Výroba a expedícia najjemnejších liečiv s DIRECTION a MAGNITUDE - Laboratóriá Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
BEZPLATNÉ VZORKY - PROSÍME, PREČÍTAJTE SI NASLEDOVNÉ

V spoločnosti Vector Laboratories chápeme, že dôveru si treba zaslúžiť tým, že nikdy neporušíme slovo o kvalite nášho produktu. Preto svoju vďačnosť tejto fantastickej komunite prejavíme tým, že spustenie našej spoločnosti odštartujeme rozdaním niekoľkých bezplatných vzoriek našich výrobkov. Našim novým zákazníkom chceme dať ochutnať náš bezchybný zákaznícky servis a vynikajúcu spokojnosť našich zákazníkov tým, že začneme rozdávať nasledujúce produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníkov dostane po 5G vzorky)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKO SA MÔŽEM ZAREGISTROVAŤ DO GIVEAWAY?

(Aby ste sa mohli zaregistrovať, musíte si prečítať nasledujúce informácie)


Existujú len dve jednoduché požiadavky, ktoré musíte splniť, aby ste si mohli vychutnať vzorku zdarma. Musíte byť členom tohto fóra. Ak je v banneri vášho profilu napísané "nový člen", potom nemáte nárok na získanie vzorky, pretože administrátor vašu recenziu na náš produkt nepovažuje za platnú. Je to preto, lebo v pravidlách fóra o bezplatných vzorkách sa uvádza, že vzorky môžu byť poskytnuté len "členom" fóra.

Ďalšou podmienkou pre získanie darčeka je záruka, že zanecháte recenziu na výpis nášho výrobku v sekcii trhovisko a vo vlákne, ktoré práve čítate. Zároveň by som chcel zákazníkov požiadať, aby okrem trhoviska a vlákna nezanechávali recenzie nikde inde na fóre (výnimku možno urobiť, ak nás odporúčate inému používateľovi fóra). Aj keď ma teší vaše uznanie, nechcem, aby administrácii tohto fóra vznikali nepríjemnosti v dôsledku spamovania. Ak po poskytnutí vzorky nezanecháte hodnotenie, náš tím a ostatní predajcovia sa nemusia rozhodnúť poskytnúť vám vzorky alebo s vami obchodovať

Ak spĺňate tieto dve požiadavky, gratulujeme! Môžete získať vzorku! Stačí, ak nižšie v tomto vlákne napíšete komentár, v ktorom uvediete, ktorý výrobok by ste chceli vyskúšať (môžete získať len jednu vzorku jedného výrobku), a my vám sami pošleme DM. Nie je potrebné, aby ste nám po svojom komentári písali správu, pretože my vám pošleme správu o vašej vzorke.
 
View previous replies…

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Rád by som vyskúšal vzorku metamfetamínu! :)
 

TheOtherBrother

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Rád by som vyskúšal vašu vzorku meth :). ak nie je k dispozícii, rád by som namiesto toho vyskúšal vašu rýchlosť
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Aký je váš názor na budúcnosť?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň,
Práve som dostala vzorku....pekne... dobré prekvapenie....brzy urobím podrobnú recenziu...whouuu
 

theitaliandude

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, je šanca na vzorku? naozaj sa teším, že budem mať skutočný materiál!
 

Slartibartfast

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahojte, priatelia. Som zvedavý na kvalitu vášho D-Meth.

Ak ešte ponúkate nejaké vzorky do USA... Bol by som veľmi vďačný, keby sa zvážilo, či by som mohol dostať trochu. Už asi 6 rokov som si nedoprial žiadny skutočne dobrý produkt...

A nie pre nedostatok snahy. Zdá sa mi, že všetok metamfetamín v USA je odpad.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň všetkým,
Asi pred desiatimi dňami som dostal list s úhľadným balíkom... celá vec je veľmi súvislá... látka (2 g, jemné biele kryštáliky...) je dokonale ukrytá, starostlivo zabalená... práca je úhľadná...
Pre túto chvíľu a na zhrnutie, preprava a balenie sú v kvalite A +.
Čoskoro vám pošlem test tejto vzorky.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Veľmi by som ocenil recenziu na niektorú z našich ponúk na trhu BB.

Ďakujem za spätnú väzbu :)
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
jedno z posledných rán si odvážim 40 mg dextrometánu, ktorý rozdelím na dve rovnocenné línie....jednu líniu vdýchnem a 5 mg si pripravím na alobal, aby som ich neskôr vyfajčil....
V priebehu asi desiatich minút pociťujem jasný, príjemný nával, bez nepríjemných pocitov zo srdcového hľadiska....môžem bez problémov riešiť rôzne úlohy, ktoré siahajú od upratovania až po čítanie...
Po hodine dosiahnem plateau, pokiaľ ide o účinky, som úplne jasný.... táto vzorka poskytuje stimuláciu charakteristickú pre methedrín... Zdá sa, že dávkovanie potrebné pri tejto vzorke zodpovedá normám, ktoré určujú veľmi dobrú kvalitu ...
Okrem toho, keď vyfajčíte niekoľko mg, poskytuje pôsobivý nával, buďte opatrní s dávkovaním...
Na záver možno konštatovať, že spoločnosť Vector Lab ponúka veľmi kvalitné, diskrétne a profesionálne služby založené na látke pozoruhodnej kvality. gratulujeme spoločnosti Vector k tejto dobre vykonanej práci... Ďakujem, že ste mi umožnili objaviť váš sortiment...toto testovanie ma silne povzbudzuje k tomu, aby som si chcel objednať od spoločnosti Vector.... Som naozaj príjemne prekvapený vaším produktom...je to thé najlepší typ d-meth...naozaj, prekonáva moje očakávania...
S pozdravom..
 

Artemis66

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, Boli sme na love na nejaký D Metamfetamín je to ako vidieť ducha. :( mi chýbajú tie dni, keď som bol len nadmieru šťastný a kurva hlúpo svietil správnym spôsobom nie prebehnúť s úzkosťou, ale presný opak. Ja a moje dievča by sme boli veľmi radi, keby sa uvažovalo o vzorke a chceli by sme sa opýtať aj na kúpu.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň,
Som veľmi interessting otestovať svoju pastu Po testovaní vášho wonderfull dextro....budete robiť šťastný človek a defenitly zákazník v blízkej budúcnosti.. Veľká vďaka. Best regardz
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
28
Reaction score
23
Points
3
Dobrý deň, čakáme na vzorku na testovanie!
S pozdravom.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Som v USA bol som členom chvíľu, ak by ste chceli niekoho na buď vzorku na recenziu, uprednostnil by som d-meth, ale povedzme, že máte len amfónovú pastu na vzorku, rád poskytnem zaslúženú recenziu, ak by ste chceli obrázky, mohol by som zahrnúť obrázky s testovaním činidiel alebo len podrobnú dobre formulovanú úprimnú subjektívnu recenziu výrobku - ďakujem za váš čas
 

brzipostar

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 1, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
D-meth by bol úžasný, ale amfetamínová pasta je tiež super. Ozvite sa mi, keď budete pripravení, a dohodneme sa na podrobnostiach.
 

Pervi*****

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Koľko % má ICE Meth ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Odpovedal som na vašu DM. Budeme sa o tom rozprávať tam. Páči sa mi tvoj profilový obrázok btw :D
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vzorka metamfetamínu alebo amfetamínu zadarmo?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ahoj
Veľmi sa mi páči váš prístup a vaša ideológia
Mám záujem o vzorku DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRE EURÓPSKYCH ZÁKAZNÍKOV
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Bohužiaľ, vzorky D-Meth v EÚ nám došli :(

. Ak by ste mali záujem o kúpu, neváhajte nám poslať DM.
 

LLFire

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2024
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Hej, môžem dostať vzorku
 
Top