 1 dolár. práve 1 dolár.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Potrebujete však niečo viac, však? Ak si ako súkromná osoba kúpite 100ks teplomerov, budete si pripadať podozriví.

Ale ak si kúpite veľa perál a kameňov (najmä aj bez ortuti), budete vyzerať len ako ezoterický idiot
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Každému je jedno, koľko mám teplomerov. Verte mi. Kým ich nezačnem predávať sám))))

Na začiatok stačí 10 kusov )
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Je pomerne jednoduché vyrobiť slušné množstvo ortuti z cinabaru. Ak to dokáže tento človek atď... 50 gramov východiskového materiálu, 8 gramov ortuti.
Cinabar sa dá nájsť na Ebay. Hneď vedľa čínskych teplomerov :).
Neporiadny chemik robí ortuť zo cinabaru
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Nevidel som zmysel šukania so škoricou počas niekoľkých dní, ak je k dispozícii teplomer. Nech si ho získa, ako chce.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Samozrejme, že môže dostať to, čo chce. Len nerozhodujme ZA neho, čo chce, ale len mu poskytnime informácie o alternatívach. Nemusíte sa vykašľať na nič, čo sa vám nepáči.
A mimochodom, prečo nezverejníte odkaz na tie čínske ortuťové teplomery?
Tu je jeden na cín.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Ide o to, že všetky výrobky obsahujúce ortuť sa musia deklarovať na colnici. Je to jednoduché. Som si celkom istý, že nájdem domáci obchod, kde si ju môžem kúpiť, ale aj ten vyžaduje licenciu. A ako som povedal, kúpiť 10 teplomerov je dosť podozrivé, zatiaľ čo nákup kryštálov cinabaru je absolútne neregulovaný.

Tiež sa pýtam len hypoteticky, ale radšej by som si radšej vyrobil vlastnú ortuť, ako len riskovať, že ma chytia.
 
Top